Kahve Falında Perde Görmek

Kahve Falında Perde Görmek
1 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.254 kez okundu.

Kahve falında perde görmek ölüm ile yorumlanır. Fal fincanında perde çıkan bir kimsenin yakın çevresinden birinin vefat haberi gelecektir. Bu kişi yaş olarak oldukça ileri yaşlarda olan ve artık son günlerini yaşadığı zaten herkes tarafından bilinmekte olan bir kimse olup geride bir takım miraslar bırakacaktır. Bu miraslar hem maddi hem de manevi anlamda değerli miraslar olacaktır.

Kahve Falında Perde Görmek Ne Anlama Gelir?falda perde görmek

Falda perde görmek aynı zamanda iki yüzlü biri ile tabi olunur. Şayet fal sahibi çalışan bir kimse ise iş yerinde bulunan dışarıda çok fazla bir samimiyeti hatta hiçbir görüşmeleri olmayan bir kimsenin iş yeri içerisinde kendisine karşı son derece hain planlar yapıp ayağını kaydırmaya çalıştığı anlamına gelir. Ayrıca perde görmek gizemli bir kişilik ile yorumlanır. Bir kimsenin falında kapalı bir perde çıkmış ise bu o kişinin ser verip sır vermeyen kendisinden pek bahsetmeyen genellikle insanlardan uzak duran ve hayatını pek fazla kimseye açmayan biri olduğu anlamına gelir.

Falda Perde

Perde görmek bazı yorumculara göre ise saklanan bir gerçeğin açığa çıkacağı anlamına gelmektedir. Bu çok uzun zamandır saklanan ve ortaya çıkması halinde büyük sıkıntılar yaratacak bir sır olup hiç beklenmedik bir anda beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacaktır. Bu sırrın ortaya çıkması ile birlikte fal sahibi çok zor bir duruma düşecek ve kendini savunabilecek bu sırrı gizlemiş olmasını affettirebilecek bir yol bulamayacaktır.

Kahve falında perde görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda perde görmenin anlamı ve perde kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git