Falda Patlıcan Görmek

30.07.2020
Falda Patlıcan Görmek

Falda patlıcan görmek, bebek müjdesi olarak yorumlanır. Yakınlarınızdan birinden alacağınız bu haber ile çok mutlu olacağınıza, haneye bolluk ve bereketin geleceğine işaret eder. Aynı zamanda gelecek yeni iş tekliflerine tabir edilir. İş değişikliği gibi bir düşünceniz var ise, gelen teklifle hayatınızın değişeceğine maddi açıdan iyi bir gelir elde edeceğinize delalet eder.

Saflığa, temizliğe, mutluluğa işaret eder. Vicdan sahibi kimse olduğunuza tabir edilir. İnsanlığa büyük faydalar sunduğunuza, herkesin hayır duasını aldığınıza kimseyi geri çevirmediğinize delalet eder.

Güzel ahlaklı, temiz niyetli ve itibar sahibi olduğunuza işaret etmektedir. Yakın zamanda iyi niyetli biri ile tanışacağınıza bu kişi ile dünya evine gireceğinize tabir edilir. Müjdeli haber almaya, duyacağınız güzel sözlere ve uzaktan gelecek olan dostlara işaret eder. Bir süredir devam eden sıkıntılarınızın son bulacağına, yeni kararlar alacağınıza bu kararların ardından tertemiz bir geleceğinizin olacağına tabir edilir.

Aşk Hayatı Yorumu

Kahve falında patlıcan görmek, sevdiğiniz biri olduğuna, bu kişininde sizi sevdiğine ve yakın zamanda size duygularını açacağına işaret eder. Huzur dolu, maneviyatın yüksek olduğu, aşkınızı dolu dizgin yaşayacağınız döneme gireceğinize tabir edilir.

Monoton giden hayatınızın renkleneceğine, kendinizi çok mutlu hissedeceğinize yorumlanır. Sevdiğiniz kişi ile çıkacağınız tatile, güzel vakit geçirmeye işaret etmektedir. Üzgün olduğunuz bir dönemden geçtiğinize fakat eşinizin size yapacağı sürpriz ile çok mutlu olarak bu depresyonu atlatacağınıza tabir edilir. Kendinizi yenileyeceğinize, daha çok mutlu olmaya yöneleceğinize ve eşinizle daha fazla vakit geçireceğinize delalet eder.

Evlilik yolunda bir adım atacağınıza, nişanlınızla hazırlıklara başlayacağınıza tabir edilir. Her şeyi kendi isteklerinize göre ayarlayarak, çok güzel bir düğün organize edeceğinize işaret eder. İçinizde hiç ukde kalmayacağınıza, herkesin size imreneceği bir düğün olacağına tabir edilir. Artık geçmişte yaşadığınız gönül kırgınlıklarını unutarak, hayatınıza yeni bir kişi alacağınıza yorumlanır. Bu kişi ile çok mutlu bir birliktelik yaşayacağınıza ve tam anlamı ile bir bütün olacağınıza işaret etmektedir.

Para Yorumu

İş hayatınızda büyük başarılar elde ederek maddi açıdan kazançlı olacağınız döneme gireceğinize işaret eder. Bu dönemde kazandığınız paraları çok iyi değerlendireceğinize, yatırım yaparak kendinizi garanti altına alacağınıza tabir edilir.

Paraya ihtiyacınızın azaldığı dönemde olduğunuza işaret eder. Her şeye sahip olduğunuza, bu durumun size sunduğu özgüvene tabir edilir. Maddi açıdan rahatlama yaşadığınız bu dönemde çevrenizdeki kişilere destek olarak, hayır duası alacağınıza işaret eder.

Aile bireylerinden birinin sizden yardım isteyeceğine, bu kişiye elinizen gelenin fazlasıyla yardım edeceğinize tabir edilir. Yaptığınız yardım sayesinde bu kişiyi büyük bir çıkmazdan kurtaracağınıza delalet eder.

Artık hayatında ilgili büyük planlar yapacağına, geleceğini garanti altına alacağına, ev ya da arabanı değiştireceğine işaret eder. Bu değişiklik sayesinde kendini yenilenmiş hissedeceğine, daha büyük işlere kolaylıkla adapte olacağına bu sayede gelirine gelir ekleyeceğine delalet eder. Daha çok kazanç sağlayacağın, maddi açıdan sıkıntılı zamanların geride kalacağı, daha aydınlık ve daha zengin döneme gireceğine işaret etmektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hayatınızda yeni başlangıçlar yapacağınıza, üzgün olduğunuz zamanın güzel bir haber alarak geride kalacağına işaret eder. Bu haberle birlikte ailenizin yanınızda olacağına, haneye huzur ve mutluluğun geleceğine tabir edilir.

Haneye katılacak yeni bir kişiye işaret eder. Bu kişinin haneye katılmasıyla beraber, her işinizin rast gideceğine tabir edilir. Yapacağınız işlerde ailenizin desteğini arkanıza alarak çok başarılı olacağınıza ve ailenizi gururlandıracağınıza işaret eder.

Uzaktan gelecek olan aile dostlarınıza yorumlanır. Gelen dostlarınız ile beraber büyük sevinç yaşamaya tabir edilir. Küs olduğunuz sizi çok kıran bir arkadaşınızın olduğuna, fakat kısa zaman içinde bu kişi ile karşılaşarak, sorunlarınızı çözeceğinize, eskisinden daha sağlam bir bağ kuracağınıza delalet eder.

Aileye katılacak olan erkek bebeğe, bebeğin getirdiği berekete işaret eder. Erkek bebeğin haneye katılmasıyla herkesin çok mutlu olacağına, yorumlanır. Yakın zamanda çıkılacak olan tatile delalet eder. Arkadaşlarınız ile beraber tatile gideceğinize, bu tatilde çok eğleneceğinize yorumlanır. Yer ve ev değişikliğine işaret eder. Artık yeni bir eve taşınacağınıza kendinize sıfırdan bir düzen kurarak, kendi ayaklarınızın üzerinde duracağınıza tabir edilir.

İş ve Kariyer Yorumu

Kariyer hayatınızın stresli dönemini geride bırakacağınıza, her şeyin istediğiniz gibi devam edeceğine, işaret eder. İş için kısa bir seyahate çıkacağınıza, bu seyahatte kendinizi daha çok geliştirerek, başarılarınıza başarı katacağınıza tabir edilir. Bu dönemde bir takım kişiler sizin başarılarınızı kıskanarak, arkanızdan kuyunuzu kazmaya çalışsada yöneticilerinizin durumu fark etmesi ile beraber üst seviyeye geçeceğinize delalet eder. Çok mutlu olacağınız, kendinizden daha emin olduğunuz döneme gireceğinize tabir edilir.

Sizi çok mutlu edecek haber alacağınıza yorumlanır. Bu haberin ardından iş yerinde sizden beklenilenin daha fazlasını yapacağınıza, çok güzel başarılar elde ederek maddi açıdan büyük gelir elde edeceğinize işaret eder. Yeni bir iş kurma anlamına gelir. Yeni bir iş kurma isteğinizin olduğuna ve bu gücü artık kendinizde bulacağınıza delalet eder. Kısa zaman içinde istediğiniz işi kurarak, güzel yerlere geleceğinize, geleceğinizi garanti altına alacağınıza işaret eder.

Sağlık Yorumu

Sağlık hayatınızda çıkan sorunların üstesinden geleceğinize kısa zamanda eski sağlığınıza kavuşacağınıza işaret eder. Uzaktaki bir akrabanızın rahatsız olduğuna sizinde kısa zaman içinde onu ziyarete gideceğinize işaret eder. Bu kişiyi ziyarete gittikten sonra kişinin eski sağlığına kavuşacağına, kendini sizin yanınızda çok iyi hissedeceğine tabir edilir.

Bu aralar cilt sorunları yaşadığınıza, fazla strese girdiğinize bu nedenle kendinizi ihmal ettiğinize işaret eder. Bu hafta bir dermatologa giderek, kendinize iyi bakacağınıza ve stres yaparak kendinize zarar vermeyi bırakacağınıza delalet eder.

Yakın geçmişte aile bireylerinden birinin ameliyat geçirdiğine, bu ameliyatın izlerinden artık kurtulma zamanının geldiğine tabir edilir. Herkesin dört gözle beklediği hamilelik haberinin artık geleceğine, ailede büyük sevinç yaşanacağına işaret eder. Hamile olan kişinin bu aralar biraz bel ağrısı yaşayacağına, fakat doğumunun çok kolay olacağına tabir edilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.