Kahve Falında Omuz Görmek

Kahve Falında Omuz Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.120 kez okundu.

Kahve falında omuz görmek, çok sevdiğiniz, uzun süredir hasta olan bir yakınınızın iyileşeceğine yorumlanır. Bu yakınınız her zaman size dua eden birisi, hep yanınızda olmaya çalışmış, tüm dertlerinizi dinleyip ortak olmuş her seferinde ancak hastalık sürecinde kendi derdiyle uğraşmış daha çok. Bu sıkıntılı dönemler çok kısa zamanda geçecek ve siz yine bu kişinin omzuna yaslanıp dertleşecek, yeri gelecek oldukça eğleneceksiniz yani eski güzel günlerinize tekrar döneceksiniz. Bu kişinin bu döneminde yanında olmaya ve yalnız bırakmamaya çalışın. Sizin yanında olmanız o kişinin psikolojisini oldukça olumlu etkileyecek ve iyileşme süresi çok kısalacaktır.

Birinin sizden yardım isteyeceği anlamına gelir. Zor durumda kalmış bir arkadaşınız sizden maddi yardım talebinde bulunabilir. Oldukça düşüneceksiniz verip vermeme konusunu, ancak sonunda vereceğiniz kara en hayırlısı olacaktır. Hediye edilecek bir eşyanın onun hayatına renk katacağı anlamını da taşımaktadır.

Hanene gelecek müjdeli ve mutlu bir haber görünüyor. Bu haber hem seni hem de aileni çok mutlu edecek. Uzun süredir geçirdiğin sıkıntılı günlerin sonrasında mutlu, huzurlu ve rahat günler seni bekliyor. Uzaktan gelecek bir misafir görünüyor. Bu misafir size irili ufaklı hediyeler getirecek. İş hayatında ise büyük paralar kazanacağın gözüküyor. Şansın ve kısmetin yakında açılacağa benziyor. Maddi ve manevi olumlu gelişmeler söz konusu. Çok güzel ve kıskanılacak bir hayata sahipsin. Etrafındaki herkes özellikle iş çevrendekiler sana çok imreniyorlar. Çok yakında sevdiğin birinden alacağın bir haber kısa zamanlı bir mutluluk sağlayacak. Sevildiğini çok iyi hissedeceğin bir ilişki başlamak üzere gibi görünüyor.

Kahve Falında Geniş Omuzlu Adam Görmek

Erkek çocuğunuzun olacağına delalettir. Eğer evli iseniz, yakın zamanda çocuk haberi ile mutlu olacağınıza ve çocuğunuzun erkek olacağına işaret eder. Eğer bekar iseniz, tez vakitte evleneceğiniz anlamı taşır. Kişiliğinin iyi niyetli ve cömert olduğuna işaret eder. Bu cömertliğinizi kötü yönde kullanmak isteyen insanlara karşı da dikkatli olmanız gerekir. Yakın zamanda sizden yardım isteyecek biri tarafından kullanılabilirsiniz. Bu tanıdığınıza yardım ederken dikkatli olmalısınız.

Maddi konularda çekeceğiniz sıkıntının habercisidir. Finansal açıdan kendinizi rahat hissediyorsunuz ancak son zamanlarda yapacağınız harcamalar ile sıkıntı yaşayabilirsiniz. Biriken ödemeler ile zor günler geçirebilirsiniz. Bu yüzden yapılacak harcamalarda mantıklı davranmalı ve ihtiyaç listesi oluşturarak önemli olan eşyalarınızı almalısınız. Aşk hayatınızda yaşayacağınız sorunlar şeklindedir. Sevgiliniz ya da eşiniz ile ilgili öğreneceğiniz yeni bilgiler hoşunuza gitmeyecek ve aranızın açılmasına neden olacaktır. Ancak sabredip, öğrendiğiniz yeni bilgileri sindirmeden eşiniz ya da sevgiliniz ile tartışmalara girmemelisiniz.

Muhteşem bir özgüvene sahipsin. Girişimci ruhun, yaşamın her alanında başarılı olmana imkân sağlıyor. Aşk hayatında da yapıcı davranışların sevgilinle iletişiminde harika bir uyaran. Sanki kısa bir tatil planı yapar gibisin. Yaklaşan sıcak günler partnerinle seni iyice bunaltmadan bu tatil planını hızlandırabilir, yaza sıkı bir giriş yapabilirsin. İlişkinizi hareketlendirecek güzel bir gelişme olacak gibi gözüküyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git