Öpüşen Balık

Öpüşen Balık
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.154 kez okundu.

Kahve falında öpüşen balık görmek, oldukça iyi bir anlama gelmektedir. İş hayatında yükseleceğinize yorumlanır. Kazancınızın artacağına, olumsuzlukşarın ortadan kalkacağına yorumlanmakla beraber haneye gelecek olan güzel, müjdeli bir habere yorumlanır. Aşk hayatınızda varsa sevgilinizle beraber gelecek düşünmenize, eğer tartışma yaşanmışsa her şeyin düzeleceğine yorumlanır. Eğer sevgiliniz yoksa yakın zamanda karşınıza çıkacak olan hayırlı bir kısmet olacağına yorumlanır. Sağlığınız iyi değilse daha iyi olacağına yorumlanır. Ayrıca yakın zamanda uzun süredir planladığınız seyahati gerçekleştireceğinize yorumlanır.

falda öpüşen balık görmek

Falda öpüşen balık görmek, haneye güzel haber getiren birileri olduğuna yorumlanmasıyla beraber aynı zamanda her şeyin daha güzel olacağına da yorumlanır. Var olan hayallerinizin adım adım gerçekleşeceğine, asla pes etmemeniz gerektiğine ve sonunda ışıklı bir yola çıkacağınıza yorumlanır. Eşinizle aranızdaki bağın güçleneceğine ve size olan ilgisinin son zamanlarda artacağına size daha düşkün olacağına yorumlanır. Okul hayatınızda ters giden sorunlarınızı çözecek ve yakın zaman içerisinde olumlu sonuçlar almaya başlayacaksınız. Bazen siz yaşadıklarınızı bir problem olarak görseniz de arka planda sizin için oldukça hayırlı gelişmelerin yaşanmasına neden olacaktır.

İlişkiniz hakkında düşüne düşüne artık kafanızda kendi iç sesinizle konuşur oldunuz. Bu durumu anlayan sevgiliniz sizi konuşturmak için üzerinize gelecek. Kafanızı karıştıran ne varsa sayıp dökmelisiniz. Aksi takdirde bir bilinmeze doğru hareket edersiniz. Özellikle de kendinizi ifade edememeniz karşı tarafa sıkıntı veriyor. Yanlış anlaşılmak istemezsiniz değil mi? Harcamalarınızı kontrol altına almazsanız ay sonu pişman olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git