Kahve Falında Para Kesesi Görmek

Kahve Falında Para Kesesi Görmek
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.231 kez okundu.

Kahve falında para kesesi görmek bazı yorumculara göre iyi bir anlam ifade ederken bazı yorumculara göre kötü bir anlam ifade etmektedir. Fal fincanında para görmeniz bir kaç önemli işinizin olduğunu ve bu önemli işlerinizi zamanında gerçekleştirmeniz gerektiği anlamı taşımaktadır.

Kahve Falında Para Kesesi Görmek Ne Anlama Gelir?falda para kesesi görmek

Falda para kesesi görmek önemli işlerini zamanında yerine getirmezse durumlar içinden çıkılmaz bir hale gelebilir demektir. Aynı zamanda kahve falında para kesesi görmek yakın zamanda elinize geçecek olan yüklü miktardaki paranın size faydası olmayacağı anlamını da taşımaktadır ve bu yüklü miktardaki paranın sağlık sorunları için kullanılacağını da göstermektedir.

Falda Para Kesesi

Para kesesi görmek aynı zamanda fal sahibinin son günlerde bir yoğunluk içerisinde bulunacağı ve sosyal çevresi yani arkadaşları, dostları, akrabaları ile uzun zamanlar geçireceği anlamını taşır. Sağlık sorunları bulunan kişinin kahve falında para kesesi çıkması sağlık sorunlarını yakın zamanda atlatacağı ve eski sağlığına kavuşacağı anlamına da gelmektedir.

Kahve falında para kesesi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda para kesesi görmenin anlamı ve para kesesi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git