Oltada Balık

Oltada Balık
28 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.710 kez okundu.

Kahve falında oltada balık görmek mal ile yorumlanır. Kişi uzun zamandır niyet ettiği bir malın sahibi olacaktır. Fal sahibinin hayalini kurduğu şeye sahip olacağı anlamına gelir. Bu iş için biriktirdiği bir paranın üzerine ailesinden de bir miktar destek alacak ve bu sayede sahip olmak istediği şey her ne ise alacaktır.

Sizler için her şey ne kadar hayatta toz pembe gibi gözüküyor olsa bile aslında hiç de öyle olmadığını işaret etmektedir. Sizler her olaya oldukça pozitif ya da çok doğal gibi bakmayı tercih eder iseniz sadece sizler hayatınız boyunca kayıp edersiniz ve her neyi kolay bir şekilde kazanmanıza olanak var ise bunu kendiniz oldukça zor hale de getireceksiniz. Her şey sizlerin lehine ilerler iken sizler bu durumu kendinize kötü bir şekilde çevirmeyin ve sizler de mantıklı olan şeyleri yapmayı tercih edin. Bu hayatın sadece sizlere ait olduğunu bilerek davranmayı tercih eder iseniz o zaman daha iyi kazanabilecek olduğunuzu bilmeli ve sizler de ona göre davranmayı daha çok tercih etmelisiniz.

Hayatınız boyunca pek de yapmadığınız şeyleri yapmak üzere olduğunuzu ve bu yüzden de artık bir hayli zorlanmaya başlıyor olduğunuza işaret etmektedir. Bir hayat sizler için oldukça güzel bir şekilde ilerliyor iken sizler kendi elleriniz ile bunu berbat hale getirmek için o kadar çok çaba sarf ediyorsunuz ki artık kendinize bir dur demeniz gerekir ve sizler de bu esnada daha çok başkalarından çok kendinizi düşünmeyi tercih etmelisiniz. İnsanlar unutmayın ki asla sizlerin onları düşünüyor oldukları kadar sizleri düşünmüyorlar ve sizler de bu yüzden en mantıklı olan şeyi yapmalısınız.

falda oltada balık görmek

Falda oltada balık görmek zorlu bir dönemin ardından gelecek ferahlığa işarettir. Kişi kısa süreli sıkıntılı bir dönem geçirecek sonrasında ise aydınlığa çıkacaktır. Bu sıkıntılı süreç maddi olabileceği gibi duygusal yada sağlıkla alakalı bir sıkıntı süreci de olabilir. Bu dönemin sonrasında ise aydınlığa kavuşulacaktır. Genellikle bir destekçi bir yardımcı aracılığı ile hedefe ulaşmak anlamına geldiğinden bu aydınlığa çıkma sürecinde de yine birilerinin desteği olacaktır. Bu destek sıkıntının nedenine göre maddi ya da manevi olabilir.

İyi niyetli, merhametli, sevecen ve seni çok seven bir eşe sahip olduğun görünüyor. Böylesine iyi bir insanı ara sıra gereksiz yere üzüyor gibisin. Onun senden beklediği sadece biraz zaman ayırıp, ona ilgi göstermen. Belki hafta sonu için ona ufak bir tatil sürprizi ayarlayabilirsin. Üstelik bu tatil ikinize de iyi gelecek. Yeni bir işe atılım söz konusu olabilir. Üstelik bu yeni iş bol kazanç sağlayacağa da benziyor. Düğün hazırlıkları için maddi sıkıntıda olduğun şu günlerde bu kazançlı iş sana ilaç gibi gelecek. Düğün sonrası uçakla veya vapurla gidilen uzun bir yol görünüyor. Sanırım bu yolculuk balayı için sevdiğinle birlikte gideceğin tatil gibi duruyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git