Kahve Falında Öpüşmek

Kahve Falında Öpüşmek
30 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.251 kez okundu.

Kahve falında öpüşmek görmek, bu öpüşen iki insan ya da iki hayvan olabilir çıkarılacak anlam aynı olduğundan fark etmemektedir. Çok değer verdiğiniz ve uzun zamandır görmediğiniz için özlediğiniz biri veya birileriyle bir araya gelip mutlu olunacağının habercisidir. Diğer bir yorum ise duygusal yönden içten bir sevgi noksanlığınız olduğunu belirtmektedir. Ancak bu eksiklik en kısa süre içinde beklenmedik bir yerde karşılaşacağınız biriyle giderilecektir ve ardından uzun bir mutluluğun geleceğinin göstergesidir. Düşünceleriniz sizi karamsarlığa ve umutsuzluğa sokmuş olsa da bu halinizden kısa süre içinde kurtulmanız gerekir. Çünkü iş hayatınızda bulacağınız bir boşluk ile sevdiğinizle beraber küçük bir tatile hayalinizi gerçekleştireceksiniz.

Kötü yanı ise eşiniz ya da birlikte olduğunuz kişi ile kısa vadede iş ya da başka bir nedenden kaynaklı uzaklaşmak zorunda kalacaksınız. Bu ayrılık aranızda oluşmuş sıkıntıları kendi kafanızda düşünüp kara vermenize olanak sağlayacaktır. Böylece birbirine karşı duyacağınız özlemle bu sıkıntıların gereksiz olduğunu anlayacak ve karşılıklı olarak sevginiz artacaktır. Geleceğinizin önünün çok açık ve sevgi dolu olarak görünmektedir. Ters giden işlerin ardından gelen şansı da temsil etmektedir. Çalıştığınız yerde ya da iş yerinizde meydana gelen aksaklıklar canınızı sıkabilir. Ama hemen ardından gelecek olan yardım ya da işlerin yoluna girmesi bu aksaklıkları bitirecek ve eski başarılı hayatınıza dönmenize yardımcı olacaktır.

Kahve Falında Öpüşen Balık Görmek

Bitmek bilmeyen sorunların son ermesine, geri kalan hayatın mutluluk ve bolluk içinde yaşanılmasına işaret etmektedir. Bununla beraber aile içinde yaşanacak olan huzurlu ve mutlu günleri de göstermektedir. Borcu olanlar için en kısa zamanda borcunu ödemeye işaret etmektedir. Uzun zamandır ödemek için çalışıp didinen kişi sonunda hiç beklemediği bir yerden eline geçecek olan bir miktar para ile borcunu ödeyip, rahata erecektir. Falına bakılan kişi borcunu ödedikten sonraki yaşamında, çektiği sıkıntılı ve zorlu günleri asla unutmayacak bunlardan kendine dersler çıkararak maddi açıdan zorluk yaşamayacaktır. Hatta tutumlu davranışları ile hayatının geri kalanını refah ve bolluk içinde geçirecektir. Öte yandan hastalığı olan veya bir yakını hasta olan fal sahipleri için hastalıklardan kurtulup, şifa bulmaya da işaret etmektedir. Uzun yıllardır devam eden bu hastalık süreci, hiç beklemediğiniz bir yerden ve hiç beklemediğiniz bir anda gelen şifa ile sona erecek ve bir daha tekrar etmeyecektir. Bir diğer anlamı ile aile yaşamında problemler yaşayanlar için, bu problemlerin son bulması ve mutluluk içinde yaşamaktır. Eşi ile arasındaki problemler bir türlü çözüme kavuşamayan kişi nihayetinde inatlaşmanın sona ermesi ile rahata erecek ve mutlu günleri kovalamaya başlayacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git