Kahve Falında Orman Görmek

Kahve Falında Orman Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.444 kez okundu.

Kahve falında orman görmek, düzene, dengeye ve yolunda giden yaşama işarettir. İş ve eğitim hayatında olumlu gelişmeler yaşamayı işaret eder. Burada önemli olan zorluklara karşı nasıl durduğunuz, nasıl direndiğinizdir. Genelde büyük başarı, bol para ve ruhani olarak temiz bir imana işarettir. Mutluluğun, bolluğun, büyük bir servetin ve zenginliğin temsilcisidir. İlişki ve arkadaşlık hayatında da renkli ve neşeli günlerin habercisidir. Aşk hayatında mutlu günlerin işaretidir. İlişkiler konusunda yaşanan sorunlara karşı yapıcı ve olumlu olmak gerektiğini işaret eder.

Üst düzey, oldukça güçlü ve zengin biri olarak da yorumlanır. Yakınlarda böyle biriyle karşılaşılacağı ya da böyle birinden yardım alınacağı olarak da yorumlanabilir. Genel olarak güç, huzur, mutluluk, zenginlik, para ve neşe olarak yorumlanır. İşlerin yolunda gideceğine, hedeflere ulaşılacağına, ancak bu konuda ısrarcı olmak gerektiğine işaret eder. Israrcı olunması halinde düzene ve dengeye gelineceğinin habercisidir. Her şeyin kolayca ayağınıza geleceğini göstermez. Azimli olursanız ulaşabileceğinizi ifade eder. Kastettiği güç maddi anlamda bir güçtür. Her şeyden önce paraya işarettir. Doğru değerlendirildiğinde girimcilik sayesinde daha çok kazanmak olarak yorumlanabilir. Anlamı genelde olumludur. Ancak yanındaki semboller ya güçlendirir ya da söndürür. Bu anlamda fala bütün olarak bakmak daha doğru olacaktır. Aksi halde sadece orman sembolü ile ilgili yorum yapmak yanlış sonuçlara neden olacaktır.

Kahve Falında Orman Yangını Görmek

Kişinin sürekli kafasını meşgul eden biri oluğuna ve aslında bu kişinin de çok fazla düşündüğünü gösterir. Düşündüğünü belli edecek hiçbir şey yapmıyor, her iki taraf da ilk adımı karlı taraftan bekliyor ancak geç kalınmak üzere. Geç kalınmadan iki taraftan birinin cesaretini toplayıp karşıdakine açılması şart aksi halde örnek olabilecek bir aşk yaşanmadan bitecek. Siz karşı tarafın sizi umursamadığını, hiç düşünmediğini düşünüyorsunuz, aynı şekilde karşı taraf da sizin hareketlerinize bakarak aynı şeyleri, sizin hiç onu düşünmediğinizi düşünüyor. Daha açık olun, duygularınızı daha çok belli edin. Bir ortaklığa girişeceksiniz anlamındadır. Bir işe ortak olacaksınız, hem de hiç beklemediğiniz bir iş olacak bu ve yine beklemediğiniz bir zamanda aniden olacak. Bu ortaklık çok hayırlı görünüyor ve daha da önemlisi ortağınız oldukça dürüst bir insan ve bunu kısa süre içinde kanıtlayacak zaten, gözlerinizle şahit olacaksınız. Uzun süre önce kaybedilmiş, manevi değeri oldukça yüksek olan bir şeyin bir anda ortaya çıkacağını işaret eder aynı zamanda. Bu bulunan eski şey sizi alıp çok geçmişe götürecek bulduğunuza sevinirken, eskileri yad edip biraz da hüzünleneceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git