Kahve Falında Omuz Görmek

Kahve Falında Omuz Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 835 kez okundu.

Kahve falında omuz görmek, çok sevdiğiniz, uzun süredir hasta olan bir yakınınızın iyileşeceğine yorumlanır. Bu yakınınız her zaman size dua eden birisi, hep yanınızda olmaya çalışmış, tüm dertlerinizi dinleyip ortak olmuş her seferinde ancak hastalık sürecinde kendi derdiyle uğraşmış daha çok. Bu sıkıntılı dönemler çok kısa zamanda geçecek ve siz yine bu kişinin omzuna yaslanıp dertleşecek, yeri gelecek oldukça eğleneceksiniz yani eski güzel günlerinize tekrar döneceksiniz. Bu kişinin bu döneminde yanında olmaya ve yalnız bırakmamaya çalışın. Sizin yanında olmanız o kişinin psikolojisini oldukça olumlu etkileyecek ve iyileşme süresi çok kısalacaktır.

Kahve Falında Omuz Görmek Ne Anlama Gelir?falda omuz görmek

Falda omuz görmek, birinin sizden yardım isteyeceği anlamına gelir. Zor durumda kalmış bir arkadaşınız sizden maddi yardım talebinde bulunabilir. Oldukça düşüneceksiniz verip vermeme konusunu, ancak sonunda vereceğiniz kara en hayırlısı olacaktır. Fal sahibine hediye edilecek bir eşyanın onun hayatına renk katacağı anlamını da taşımaktadır.

Kahve falında omuz görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda omuz görmenin anlamı ve omuz kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git