Kahve Falında Parfüm Görmek

Kahve Falında Parfüm Görmek
22 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.955 kez okundu.

Kahve falında parfüm görmek, yorumlaması en güzel sembollerden biridir. Fal baktırmak sizin de işinize geliyor değil mi çünkü çoğu zaman duymak istediğiniz şeyler duyuyorsunuz. İnsanın kendi falına bakması biraz zordur ya da eğer anlamıyorsanız biraz zordur fakat öğreneceğiniz bir kaç önemli ve klasik şekil sizin yorum yapmanızı kolaylaştıracak. Çünkü şekli görüyorsunuz ama ne anlamadığınız için pek yorum yapamıyorsunuz bu biraz can sıkıcı.

Yakın zamanda yeni biriyle tanışacağı ve yeni bir aşk yaşayacağı anlamına gelir. Gelişmeler ne kadar zor olursa olsun bu sevdiği insandan asla vazgeçmeyecektir. Yeni aşkın habercisi olduğu gibi yeni bir işin de habercisidir. Yakınlarından birisi ona ortaklık teklif edecek bu kişiyle yapacağı ortak iş ona çok şey kazandıracak. Kazanç sağlamaya başlayan bu kişi bu anlaşmanın devamını getirecek ve düzenlediği bütün organizasyonlarda gayet başarılı bir performans gösterecektir. Arkadaşlarınızla aranız daha da iyileşecek çok kalıcı ilişkiler kuracaksınız. Tatlı bir insanla tanışmanız sonucu onunla evlilik yoluna gidebilirsiniz. Yakın çevrenizden bazı kişiler sizinle ilgili pek hoş şeyler düşünmüyorlar ve sizinle ilgili kötü şeyler yayıyorlar siz de bunların yalan ve iftira olduğunu kanıtlamak için elinizden geleni yapıyorsunuz ve gerçekten de. Çok hoş olayların gerçekleşeceğini ve sizinle ilgili beklediğiniz büyük ve sevindirecek bir haber alacağınızı haber verir bu sevindirici haber için siz çok emek harcamış çok çaba göstermişsiniz ve ayrıca sizinle beraber ailenizde çok mutlu olacak.

Tez canlı olduğunuza işaret eder. tez canlılık size yararlı olduğu kadar zararlı bir durum olarak da ortaya çıkar. Tez canlılık kendinize zarar verdiği kadar etrafınızda ki yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza da zarar vermektedir. Tez canlı olarak yaptınız her davranış ve fevri hareket sizin hata yapmanıza sebebiyet verir ya da hataya sürekler.Ancak nadir de olsa bazı zamanlarda tez canlılık size yararlı bir davranış olarak ortaya çıkar. Çünkü ani ve hızlı gelişen iş bitirme hamleniz o an işin içinden hızlı şekilde sıyrılmanızı sağlar ve sizi zor bir duruma düşmekten kurtarır.

Alışveriş konusunda fütursuz davrandığınızı gösterir. Bu umursamaz yapınız size kazanç sağlamamaktadır. Aksine sizi anlamsızca boşluğa ve borca sürüklemektedir. Unutmamalı ki hayatta yalnız değiliz, etrafımızdaki dostlarımız ve sevdiklerimiz bizim hayatımızı şekillendirir. Eğer ki sevdiğinizi maddi açıdan zora sokarsanız. Ona kulak vermeden lüks alışveriş yaparsanız, sevdiğinizin zora girmesine sebebiyet verirsiniz. Umursamaz yapınızdan vazgeçip, aklı selim davranmak sizin elinizde olan bir durum.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git