Kahve Falında Palmiye Görmek

Kahve Falında Palmiye Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.834 kez okundu.

Kahve falında palmiye görmek, fal sahibine hazırlanan ufak bir sürprizin habercidir. Bazı fal yorumcularına göre ise planlanan bir seyahat anlamını taşıyan palmiye sembolü bu seyahatin uzak yerlere olduğunu simgeler. Çoğu zaman iç huzurunu yansıtır. Eğer fal fincanının dibinde görülüyorsa bir süredir kötüye giden maddi durumun düzeleceğini müjdeler. Fincanın ağız kısmında çok belirgin bir şekilde duruyorsa yakın zamanda alınacak neşeli haberler ile yorumlanır.

Etrafındaki simgelere göre de yorumlanabilmektedir. Bir hayvan figürü ile birlikte görülüyorsa kısa süren gönül ilişkileri ile yorumlanabilir. Aradığı mutluluğu bir türlü yakalayamayan fal sahibi kısa süreli ilişkilerden sıkılarak kendisine uygun bir eş aramaya başlayacaktır. Bir üçgen işareti ile birlikte çıkarsa aradığı ilişkinin çok yakınlarda olduğunu fakat fal sahibinin henüz bunu fark edemediğini işaret eder. Kötü huylu arkadaşlar ile de anlamlandırılmaktadır. Böyle bir arkadaşın varlığı fal sahibini de etkileyeceği için çok dikkatli olunmalıdır. Eğer birkaç tane belirmiş ise bu tarz arkadaşların çevresinde daha da çoğalacağı anlamına gelmektedir. Fal sahibi ortamdan uzaklaşması için uyarılmalıdır aksi takdirde kendisi bile bu huyları edinebilir. Bir tepenin veya dağın üzerinde görülüyorsa fal sahibinin medeni haline bakılarak yorum yapılmalıdır. Evli bir kişi için aşırı kıskanç bir eşi simgeler, bekar fal sahibi için çok kıskanılan bir sevgiliyi simgelemektedir. Kıskançlık ileri boyutlara ulaştığı zaman zarar veren davranışlar sergilenebileceği için fal sahibi böyle bir durum karşısında dikkatli olması için uyarılmalıdır.

Kahve Falında Ada ve Palmiye Ağacı Görmek

Para konusunda alınacak güzel bir haberi gösterir. Bu haber sayesinde şu anda içinde bulunduğunuz ve sizi mutsuz eden tüm durumlardan kurtularak yeni başlangıçlar yapmak için gerekli olan sermayeye sahip olacaksınız. Ayrıca bu para sayesinde insanlarla olan ilişkileriniz de düzelecek, elinizde olmadan daha saygın ve gıpta edilen biri haline geleceksiniz. Ancak ne olursa olsun elinize geçen ve sizi feraha kavuşturan bu parayla ihtiyacı olan diğer insanlara da küçük yardımlar yapmadığınız sürece elinizdeki para geldiği yoldan kolay bir biçimde tamamen geri gidebilir. Bu para size, daha önce sizden hoşlanmayıp artık saygı duyan insanlara, sizi paranın asla değiştirmeyeceğini gösterme fırsatı da verecektir. Uzak diyarlarla olan fayda temelli bağlantının temsilcisidir. Uzun zamandır beklediğiniz ancak bir türlü ulaşamayacağınız finansal kaynak çok uzaklardan ayağınıza gelecek ve siz tamamen kendi düşüncelerinize bağlı olarak bu kaynağın kullanımına yön vereceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git