Kahve Falında Parfüm Görmek

Kahve Falında Parfüm Görmek
22 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.672 kez okundu.

Kahve falında parfüm görmek yorumlaması en güzel sembollerden biridir. Fal baktırmak sizin de işinize geliyor değil mi çünkü çoğu zaman duymak istediğiniz şeyler duyuyorsunuz. İnsanın kendi falına bakması biraz zordur ya da eğer anlamıyorsanız biraz zordur fakat öğreneceğiniz bir kaç önemli ve klasik şekil sizin yorum yapmanızı kolaylaştıracak . Çünkü şekli görüyorsunuz ama ne anlamadığınız için pek yorum yapamıyorsunuz bu biraz can sıkıcı.

Kahve Falında Parfüm Görmek Ne Anlama Gelir?falda parfüm görmek

Falda parfüm görmek fal sahibinin yakın zamanda yeni biriyle tanışacağı ve yeni bir aşk yaşayacağı anlamına gelir. Gelişmeler ne kadar zor olursa olsun bu sevdiği insandan asla vazgeçmeyecektir. Parfüm şekli yeni aşkın habercisi olduğu gibi yeni bir işin de habercisidir. Yakınlarından birisi ona ortaklık teklif edecek bu kişiyle yapacağı ortak iş ona çok şey kazandıracak. Kazanç sağlamaya başlayan bu kişi bu anlaşmanın devamını getirecek ve düzenlediği bütün organizasyonlarda gayet başarılı bir performans gösterecektir. arkadaşlarınızla aranız daha da iyileşecek çok kalıcı ilişkiler kuracaksınız. Tatlı bir insanla tanışmanız sonucu onunla evlilik yoluna gidebilirsiniz. Yakın çevrenizden bazı kişiler sizinle ilgili pek hoş şeyler düşünmüyorlar ve sizinle ilgili kötü şeyler yayıyorlar siz de bunların yalan ve iftira olduğunu kanıtlamak için elinizden geleni yapıyorsunuz ve gerçekten de .

Falda Parfüm

Parfüm görmek çok hoş olayların gerçekleşeceğini ve sizinle ilgili beklediğiniz büyük ve sevindirecek bir haber alacağınızı haber verir bu sevindirici haber için siz çok emek harcamış çok çaba göstermişsiniz ve ayrıca sizinle beraber ailenizde çok mutlu olacak.

Kahve falında parfüm görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda parfüm görmenin anlamı ve  parfüm kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git