Kahve Falında Öpüşmek

30.04.2015
Kahve Falında Öpüşmek

Kahve falında öpüşmek görmek, çok yakında size ulaşacak bolluğu ve refahı işaret eder. Çok zor günlerden geçtiğinize ve artık her yeni günün ardından daha fazla dayanamayacağınızı düşündüğünüze yorulur. İçinizi ferah tutmanız gerektiği çünkü uzun zamandır beklediğiniz yardım elinin çok kısa bir süre içerisinde size ulaşacağına dalalet eder. Bu yardım konusunda gurur yapmayarak size teklif edilecek yardımı mutlaka değerlendirmeniz gerektiği anlamına gelir. İlk etapta birinden yardım alma fikrine soğuk bakabilirsiniz. Ancak kısa süre sonra gerçekçi davranacağınızı ve bu yardımı kabul ederek huzura ulaşacağınızı gösterir.

Maddi durumunuzun düzelmesiyle birlikte yakalayacağınız iç huzur sayesinde uzun süredir sergilediğiniz agresif tavırlarınızdan uzaklaşacağınıza işaret eder. Hayata karşı daha pozitif ve ılımlı bakmaya başlamanızla birlikte özellikle sevdiğiniz insanlarla aranızda bir süredir devam eden sorunlar bitebilir.

Hayatınızın ileri aşamalarında geçmişte yaşadığınız olumsuzlukları geride bırakarak güçlü bir kişiliğe bürüneceğinize dalalet eder, bereketli günlerin sizi beklediğini gösterir. Elinize geçen ve çok az insana nasip olacak büyüklükteki fırsatları iyi değerlendirir ve kullanırsanız gelecekteki yaşantınız boyunca her zaman bolluğun keyfini sürebilirsiniz.

Aşk Hayatı

Hayatınıza girecek maddi anlamda oldukça yüklü kısmete işaret etmektedir. Uzun süredir kendi ayaklarınız üstünde durmaya çalıştığınız ve kimi zaman da bunu yaparken zorlandığınız anlamına gelmektedir. Hayatınızda sizi destekleyecek, varlığıyla size güç verecek birinin yokluğunu özellikle son birkaç aydır çektiğiniz şeklinde tabir edilir. Çok kısa bir zaman içerisinde, hiç ummadığınız bir yerde tanışacağınız kişi sayesinde hasretini çektiğiniz desteğe kavuşabilirsiniz. Bu kişinin özellikle sizi kişisel hayatınızda destekleyerek sahip olduğu tüm maddi gücünü sizi memnun etmek için kullanacağına yorulur, sevgisinin ve bonkörlüğünün kısa sürede sizi etkisi altına alacağına ve mutlu bir birlikteliğe adım atacağınıza dalalet eder.

Şu an bir partneriniz varsa ilişkinizin zor zamanlarını geride bıraktığınız anlamına gelir. Özellikle partnerinizin büyük ailesinde yaşlı bir kadının aracılığıyla gerçekleştireceğiniz ortak bir hayalinizin neticesinde uzun zamandır beklediğiniz mutluluğa sahip olacağınıza işaret eder. Çok istediğiniz ancak alma fırsatını bir türlü bulamadığınız kıymetli bir eşyanın partneriniz tarafından sizin için alınacağına ve bu hediyeyi aşkınızın sembolü olarak her zaman üzerinizde taşıyacağınıza dalalet eder. Özellikle evliyseniz ilişkinizin başlarındaki heyecanınızı kaybettiğiniz bir dönemden geçtiğinize ancak çok yakın zamanda çıkılacak kısa bir yolculuk sayesinde yeniden aşkınızın farkına varacağınıza işaret eder.

Para

Uzun süredir ödemekle uğraştığınız borcunuzu nihayet kapatacaksınız gibi görünüyor. Bu borcu kapatmanızın ardından uzun zaman sonra ilk defa rahat bir uyku uyuyacağınıza ve uyandığınız başka bir kişi olacağınıza işaret eder. Borcun kapanmasının ardından uzun bir süre ayağınızı yorganınıza göre uzatarak fazla harcama yapmaktan çekinebilirsiniz. Tutumlu davranışlar sergilemenizin neticesinde ise yakın zamanda gerçekleşecek ve birkaç ay sürecek küçük bir kriz dönemini rahatlıkla geçireceğinizi gösterir.

Önünüzdeki üç ay maddi anlamda stabil ilerleyeceğinize ancak bu üç aylık periyodun bitmesiyle birlikte yıl sonuna varmadan yükselişe geçeceğiniz bir döneme gireceğinize dalalet eder. Üç aylık durgunluk döneminde elinizdeki paranın bir kısmını hayır için kullanacağınıza ve bunun neticesi olarak bollukla ödüllendirileceğinize yorulur. Özellikle farkında olmadan yapacağınız bir iyilik sayesinde küçük bir çocuğu sevindirebilirsiniz.

Parasal anlamda önünüzde uzanan üç aylık süreyi atlatmanızın ardından beklemediğiniz yerlerden kazançlar gelebilir, geçmişte yaptığınız yatırımlarınızın karşılığını alacağınız ve geleceğiniz için doğru bir şekilde kullanacağınız, son derece verimli bir döngünün içine girdiğiniz anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailenizde veya yakın çevrenizde doğacak hayırlı bir evladın habercisidir. Bu çocuğun uzun zamandır hasretle beklendiğine işaret eder. Doğumuyla birlikte bütün dileklerinizin kabul olacağı şanslı ve bereketli bir döneme gireceğinize dalalet olur. Özellikle bu dönemde olumsuz düşüncelerden uzaklaşmanız gerektiğine, iyi şeyler dileyerek olaylara daha pozitif bakmanız gerektiğine yorulur. Zira doğumun ardından dilek kapınız açılacak ve iyi dilekleriniz kabul olacak.

Uzun zamandır gerçekleşmesi için çabaladığınız hayalinize yakın bir dostunuz aracılığıyla kavuşacağınıza işaret eder. İlk etapta hayalinizi tek başına gerçekleştirmediğiniz için kendinizi buruk hissedeceğinize ancak biraz düşününce tek başınıza gerçekleştiremeyecek kadar büyük bir hayale sahip olduğunuzu anlayacaksınız.

Evliyseniz eşinizle birlikte ortak ve önemli bir karar alacağınıza dalalet eder. Bu kararın eşinizin tarafından size ve ailenize sürekli olarak sıkıntı çıkartan bir erkek ile ilgili olduğuna yorulur. Bu kararla birlikte bu kişiyi ailenizden uzaklaştıracağınıza ve buna bağlı olarak hanenizdeki huzursuzluğun da ortadan kalkacağına işaret eder. Bu kişinin onu hayatınızdan çıkartmanızla birlikte pişmanlığını dile getirerek sizden af dileyeceğini ancak ona inanmamanız gerektiğini gösterir. Bu kişinin tek amacının ailede huzursuzluk yaratmak, dikkatleri kendi üzerine çekmek olduğunu unutmamanız gerektiğine yorulur.

İş ve Kariyer

Ailenizden yakın bir akrabanız ile bir iş kuracağınızın habercisidir. Küçük çaplı olarak kuracağınız bu işinizin iki yıl içerisinde tahminlerinizin ötesine taşınarak çok karlı bir işletmeye dönüşeceği anlamına gelir. Atacağınız bu adımdan ilk başta emin olmasanız da gelecekte sahip olacağınız karla birlikte almış olduğunuz doğru kararın karşılığını göreceksiniz.

Şu anda bir yerde çalışıyorsanız çok kısa bir zaman içerisinde daha iyi fırsatların sunulduğu başka bir iş koluna geçiş yapacağınıza yorulur. İlk etapta zorlanacağınıza ancak çalıştığınız yere alışmanızla birlikte çok kısa sürede yükselişe geçeceğinize işaret eder.

Yakın çevrenizde sizin kariyerinizi ve işteki başarınızı elinde olmadan kıskanan bir arkadaşınız olduğuna dalalet olur. Bu kişinin kim olduğunu bildiğinizi ancak onu kırmamak adına bir şey söylemediğinizi göstermektedir. Bu kişinin sizi kıskanmasının nedeninin kendi başarısızlığı olduğuna yorulur. Bu sebeple arkadaşınızın sonbaharda yakalayacağı bir iş fırsatıyla birlikte kendi kariyerine odaklanacağına ve sizi kıskandığı için pişman olacağına işaret eder. Buna bağlı olarak da söz konusu kişiyle dostluğunuzu kesmeyeceğiz aksine onu iş hayatında desteklemeyi sürdüreceğiniz anlamına gelir.

Sağlık

Gebeliği ve bu gebeliğe bağlı olarak yaşanabilecek ufak sorunlara işaret etmektedir. Kadınsanız kendinizin erkekseniz ise eşinizin çok yakında hamilelik haberi alabileceğine ve buna bağlı olarak da ufak rahatsızlıklar yaşayabileceğine dalalet eder. Özellikle bel ve boyun ağrılarınız artabilir.

Bu dönemde yediklerinize dikkat etmeniz gerektiğine, zira hamile olan sizseniz midenizle ilgili sindirim problemleri yaşama ihtimalinizin oldukça artacağına dalalet eder. Bu dönemde canınızın istediği şeylere dikkat etmeniz gerektiğine çünkü beslenme planınızda yer alan ürünlerden bir kısmına karşı istenmeyen alerjik reaksiyonlar gösterebileceğinize yorulur. Yediklerinize dikkat etmeniz durumunda sıkıntısız ve sağlıklı bir hamilelik süreci geçirebilirsiniz.

Kadınsanız sizin veya erkekseniz eşinizin hamile olması söz konusu değilse boynunuzu incitmek için müsait bir döneme girdiğinize işaret eder. Özellikle uyurken ve otururken duruşunuza dikkat etmeniz gerektiği, yanlış duruşunuzdan kaynaklanan sıkıntılar yaşayabileceğiniz anlamına gelir. Ancak korkulacak bir şey olmadığına bu sıkıntıların çok kısa sürede çözüleceğine yorulur. Burada tıbbi tedaviye önem vermeniz gerektiğine, evde uygulanacak emin olmadığınız yöntemlerle basit rahatsızlığınızı ileriye seviyeye taşıyabileceğinize işaret eder.


 

Kahve Falında Öpüşen Balık Görmek

Bitmek bilmeyen sorunların son ermesine, geri kalan hayatın mutluluk ve bolluk içinde yaşanılmasına işaret etmektedir. Bununla beraber aile içinde yaşanacak olan huzurlu ve mutlu günleri de göstermektedir. Borcu olanlar için en kısa zamanda borcunu ödemeye işaret etmektedir. Uzun zamandır ödemek için çalışıp didinen kişi sonunda hiç beklemediği bir yerden eline geçecek olan bir miktar para ile borcunu ödeyip, rahata erecektir. Falına bakılan kişi borcunu ödedikten sonraki yaşamında, çektiği sıkıntılı ve zorlu günleri asla unutmayacak bunlardan kendine dersler çıkararak maddi açıdan zorluk yaşamayacaktır. Hatta tutumlu davranışları ile hayatının geri kalanını refah ve bolluk içinde geçirecektir.

Öte yandan hastalığı olan veya bir yakını hasta olan fal sahipleri için hastalıklardan kurtulup, şifa bulmaya da işaret etmektedir. Uzun yıllardır devam eden bu hastalık süreci, hiç beklemediğiniz bir yerden ve hiç beklemediğiniz bir anda gelen şifa ile sona erecek ve bir daha tekrar etmeyecektir. Bir diğer anlamı ile aile yaşamında problemler yaşayanlar için, bu problemlerin son bulması ve mutluluk içinde yaşamaktır. Eşi ile arasındaki problemler bir türlü çözüme kavuşamayan kişi nihayetinde inatlaşmanın sona ermesi ile rahata erecek ve mutlu günleri kovalamaya başlayacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Balık

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.