Kahve Falında Oltada Balık Görmek

Kahve Falında Oltada Balık Görmek
28 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.646 kez okundu.

Kahve falında oltada balık görmek mal ile yorumlanır. Falında oltaya takılmış bir balık gören kimse uzun zamandır niyet ettiği bir malın sahibi olacaktır. Fal sahibinin hayalini kurduğu şeye sahip olacağı anlamına gelir. Bu iş için biriktirdiği bir paranın üzerine ailesinden de bir miktar destek alacak ve bu sayede sahip olmak istediği şey her ne ise alacaktır.

Kahve Falında Oltada Balık Görmek Ne Anlama Gelir?falda oltada balık görmek

Falda oltada balık görmek zorlu bir dönemin ardından gelecek ferahlığa işarettir. Fal sahibi kısa süreli sıkıntılı bir dönem geçirecek sonrasında ise aydınlığa çıkacaktır. Bu sıkıntılı süreç maddi olabileceği gibi duygusal yada sağlıkla alakalı bir sıkıntı süreci de olabilir. Bu dönemin sonrasında ise aydınlığa kavuşulacaktır. Genellikle olta bir destekçi bir yardımcı aracılığı ile hedefe ulaşmak anlamına geldiğinden bu aydınlığa çıkma sürecinde de yine birilerinin desteği olacaktır. Bu destek sıkıntının nedenine göre maddi yada manevi olabilir.

Kahve falında oltada balık görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda oltada balık görmenin anlamı ve oltada balık kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git