Kahve Falında Patik Görmek

Kahve Falında Patik Görmek
1 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.948 kez okundu.

Kahve falında patik görmek genel anlam olarak bebek ile yorumlanır. Evli bir kadın ise kendisinin yakın zamanda gebe kalacağı eğer halihazırda zaten hamile ise tek patik kız çocuğu çift patik ise erkek çocuğu olacağını gösterir. Eğer bekar bir bayan ise bu abla, kardeş ya da kuzen gibi yakın bir akrabanın yakın zamanda bebek haberini alacağınız şeklinde yorumlanır.

Müjdeli bir haberle de yorumlanabilir. Kişi erkek ise patik kendisinin evlilik dışı bir çocuk haberi alacağına işarettir. Birlikte olduğu bir kadının kendisinden gebe olduğu haberini alacaktır. Bu haber neticesinde de pek çok sıkıntı yaşayacaktır. Bazı yorumculara göre kişiye hazırlanan bir sürprizi de simgeler. Arkadaşları y ada ailesi tarafından bir sürpriz hazırlanmaktadır. Fincandaki yerine göre farklı anlamlara gelebilmektedir. Fincanın kıyısında çıkması bebek ile yorumlanırken fincanın iç kısmında çıkması ise bir rahatsızlığı simgeler. Bu rahatsızlık genellikle aşırı yorgunluk ve stresin getirdiği bir rahatsızlık olarak yorumlanır ve biraz dinlenme neticesinde geçecektir. Özellikle fincanın tam orta kısmına denk gelmiş ise vermiş olduğunuz ve artık geri dönüşü olmayacak bir kararın neticesinde duyacağınız pişmanlıkları simgeler. Bu karar mantıksal olarak hayatınız için en uygun kararmış gibi görünse de duygusal olarak sürekli vicdanınızı rahatsız edecek ve sürekli acaba yanlış mı yaptım düşüncesi ile kendinizi üzeceğiniz ile yorumlanır.

Kahve Falında Bebek Patiği Görmek

Genellikle hayra yorumlanmaktadır. Hayatının sakin ve huzurlu bir şekilde ilerleyeceğini işaret eder. Şansının artacağına, herkesin imreneceği bir mutluluğu olacağına işarettir. Yakın zamanda üne kavuşacağına, sevince ve helal mala işaret eder. Salih bir evladı olacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Dostları ve yakınları ile muhabbeti artar. Sevilen bir kişi olur. Duygusal hayatı kötü ise yakında düzeleceğine de yorumlanır. Kısa zamanda müjdeli bir haber alacağına yorumlanır. Manevi yükü olan bir kişiden uzaklaşacağını da işaret eder.

Kimi zaman çözümü karmaşık bir sorunla yüz yüze geleceğine işaret eder. Sevimsiz bir hale düşmeye, düşmanlık göreceği kişiden emin olmaya da yorumlanır. Kısa bir süre için sıhhatini yitireceğine yorumlanır. Ender olarak merhametsiz bir patronu olacağı şeklinde de yorumlanır. Ticari yönden zarara uğrayacağına, tanıdığı bir kişiden düşmanlık göreceğine yorumlanır.

Sanki bütün aksilikler seni buluyor ve hepsi de üst üste geliyor gibi düşünüyorsun. Bu yersiz düşüncelerden sıyrılmanın tam zamanı… Bir kalabalık ortam görünüyor, bu bir davet veya bir tatil turu da olabilir ya da evinde arkadaşlarına vereceğin bir yemek daveti de olabilir. Seni mutlu edenlerle takılmaya devam etmelisin. Enerjini sürekli yüksek tutmak sana iyi geliyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git