Kahve Falında Oyuncak Görmek

Kahve Falında Oyuncak Görmek
30 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.726 kez okundu.

Kahve falında oyuncak görmek, temiz ve saf duygulara, kaygısız ve rahat bir hayata işarettir. Geçmişte her ne kadar istemediğiniz şeyler yaşamış olsanız da gelecekte hayatınızdaki her şey istediğiniz gibi olacak demektir.

Bazı arkadaşlarınızla problemler yaşayacağınızın habercisidir. Ancak aynı zamanda yeni insanlarla da tanışacağınızın işaretidir. Sevinç, mutluluk, hayal gücü ve değişim simgesidir. Sosyal hayatınızda oldukça esprili, komik biri olduğunuz, insanları mutsuzken bile güldürebildiğiniz anlamına gelir. Yenilikçi biri olduğunuzu gösterir. Ancak son zamanlarda etrafınızdaki insanlar yaptığınız iyilikleri suistimal edebilir ve bu durum sizi çok üzebilir. Bu nedenle davranışlarınıza ve sözlerinize son derece dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz demektir. Aşk hayatınızda uzun zamandır ilgilendiğiniz, sevgi beslediğiniz biri olduğunu gösterir. Bu kişiye artık açılmanız gerektiğini söyler. Ayrıca son zamanlarda birinin kalbini kırdığınızın işaretidir. İnsanları üzmek, kırmak sizi o kişilerden daha çok üzmektedir. Bu şekilde en büyük kötülüğü kendinize yapmış olursunuz. İş ve eğitim hayatınızda durgun dönemler yaşayabilirsiniz. Ailenizden ya da çevrenizden birinin bir hastalığa yakalanacağını ve bu hastalığı çok zor atlatacağını söyler. Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu belirleyecek olan fincandaki diğer sembollerdir. Bu anlamda fincanı bütün olarak yorumlamak gerekir.

Sevgilin ile hayalini kurduğunuz yuvanız için adımlar atmaya başlamış gibisiniz. Mutluluk, huzur, bolluk, bereket dolu bir haneniz olacak ve hanenizde çok misafir ağırlayacaksınız. Düğünden kısa bir süre sonra da sanırım bir bebek alacaksınız. Bu haber sizin veya yakın arkadaşlarınızdan birinin bebek haberi olabilir. Ancak sizi epey heyecanlandırıp, sevindirecek gibi gözüküyor.

Kahve Falında Oyuncak Ayı Görmek

Genelde çevrenizdeki kötü niyetli insanların varlığının habercisidir. Çevrenizde sizi çekemeyen ya da üstünüze basıp sizi ezmeye çalışan birileri olabilir. İş yerinizden ya da aile bireylerinden biri sizi çekemiyor ya da sizi yenmek istiyor olabilir. Bu yüzden bir düşmanmış gibi algılanır. Bu kişi sizin canınızı sıkabilir veya size zarar vermek için adımlar atabilir. Bir kişinin boyunduruğu altında çalışacağınıza işaret eder. Bu kişi size kötü davranabilir. Bu, iş yerinizde sizden üstte olan kişi ya da patronunuz olabilir. Bu yüzden dikkat etmenizde yarar var.

Hayatınıza girecek yeni bir insanı da işaret edebilir. Fakat bu kişiye karşı temkinli olmalı ve dikkatli davranmalısınız. Bu kişi uzun süredir sizi izliyor ve hakkınızda kötü düşünceler besliyor olabilir. Kötü bir kadın şeklinde de yorumlanabilir. Bu kadın sizin dedikodunuzu yapabilir veya size uğursuzluk getirebilir. Bu yüzden hayatınıza yeni girecek kişiler konusunda dikkatli olmalısınız. İster aile ortamında olsun isterse de iş hayatında olsun dikkatli davranmalıdır. Kimsenin eline aleyhinde bir koz vermemeye çalışmalıdır.

Kahve Falında Oyuncak Bebek Görmek

Bu ara aile büyükleri ile arasında belirli konularda problemler yaşamak üzere olduğunu gösterir. Kişinin kendisine ve diline sahip olamıyor olan yapısı ile karşısında yer alan insanları bir hayli üzmesi ve sonucunda da gelecek olan büyük kayıpları da işaret etmektedir. Bu büyük kayıplar ailesinin kişiye karşı tavır alması, onun ile tüm irtibatı koparması ya da üzerindeki maddi güçleri de çekmek üzere olduklarını da işaret etmektedir.

Bir yandan da kişi için gelecek olan umutlu haberleri de işaret etmektedir. Fal sahibinin uzun zamandır beklemekte olduğu haberin artık gerçekleşmek üzere olduğu ve bunun karşısında da gelecek olan mutluluk göz yaşlarını da işaret etmektedir. Kişinin vermiş olduğu mücadele ve başarı savaşı ile her şeyi kazanmak için gösterdiği çaba ile istediği tüm başarıları kısa sürede elde edecek olduğunu da işaret etmektedir. Bunun yanı sıra devlet ile ilgili konularda da bir yardıma ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz anlarda o yardımı da bulacak olduğunuzu da göstermektedir.

Sürekli büyüyen sorunlarla baş etmen imkansız gibi görünüyor. Özellikle de eşinle arana giren uçurumlar seni çok yıpratıyor. Oturup seni anlamasını beklersen geri dönüşü olmayan yollara girebilirsiniz. İlk adımı atarak kötüye giden evliliğinizi kurtarma operasyonuna girişeceksin. Eşinin sağlıklı ve romantik bir erkek gibi sana karşılık vermesi umutlarını tekrar yeşertecek. Tatlı söz yılanı deliğinden çıkartır sakın unutma.

Kahve Falında Bez Bebek Görmek

Saf ve temiz duygulara, ferah bir hayat yaşanılacağına delalet eder. Geçmişte yaşamış olduğunuz kötü olaylar olsa da önünüzde istediğiniz gibi bir hayatın sizi beklediğine işarettir. Ayıca eski arkadaşlarınızla aranızdaki problemlerin devam ettiğine ve yeni arkadaşlar edineceğinize işaret eder. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla bir araya gelerek hasret gidereceğinize işaret eder.

Diğer bir anlamı ile güçlü bir hayal gücü ve mutluluğun göstergesidir. Çevrenizdekiler tarafından espri anlayışı yüksek biri olduğunuza, kıvrak bir zekanızın olduğuna ve yenilikçi tavrınızdan ötürü çok beğenildiğinize işarettir. Ancak bütün bunlara rağmen son dönemlerde yapmış olduğunuz iyilikler görmezden gelinebilir. Bundan dolayı sözlerinize dikkat etmeniz gerekir. Özel hayatınızda sevdiğiniz kişiye duygularınızı açmanın tam zamanı. Bu sayede beklediğiniz ilişkiye yelken açabilirsiniz. Son birkaç gün içinde bazı kişiler canınızı sıkmak isteyecek. Bu konuda temkinli ve sabırlı olmanız gerekir. İş ve okul hayatınızda durgun bir döneme gireceksiniz.

Olumsuz alışkanlıkların sağlıkla ilgili bir problem yaşamana neden olacak. Herkese güvenme huyun yüzünden başına gelecek bir olumsuzluğu sevdiğin adam sayesinde kolay atlatacaksın. Sevgilin senin için güzel bir tatil planı hazırlıyor. Bir an önce hazırlıklara başlamalısın. Birbirinize olan sevginiz ve saygınız her türlü zorluğu, imkansızlığı kolay atlatmanızı sağlayacak güçte merak etme.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git