Kahve Falında Okyanus Görmek

Kahve Falında Okyanus Görmek
10 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.051 kez okundu.

Kahve falında okyanus görmek elinize yüklü miktarda bir para geçeceğinin habercisidir. Bu genelde bir miras olarak yorumlanır. Ancak bazen iş hayatınızda çok başarılı olacağınıza, çok saygın bir pozisyona yükseleceğinize ve bu şekilde daha fazla kazanacağınıza da yorumlanabilir. Başarılarınızın devam etmesi ve kariyerinizin daha da yükselmesi için çalışmalarınıza azminizi ve temponuzu düşürmeden, planlı olarak devam etmelisiniz. Bu dönemde hayatınızla ilgili ani değişiklikler yapmamalı ve ani kararlar almamalısınız.

Sıkıntıların ve riskli işlerin habercisi olabilir. Bu gibi durumlardan zarar görmemek için karar verirken ince eleyip sık dokumalısınız ve size yakışan yoldan gitmelisiniz. Amaca geç ulaşacak olsanız da riskli işlerden uzak durmalı, güvenli yollardan devam etmelisiniz. Bu anlamda bazı olaylara ve anlaşmalara karşı da temkinli yaklaşmanızda fayda var. İlerde uzak bir yere gideceğinizi ve yeni yerler göreceğinizi işaret eder. Daha cesur ve iyi huylu olmanız gerektiğini söyler. Daha dışa dönük olmanız gereken bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu dönemde bol bol sosyal ortamlara girmeli, yeni arkadaşlar edinmelisiniz. Aşk hayatınızda problemli günler geçireceğinizin habercisidir. Sevgiliniz ya da eşinizle bir güven problemi yaşayabilirsiniz ve partneriniz bir süre sizi gizli gizli izleyebilir. Bu konuda dikkatli olmanızda fayda var. Aksi halde sorunlarınız çok daha ciddi boyutlara gelebilir.

Yapmaya uğraştığınız bir projenin bir anlık dikkatsizlik yüzünden zarar göreceğini fakat başınıza gelen bu olaylar yüzünden yılmayıp azmetmeniz durumunda yaptığınız işte başarıya ulaşacağınızın ifadesidir.

Bir zarara bir rahatsızlığa veya olumsuz bazı durumlarla karşı karşıya kalarak canınızın sıkılacağı bir döneme girdiğinize ve bu durumun genel olarak sizin iman eksikliği ve ibadetlerinize özen göstermemenizden kaynaklı olduğuna delalaet eder. Maneviyatınızdaki bu eksiklikler nedeni ile hayatınızda karşınıza çıkan bazı olumsuzluklar yaşadığınız ve bu şekilde size ufak musubetlerle uyarıda bulunulduğunun işaretidir. Maneviyatınızı düzeltmeniz ve dualar ile şükrü hayatınıza sokmanız durumunda her şey bir anda düzelerek istediğiniz huzura kavuşacağınızın habercisidir. İlişkinizde ise bir dargın bir barışık bir süreçte olmanız biraz sizin mutsuz ve sinirli olmanıza ve çevrenizi kırmanıza sebep olacaktır.

Daha güzel günler yaşamak istiyorsanız önyargılarınızdan sıyrılmalısınız. İnsanlara bakış açınız pozitif olunca iç huzurunuz artacak. Boşandığınız halde eski karınızı aşırı şekilde sahipleniyorsunuz. Kendinize yeni yollar çizmenin tam zamanı. Bu aralar saçma sapan düşüncelere takılıp kalmış bir çocukla başa çıkmaya çalıştığınızı görüyorum. Ona kızmak yerine örnek olmaya çalışarak olumlu gelişmelere şahit olacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git