Kahve Falında Peri Kızı Görmek

Kahve Falında Peri Kızı Görmek
26 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.563 kez okundu.

Kahve falında peri kızı görmek, hiç beklemediği biranda müjdeli bir haberi alacağına ve bu haberden gelecek olan bilginin sizi olumlu yönde oldukça etkileyeceğine yorumlanmaktadır. Özellikle iş yada okul çalışmalarınızla ilgili çok önemli başarılar elde edeceğinize ve bu başarılardan dolayı da sizi destekleyecek birçok elin varlığını sırtınızda hissedeceğinize yorumlanırken bir diğer yoruma göre de hem maddi hem de manevi anlamda çok rahat bir döneme gireceğinize delalet eder. Fincanın dibinde görülmüşse, bu durum yakın zamanda şanslı bir döneme gireceğinize ve bu şansınızı iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğine tabir edilir.

Uzun zamandan beri uğraşmış olduğunuz işler için yakın çevrenizde bulunan birinden yardım alacağınıza ve bu yardımın karşılığını sonuna kadar vermeniz gerektiğine veya sizlerin çok yakın bir arkadaşınıza yardımda bulunacağınıza delalet eder. Hayatınız boyunca olumsuz düşüncelerden uzak duran bir kişiliğe sahip olduğunuza, hayatınızı her zaman güzel ve neşeli geçirmek için her zaman yeni planlar yaptığınıza ve etrafınızdaki insanları sevindirmek için çabalayıp durduğunuza işaret etmektedir. Uzaktan bir elin her zaman sizi koruyup kolladığına da yorumlanmaktadır. Uzun zamandan beri uzak durduğunuz aile özlemine, güzel hayatınıza ve mutlu günlerinize kavuşacağınıza tabir edilir.

Hayallerinin gerçeğe dönüşeceği günler çok yakında kapında olacak. Yaşadığın acılar ve sıkıntılı günler hayatının dönüm noktası olmuşa benziyor. Eline bir miktar para geçebilir, bu parayı gereksiz harcamalardan sakınmalısın. Bir hobi veya uğraş edinmen kafanı dağıtmaya yardımcı olacak. Arkadaşlarınla epeydir görüşmemene biraz alınmışlar gibi gözüküyor. Kısa bir zamanda tekrar bir araya geleceksiniz.

Hayatınızda köklü değişiklikler yaşanacağı anlamına gelir. Uzun zamandır çektiğiniz sıkıntılara ve yaşadığınız zor günlere rağmen kendinizi toparlamayı başaracak; adeta küllerinizden doğarak yaşamınıza çok farklı biri halinde devam edeceksiniz. Özellikle maddi anlamda yaşadığınız sıkıntılar son bulacak; harika bir iş fırsatıyla karşılaşıp bugüne kadar aldığınız tüm borçları ödeyerek yatırım yapma fırsatı bulacaksınız. Sizin için fazlalık olan, tabiri caizse kanınızı emen ne kadar insan varsa hayatınızdan çıkacak ve huzura kavuşacaksınız.

Geçmişi geride bırakarak yepyeni bir hayata adım atmak anlamına gelir. Bu süreçte uzun zamandır hayatınızda olan ancak sizi mutlu etmeyen insanları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Sevgilinizden ayrılıp inzivaya çekilebilirsiniz. Ancak kısa süre sonra karşınıza sizi çok ama çok mutlu edecek, birçok ortak yanınızın olduğu biri çıkacak ve yaşadığınız tüm kötü anları unutmanızı sağlayacak. Ayrıca ailenizdeki sorunların da yavaş yavaş çözüme kavuştuğunu göreceksiniz. İş yerinde size sorun yaratan insanlar ise kısa süre içinde ayrılarak sizden uzakta olacak şekilde çalışmaya başlayacaklar.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git