Kahve Falında Paraşüt Görmek

Kahve Falında Paraşüt Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.324 kez okundu.

Kahve falında paraşüt görmek, hedef ve hayallerinize ulaşmak ne kadar zor olursa olsun sonunda bunları gerçekleştireceğiniz anlamına gelir. Kişinin gönlünün çok zengin olduğunu gösterir. Öyle ki bu cömertlik bazen size zarar verebilmektedir. Ancak bazı durumlarda tam tersi olarak da yorumlanır. Yani bazen bencilliğin, agresifliğin ve zenginliğin işareti de olabilir.

Elinizdeki parayı kontrolsüzce harcadığınız anlamına gelir. Ancak bu duruma devam edersiniz yakında maddi anlamda zor durumda kalabilirsiniz. Bu nedenle harcamalarınızı kontrol altına almanız gerekecektir. İş ve okul hayatında ümitsiz günler yaşayabilirsiniz. Bu ümitsizlik sizi tembelliğe teşvik edebilir. ancak sizi başarıya götürecek olan daha yoğun ve istekli çalışmanız olacaktır. Tembellik ederek bu ümitsizlikten kurtulmanız çok zor olacaktır. Ailenizle de sorun yaşayabileceğinizin habercisidir. Ancak bu öfkeyi yenmeli ve ailenize beslediğiniz sevgiyi hatırlamanız gerekmektedir. Aksi halde bu öfkenin zararı sadece size olacaktır. Aşk hayatında da yeni başlangıçlar yaşayacağınız anlamına gelir. Son günlerde birinden çok etkilenmiş olabilirsiniz ve bu kişi elinizi ayağınızı birbirine dolaştırabilir. Ancak bu etkiyi ve ilginizi o kişiye de yavaş yavaş hissettirmeye başlamanızda fayda olacaktır. Bu konuda acele etmemeniz fayda olacaktır. Çünkü değerli duygular zamanla kazanıldığı sürece anlamlı olur.

Yaşadığın kaybın acısını içinden daha yeni atıyor gibisin. Ancak sürekli yalnız kalıp, düşüncelere dalman seni karamsarlığa sokuyor bilesin. Karamsarlıktan kurtulabilmen için kendine hobi veya uğraş edinsen iyi edersin. Arkadaşların ve ailen de acılı günlerini atlatman da senin yanındalar. Yakında alacağın bir haber adeta hayatını değiştirecek. Güzel ve mutlu günler seni bekliyor.

İmajında yapacağın değişiklik hem sana iyi gelecek hem de sevgilinin aklını başından alacak. Sevgilinle girdiğiniz her ortamda bakışlar size doğru yöneliyor, aranızdaki güçlü sevgi bağı herkesin ilgisini çekiyor gibi görünüyor. Daha önce hiç böylesine tutkulu, heyecanlı bir aşk yapamamışsın gibi bir halin var. Sevgilinin sana olan ilgisi ve sevgisi, senin enerji kaynağın haline dönmüş.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git