Kahve Falında Orak Görmek

Kahve Falında Orak Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.707 kez okundu.

Kahve falında orak görmek, fala inanma falsız kalma lafını neredeyse hepimiz seviyoruz. Orak sembolünün olumlu ve olumsuz anlamları vardır. Önce olumsuz anlama bakacak olursak ilk olarak ölüm anlamına gelmektedir. Sevdiğiniz bir kişinin kısa sürede öleceğine işaret olabilir. Zor, sıkıntılı ve mutsuz günlerin işaretçisidir. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla tartışıp onları kaybedeceğiniz anlamına da gelebilir.Etrafınızda kavgalar olabileceği anlamlarına da gelebilir.

Olumlu anlamları da vardır. Fal sahibini güzel gelişmeler beklemektedir. Güç, kuvvet ve zenginliğe de işarettir. Başarıların gidecek artacağı ve kariyerin giderek yükseleceği bir dönemin habercisidir. Etrafınızda tanınan bir insan haline gelebilirsiniz. ailenizi ve sevdiğiniz insanları bu başarı döneminde unutmamanız gerekir. Bolluk, bereket, iyilik, rızık olarak da yorumlanabilir. Fakirlikten ya da sıkıntılardan kurtulmak olarak yorumlanabilir. Fal sahibi devletin yüksek kademelerinden ise ya da savunma ile ilgili bir bürokratsa o yıl çalıştığı şehir ya da ülkede iyi bir sene geçirileceğinin işaretçisi olabilir. Ayrıca kişi bekarsa nikah ya da hayırlı bir kısmet, evli ise yakında bebeği olacağı şeklinde de yorumlanabilir. Kişinin kız çocuğu olur ve malı mülkü artar. Ancak fal bakarken tek bir kavrama takılmamak gerekir. Fincanda görünen diğer kavramlarla bağlantılı olarak yorum yapmak daha doğru olacaktır.

Kahve Falında Elinde Orak Tutan İnsan Görmek

Sevdiğiniz insanın size vereceği destek ile yeniden eski güçlü karakterinize bürüneceğinizi gösterir. Uzun süredir hakkınızda söylenen her şeyi kulak arkası ediyor ve savaşmaktan kaçıyorsunuz. Kendinizi dış dünyaya kapatarak bazı insanların ekmeğine yağ bile sürmüş oluyorsunuz. Bu yüzden diğer insanların sizin hakkınızda duydukları yüzünden önyargılı olmalarına da fırsat veriyorsunuz. Ama bu günler artık bitiyor ve siz eskisinden de güçlü bir kişilik olarak geri dönüyorsunuz. Çünkü sevdiğinizin tam anlamıyla sizin arkanızda olduğunu biliyor ve artık sadece ona güveniyorsunuz.

Derin bir vicdan azabına da işaret eder. Yaşadığı birkaç canlı olay karşısında dostları ile düşmen sandıkları arasında kalan fal sahibi yanlış tarafta olduğunu fark etmeye çok yaklaşmış demektir. Cesaretini toplayarak yanlış tarafa yanlışlarını söyledikten sonra seçimini yapacaktır. Bu arada çektiği vicdan azabından da kurtulmuş olacaktır. Eğer çok daha büyük bir hayır işlemek istiyorsa etrafında olayları yanlış bilen insanlara doğrusunu anlatarak iftira atılan tarafı aklamalıdır.

Kafanıza takarak moralinizin bozulmasına sebep olduğunuz her şeyin boş olduğunu çok yakın zamanda fark edeceksiniz. En büyük eksikliğinizin bir kız arkadaş olduğunu düşünüyorsunuz ama falınız kısa bir süre sonra harika bir kadınla tanışacağınızı fısıldıyor. Bilgisayar oyunlarına karşı aşırı bir ilgi duyuyorsunuz. Zamanınızı boşa harcamanıza neden olan şeylerden uzak durmazsanız işlerinizde ilerlemenizi mümkün görünmüyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git