Kahve Falında Ölü Kız Bebek Görmek

Kahve Falında Ölü Kız Bebek Görmek
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 909 kez okundu.

Kahve falında ölü kız bebek görmek hayırlı ve eve girecek olan berekete daha çok yorumlanmaktadır. Fal fincanında ölü kız bebek görmek masumiyeti, şevkati, güzelliği, mutluluğu ve sevgiyi temsil etmektedir. Bebekler masum varlıklar olmaları nedeniyle kesinlikle iyiliği ve yardımseverlikle bağdaştırılmaktadır. Şayet bekar bir kişinin falında çıkmışsa yakın zamanda hayatının aşkıyla karşılaşacağına ve yapacağı evliliğinin çok uzun olacağına tabir edilir. Son zamanlarda ters giden işlerinizin yoluna gireceğine, hayalini kurmuş olduğunuz eve yakın zamanda çok büyük bir mirasla kavuşacağınıza, bereketli ve oldukça verimli bir yıl geçireceğinize delalet etmektedir.

Kahve Falında Ölü Kız Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?falda ölü kız bebek görmek

Falda ölü kız bebek görmek aileler arasında giren ve onların kavga etmelerine neden olan sebebi sizlerin çözmek ve de işleri yoluna koymak için biran önce bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanırken bir başka yorum göre de karşılıklı seven iki kişin uzun zamandır verdikleri emeğin ve mücadelenin sona ereceğine çok mutlu olacakları davullu zurnalı bir düğünleri olacağına tabir edilir.

Kahve falında ölü kız bebek görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ölü kız bebek görmenin anlamı ve ölü kız bebek kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git