Kahve Falında Ölü Erkek Bebek Görmek

Kahve Falında Ölü Erkek Bebek Görmek
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.930 kez okundu.

Kahve falında ölü bebek görmek daha çok fal sahibinin içinde bulunduğu tüm sıkıntılardan biran ön önce kurtulacağına ve bundan sonraki hayatında çok güzel şeylerle karşılaşacağına ve de mutlu olacağına yorumlanır. Daha önceden içinde bulunduğunuz bir tartışmadan dolayı bazı kişilere kırgın olduğunuza ve bu kişilerin sizlere çok yakın olduğuna hatta bunlardan birinin aşık olduğunuz kişi olduğuna ama sizin gönlünüzü almak için çok hoş ve güzel bir sürpriz yapacağına tabir edilir. Ölü erkek bebek görmek evli iseniz erkek bir evlada sahip olacağınıza ancak bekarsanız yakın zamanda kapınıza hayırlı bir kısmetin geleceğine delalet etmektedir.

Kahve Falında Ölü Erkek Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?falda ölü erkek bebek görmek

 

Falda ölü erkek bebek görmek iş yerinizde karşı karşıya gelmiş olduğunuz veya geleceğiniz zorluklarla baş etmek için çok çalışmanız gerektiğine ve çevrenizdeki her insana inanmamanız, güvenmemeniz gerektiğine, oldukça fazla temkinli davranmanız gerektiğine yorumlanır. Ayrıca da çoktandır beklemiş olduğunuz hayırlı haberi alacağınıza ve bu haberden bir tek siz değil birçok kişinin mutlu ve kar edeceğine tabir edilir.

Kahve falında ölü erkek bebek görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ölü erkek bebek görmenin anlamı ve ölü erkek bebek kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git