Kahve Falında Oturan Deve Görmek

Kahve Falında Oturan Deve Görmek
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 6.831 kez okundu.

Kahve falında oturan deve görmek, gerçekleşmesini istediğiniz dilek ve dualarınızın, gerçekleşmesine daha vakit olduğuna dalalet edilir. Eğer iş hayatınız da veyahut sosyal hayatınız da bir dönüm noktasında iseniz ve bunun için bazı istek ve arzularınızın gerçekleşmesini istiyorsanız bunun için biraz daha beklemeli ve sabretmelisiniz.
Fal fincanında oturan deve görmek, bazı isteklerin gerçekleşmesi için, biraz daha zamanın gerektiği şeklinde yorumlanır. Bu tabi ki arzulanan şeylerin hayırsız olduğu anlamına gelmemelidir.

Kahve Falında Oturan Deve Görmek Ne Anlama Gelir?falda oturan deve görmek

Falda deve görmek farklı fal yorumcuları tarafından değişik şekillerde yorumlanabilir. Deve bilindiği üzere hayırlı ve bereketli bir canlıdır. Sadece içinde bulunduğunuz durumun ve koşulların biraz daha olgunlaşmasını beklemeniz gerekmektedir. Arzuladığınız ve istediğiniz şey her ne ise, hayırlısı ile vakti geldiğinde olacaktır. Bu durum bir evlilik olabilir, iş hayatınızda bir terfi olabilir, evinize katılacak yeni bir bebek olabilir. Gönlünüzde ki her ne ise hayırlı bir şekilde olacağı kesin.

Kahve falında oturan deve görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda oturan deve görmenin anlamı ve oturan deve kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git