Kahve Falında Ölü Görmek

Kahve Falında Ölü Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.322 kez okundu.

Kahve falında ölü görmek fal sahibi için büyük fedakarlıklarda bulunmuş birisinin kalbinin kırılması ile yorumlanır. Bu durumun farkında olmayan fal sahibi vefasız konumuna düşmemek için hayatında önemli yeri olan insanları arayıp sorarak gönüllerini almalıdır. Fincanın ağız kısmında görülen ölü sembolü çok yakın zamanda fal sahibine iletilen tatsız bir haberin işaretidir. Bazı işlerin ertelenmesine sebep olan bu tatsız haber fal sahibini birkaç gün meşgul edecektir.

Bir diğer anlamı ile sevdiğine yeterli ilgiyi göstermemek demektir. Fal sahibinin kendisini sevmediğini düşünmeye başlayan sevgili kendi kendine bazı kararlar almaya başlamadan önce bu yanlış anlaşılmanın önüne geçilmelidir. Ayrıca fincanın dip kısmında beliren ölü sembolü, sözleri ile davranışları birbirini tutmayan dengesiz bir arkadaşın varlığını işaret eder. Fal sahibine endişe veren bu durum zarara dönüşmeden önce arkadaş ile iletişime geçilerek yapılan hataların söylenmesinde fayda vardır. Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin cinsiyetine göre yorumlanır. Eğer fal sahibi bayan ise falda beliren ölü sembolü gergin sohbetleri habercisidir. İfade yeteneği güçlü olan fal sahibi karşısında duran cahil insanların kendisini anlayacak kapasitede olmadığını anlayınca susarak geri çekilme yöntemini seçecek ve olayları akışına bırakacaktır. Hayatındaki insanların sadece figüran olduğunu kavradığında ise gülüp geçmeyi öğrenecektir. Eğer fal sahibi erkek ise fincanda belirmesi derin bir yalnızlığın işaretidir. Fal sahibi etrafında ne karşı cinsten ne de hemcinslerinden fayda görecek ve uzun bir süre tek başına takılacaktır. Bu yalnızlık fal sahibini olgunlaştıracak ve daha olumlu kararlar almasına vesile olacaktır. Tabakta belirmiş ise uzun süren bir hastalık evresinin son bulması ile yorumlanır.

Kahve Falında Ölü Bebek Görmek

Daha çok içinde bulunduğu tüm sıkıntılardan biran ön önce kurtulacağına ve bundan sonraki hayatında çok güzel şeylerle karşılaşacağına ve de mutlu olacağına yorumlanır. Daha önceden içinde bulunduğunuz bir tartışmadan dolayı bazı kişilere kırgın olduğunuza ve bu kişilerin sizlere çok yakın olduğuna hatta bunlardan birinin aşık olduğunuz kişi olduğuna ama sizin gönlünüzü almak için çok hoş ve güzel bir sürpriz yapacağına tabir edilir. Evli iseniz erkek bir evlada sahip olacağınıza ancak bekarsanız yakın zamanda kapınıza hayırlı bir kısmetin geleceğine delalet etmektedir.

İş yerinizde karşı karşıya gelmiş olduğunuz veya geleceğiniz zorluklarla baş etmek için çok çalışmanız gerektiğine ve çevrenizdeki her insana inanmamanız, güvenmemeniz gerektiğine, oldukça fazla temkinli davranmanız gerektiğine yorumlanır. Ayrıca da çoktandır beklemiş olduğunuz hayırlı haberi alacağınıza ve bu haberden bir tek siz değil birçok kişinin mutlu ve kar edeceğine tabir edilir.

Seni yakından ilgilendiren bir konu hakkında önemli bir haber alacaksın. Bu haberle birlikte güzel bir yolculuk seni bekliyor. Gideceğin yerde uzun boylu, zengin bir oğlak erkeği ile tanışacaksın. Aklını ve kalbini eski sevgilinden arındırabilirsen, bu adam sana yaşadığın bütün kötü günleri unutturacak. Uzun soluklu, sonu evlilikle biten mutlu bir ilişki olacak.

Kahve Falında Ölü Kız Bebek Görmek

Hayırlı ve eve girecek olan berekete daha çok yorumlanmaktadır. Masumiyeti, şefkati, güzelliği, mutluluğu ve sevgiyi temsil etmektedir. Bebekler masum varlıklar olmaları nedeniyle kesinlikle iyiliği ve yardımseverlikle bağdaştırılmaktadır. Şayet bekar bir kişinin falında çıkmışsa yakın zamanda hayatının aşkıyla karşılaşacağına ve yapacağı evliliğinin çok uzun olacağına tabir edilir. Son zamanlarda ters giden işlerinizin yoluna gireceğine, hayalini kurmuş olduğunuz eve yakın zamanda çok büyük bir mirasla kavuşacağınıza, bereketli ve oldukça verimli bir yıl geçireceğinize delalet etmektedir.

Aileler arasında giren ve onların kavga etmelerine neden olan sebebi sizlerin çözmek ve de işleri yoluna koymak için biran önce bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanırken bir başka yorum göre de karşılıklı seven iki kişin uzun zamandır verdikleri emeğin ve mücadelenin sona ereceğine çok mutlu olacakları davullu zurnalı bir düğünleri olacağına tabir edilir. Arkadaşlarınız arasında sizi çok mutlu edecek bir kişi, yakın bir zaman içerisinde size büyük bir süpriz yapacak. Bu arkadaşınız bir çok sorununuz karşısında size yol gösterecek ve yardımcı olacak. Sıkıntılarınızı kısa süre içerisinde çözeceksiniz.

İşinizde çok yüksek bir yere atanacaksınız. Sizin için büyük bir başarı olacaktır. Maddi açıdan bolluğa kavuşacaksınız. Sağlığın bozulacaktır. Bu da kendine vakit ayıramadığından dolayıdır. Uzun bir yolculuğa çıkacaksın. Yakın bir arkadaşın sana ilanı aşk da bulunacaktır. Siz bu durumdan hiç hoşlanmayacaksınız. Kafanızı karıştıracaktır.

Kahve Falında Ölü Köpek Görmek

Görünmez bir kazanın habercisidir. Son zamanlarda dalgın bir ruh haline sahipseniz iki kat daha fazla dikkatli olmanızda yarar var. Bu görünmez kaza çok ciddi bir şey olmasa bile sizin kısa bir süre dışarı çıkmanıza engel olabilir. Ölüm ömrü uzatmakla alakalı bir kavram da olabileceği için verilmiş sadakanız varmış diyebiliriz. Son zamanlarda yapmış olduğunuz bir iyilik sizi kötü sonuçlanabilecek bir durumdan koruyacaktır.

Kendinizi yenilmez zannetmenize de dalalettir. Bu yanlış düşünce ve kaybetmeye karşı duyduğunuz tahammülsüzlük sizi sürekli hata yapmaya iteceği için bu huydan arınmanız şarttır. Çünkü kaybettiğiniz zaman duyduğunuz öfkeyi etrafınızdaki herkese yansıtıyor ve sevdiklerinizi de üzüyorsunuz. Hanenizden birisinin size en büyük kaybın sevgi olduğunu gösteren bir ders vermesi üzerine kendinize geleceksiniz. Ayrıca bu ders bir daha saçma sapan şeyler için sevdiklerinizi kırmanızı da engelleyecek. Aaile büyüklerinden birinin ömrünün uzamasına işaret eder. Büyük bir hastalıktan kurtulan yakınınız sizi çok mutlu edecektir. Hatta sırf bunun için aile içerisinde kurbanlar kesilecek ve eğlenceli toplantılar düzenlenecektir.

Sürekli çatışma halinde olduğunuz bir aileniz var ve sizi anlamadıklarınız düşünüyorsunuz. Nişanlınızla birlikte kimsenin sizi tanımadığı bir şehirde yaşamak isteyeceksiniz. Kadınların ruh hali hakkında çok derin bilgilere sahip olmayışınız nişanlınızı anlamanızı engelleyebiliyor. Önümüzdeki günlerde kırdığınız birkalbi onarmak için hediye arayışlarına gireceksiniz. İşlerin ters gitmesi sizi endişelendirmesin çünkü her şey kısa zamanda yoluna girerek sizi de şaşırtacak.

Kahve Falında Ölü Balık Görmek

Fal yorumcuları tarafından bereket olarak anılır. Kendi başına bile birçok güzel anlama gelir. Balık bereket, güzellik ve hoş haberler demektir. Kişinin iş hayatında bereket yaşanacağı, işlerinin daha iyi yola gireceği anlamına gelir.

Elinize geçmesini beklediğiniz yüklü bir miktar para bir aksilik nedeni ile elinize geçmeyebilir ve bu da işlerinizin bozulmasına ve maddi sıkıntıya düşmenize neden olabilir. Sevdiğiniz bazı kişiler tarafından işiteceğiniz sözler canınızı sıkabilir ve kafanızın karışmasına neden olabilir. İş hayatınızda sıkıntılı ve stresli bir dönem geçiriyor olabilirsiniz. Fakat, yağmurun ardından gök kuşağı çıktığını unutmamalı ve umudunuzu içinizde hep saklı tutmalısınız. Size hatırlamanız gereken özel durumlar olduğunu fısıldar.

Sevdikleriniz tarafından uzaktan da olsa korunduğunuzu ve gözetildiğinizi ifade eder. Yaşayacağınız bir maddi sıkıntı, mal kayıpları vermenize neden olabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa ilişkiniz bozulabilir ve bu ilişkinin aslında istediğiniz ilişki olmadığını düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu dönemde önemli kararlar almanız gerektiği zaman, daha fazla düşünmeli ve adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Borsa gibi riskli sistemler girmemeniz geleceğiniz için doğru olacaktır.

Aşk hayatın yolunda gibi görünüyor. Seni böylesine çok seven, sana anlayış gösteren ve değer veren birini bulduğun için çok şanslısın. Yalnız ilişki tek taraflı çok da uzun yürümez. Bu yüzden ara sıra sen de sevgiline ufak tefek sürprizler hazırlamalı ve her fırsatta ona sevdiğini söylemelisin. Hafta sonu yapacağınız günü birlik kaçamak, ilişkinize heyecan katacak.

Kahve Falında Ölü Adam Görmek

Kollama anlamına da gelir. Eğer bunu bir kız görüyorsa kız en kısa zamanda bir adamın himayesi altına gireceği yanı hayırlı bir kısmet ile yuva kuracağı anlamına gelir. Bu normal hayatta korktuğu bir durumun son bulacağı anlamına gelir. Çok yakında beklenecek olan zenginliğin ve bolluğun sizi bulacağı anlamına gelir. Ayrıca okul hayatında da yükseleceği anlamına gelir. Daima mutluluk olarak belirtilir. Onun için kişilerin iş, eğitim, sağlık ve aşk hayatında her şeyin yoluna gireceği anlamına gelir ve mutlu bir sona ulaşacağı anlamına gelir. Genel itibariyle mal, rızık anlamına gelir. Bu yüzden kahvede güzel yorumlanır. Bir işte kötü bir eylemin yaşanacağı fakat o yaşanan şeyin iyi bir şeyle tekrar iyi olacağı anlamına gelir. Sizin adına güzel bir anlam içerir. Yanı yakın dostlardan sizin kötülüğünüzü isteyen bir arkadaştan uzak durmanız gerektiği anlama gelir.

Çok zor bir dönem geçirmektesin. Eskiye özlem duymaktasın. Artık adımlarınızı temkinli atmaktasınız. Bu sizin için daha iyi olacaktır. İş hayatınıza daha çok önem göstermelisiniz. Yakında bir yolculuk yapacaksınız. Bir yerden az miktar bir para elinize geçecektir. Ailende sevdiğin birisi rahatsızlık geçirecektir. Çabuk atlatacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git