Kahve Falında Panter Görmek

Kahve Falında Panter Görmek
25 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.866 kez okundu.

Kahve falında panter görmek, sizin iş hayatınızda başarılı ve atik biri olduğunuza işarettir. iş hayatınızda parlayan bir yıldız olduğunuz kadar etraftakiler açısından da çok dikkat çekici bir kişiliğe sahipsiniz. Bu dikkat çekicilik size pozitif yönde ve negatif yönde etki etmektedir. İş bitirici olmanız ve atik davranışlarınız sizi hep bir adım öne taşımaktadır. Hırslı rakiplere karşı kıvrak zekanızla hareket ederek, onların sizlere karşı tutumlarını yıkabilme kabiliyetiniz yüksektir. Ancak kendinize fazla güvenerek ani ve beklenmedik hatalara düşme eğiliminiz yüzünden zor anlar yaşayabiliyorsunuz.

İçinde bulunduğunuz olayların bazen çıkmaza girebileceğine de işaret eder ki bu sizi dostlarınıza karşı zor durumda bırakabilir. Kötülük ve iyilik sizin için, siyah ve beyaz kadar yakın anlamlar ifade etse de bu durum size ve çevrenize hep bir olay olarak yansımaktadır. Esas düşünceniz ilk aklınızdan geçen olsa da çoğunlukla kararlarınızı düşünüp ve çok çabuk fikir değiştirerek alıyorsunuz. Karar değişiklikleri sizi zor duruma düşürse de, sizin kafanızın rahat edebilmesi ve sağlıklı karar almanız için fikir değişikliklerine başvurmanız size faydalı geliyor.

Başınıza bela olan bir konudan nihayet kurtuluyorsunuz. Her ne kadar bu konu uzun zamandır arkadaşlarınızla aranızda eğlenceye dönüşmüş olsa bile, sizi gerçekten çok üzüyordu. Özellikle de boşandığınız eşinizle alakalı olması sinirlerinizi iyice yıprattı. Değişen bir yasa yüzünden arabanızla ilgili bir sıkıntı yaşayacaksınız. Tedbirsiz davranışları olan bir arkadaşınızla aranız açılabilir. İki gün içinde hayırlı haberleriniz var.

Mutluluğu ve gelecek güzel günleri simgeler. Çok yorucu ve stresli günler geçirdiniz ve hak ettiğiniz yaşama ramak kaldı. Bu kadar yaklaşmışken yalnızca biraz daha sabredip ekonomik durumunuza yönelik yapmış olduğunuz tüm yatırımların olumlu dönüşlerini almaya başlayabilir meyvelerini yiyebilirsiniz. Siz önümüzdeki on yıla hazırlık yaptığınız bu yatırımlar ile -bireysel emeklilik, borsa ya da vadeli hesap gibi- yalnızca şahsına değil çevrenizde maddi sıkıntı çeken birçok kişiye de destek olacaksınız. Bu vesile ile geniş ve sağlam bir dost çevresi oluşturacaksınız. Aşkın kıvılcımlarını da ifade edebilmektedir. Uzun zamandır boş olan kalbiniz yıllardır dost olarak gördüğünüz bir kişi tarafından mutluluğu tadacak ve aradığınız aşkın zannettiğiniz kadar uzakta olmadığını anlayacaksınız. Artık yalnızca bakmakla kalmayıp görmelisiniz de. Çevrenizde kendisini fark ettirmek için dönüp duran en zor anlarınızda dahi yanınızda olmaya çalışan bu kişi aslında yıllardır hayalini kurduğunuz doğru partner.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git