Kahve Falında Pasta Görmek

Kahve Falında Pasta Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.346 kez okundu.

Kahve falında pasta görmek, fal sahibinin alacağı bir evlilik teklifinin müjdecisidir. Hayırlı bir kapıyı işaret eden pasta sembolü fal fincanının dibinde çıkmış ise çok huzurlu bir haneniz olacağının habercisidir. Evli fal sahibi için ise maddi olarak çok kazançlı bir iş teklifi anlamına gelir. Bazı fal yorumcularına göre ise ummadığı bir anda gelen sürpriz bir hediyeye işarettir. Fal sahibi kalben derin anlamlar taşıyan ve mutluluk veren bir gün geçirebilir.

Diğer bir yoruma göre kazandığının yarısını insanları mutlu etmek için harcamak demektir. Etrafındakileri küçük hediyeler ve yardımlar ile mutlu etmek fal sahibine daha büyük mutluluklar olarak geri dönecektir. Eğer birkaç tane çıkmış ise uzun yoldan ziyarete gelen birkaç dosta dalalettir. Birlikte kahkaha dolu vakitler geçirilecek ve tüm haftanın stresi atılacak demektir. Ayrıca fal fincanında üzerinde harfler belirmiş ise çok değer verilen bir insan ile geleceğe dair baş başa bir konuşma yapılacağı anlamını taşımaktadır. Genel anlamda neşeli ve huzurlu haberleri verse de bazı yorumculara göre eski bir defterin açılacağını işaret etmektedir. Fal sahibine biraz üzüntü verebilecek bu durum çok uzun sürmese bile biraz vicdan muhasebesi yaptıracağı için sıkıcı bir durum olabilir. Fakat etkili bir iletişim ile karşı tarafın gönlü tamamen alınabilir. Ayrıca bir masa üzerinde belirmiş ise iş hayatında alınan güzel ve olumlu bir haberin kutlaması anlamına da gelmektedir. Ayrıca bazı yorumlarda iş hayatına dahil olan yeni iş arkadaşları anlamına gelmektedir. Tedirgin ve endişeli olan bu yeni insanları ortama adapte etmek ise fal sahibinin görevi olacaktır.

Kahve Falında Düğün Pastası Görmek

Zorluklara karşı göğüs gererek hayalini kurduğu huzura tabir edilir. Güçlükler içinde kazanılan paraya, cefa çektikten sonra hak edilen daha iyi bir işe, aile saadetine ve azmettiği temiz paraya işaret eder. Bir diğer yoruma göre sıkıntı sonrasında kavuştuğu rahata, yenilgiden sonra ulaşıldığı yüklü kazanca, meşakkatle beraber hayal ettiği daha iyi bir hayata, uzun süredir uğraş verdiği ve çoktandır özlediği iyi bir geleceğe, sıkıntılara göğüs gelerek hak ettiği haysiyete ve can sıkıntısından sonra elde ettiği mutluluğa delalet eder. Yakın bir zamanda karşınıza birinin çıkacağına ve bu kişiden oldukça fazla etkileneceğinize ve belki de uzun soluklu bir ilişkiye kapılarınızı açacağınıza yorumlanır. Aile içinde huzurlu ve mutlu günlerin sizleri beklediği hatta uzaktan ama aileden birinden hiç tahmin etmediğiniz atılımlarda bulunduğunu duyup çok mutlu olacaksınız. Bir takım başarısızlıklarınızdan sonra elde ettiğiniz az olan kazancınızı daha da arttırmak için çalışacağınızı gösteriyor. Çektiği sıkıntıların artık son bulacağına ve bu sıkıntıların meyvesini tek tek alacağına ve laik olduğu rahat hayata kavuşacağına yorumlanır.

Kahve Falında Çok Katlı Pasta Görmek

Sanatla ilgileneceğiniz bir döneme işaret eder. Kendi ruhunuzu dinlendirmek için çeşitli sanat dallarına yönelebilirsiniz. Çocuğunuz var ise, sanatla haşır neşir olacağı bir geleceğinin olacağına bir işarettir. Eğer evli değilseniz sanatla ilgilenen bir kişi ile yaşamınızı birleştireceğinizin bir habercisidir. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacağınız, yeniliklerin ve güzelliklerin olduğu yeni bir dönem sizleri bekliyor. Aynı zamanda aşk hayatınızın da renkleneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağınıza bir işarettir.

Aile ziyaretleri son zamanlarda seni yormuş durumda. Hanende bu aralar sürekli bir kalabalık görülmekte. Ama tüm bu yorgunluğa ve koşuşturmacaya rağmen kendini son derece güçlü ve umutlu hissetmektesin. Bu aralar birlikteliğin ile ilgili üçüncü kişilerden duyacağın bir takım sözler canını sıkabilir. Ciddiye almamanı ve aldırmamanı tavsiye ederiz. Duygularını iyi kontrol etmeli ve çevrene karşı vereceğin tepkilere dikkat etmelisin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git