Kahve Falında Odun Görmek

Kahve Falında Odun Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.598 kez okundu.

Kahve falında odun görmek, fal sahibinin ağzından çıkan bir kelimenin karşı tarafa yanlış şekilde ulaştırılması anlamına gelir. Bu yanlış taşınan kelime sayesinde zor duruma düşebilecek olan fal sahibi son derece öfkelenerek, lafını yanlış taşıyan kişi ile karşı tarafı yüzleştirecektir. Ne kadar öfkelendiğini ve hakkını aradığını gösteren odun sembolü ise sonunda doğrusunun anlaşılacağı anlamına gelmektedir.

Diğer bir anlamı ise fal sahibi hakkında çıkan söylentiler anlamına gelmesidir. Kendi kulakları ile hakkındaki söylentileri duyan fal sahibi tek tek gereken cevabı gereken kişilere ulaştıracaktır. Fal sahibinin çetin bir kişiliği olduğunu ifade eden sembol, olaylar karşısında kıvırmadan dümdüz bir tavır sergilenmesi gerektiğinin altını çizer. Dürüstlük her zaman daha çok prim getirir. Bazı fal yorumcularına göre mert bir düşmanı işaret eder. Özü sözü bir ve yiğidi öldürüp hakkını yemeyen karakterde biri ile zıtlaşmak anlamı taşıyan ve aslında bu zıtlaşmanın sağlam bir dostluğa dönüşebileceğinin müjdecisidir. Elbetteki etrafındaki diğer simgeler ile birlikte yorumlanır. Bunun içi fala bakan kişinin bu işten çok iyi anlaması gerekir. Bir evin kenarında yada bahçesinde görülüyorsa fal sahibinin çok sert görünse bile içerisinde, duygusal ve maneviyatı yüksek bir kişilik barındırdığını simgeler. Fakat büyük bir yapının yada tepenin yanında belirirse iş hayatında çok sert mizaçlı birisini simgelemektedir. İşlerin hiçte kolay olmayacağına işaret eder.

Hayatında karşısına ileri zamanlarda olumlu ve güzel olayların çıkacağına delalet eder. İleriye dönük olan düşleriniz konusunda daha istikrarlı davranmalı ve işinize dört elle sarılmanız gerekli. Eğer işinize yeterli kadar sarılırsanız yükselişiniz kaçınılmaz olur. Mutluluğun ve maddi kazancın habercisidir. Yaşantınızdaki bu yeni süreçle beraber yeteneklerinizi keşfedecek ve bu yetenekleri değerlendirerek yeni fırsatlar yaratacaksınız. Her zaman yeteneklerinize güvenerek hareket etmeye çalışın. Bu sayede hem okul hem de kariyer hayatınızda çok başarılı olacaksınız.

Çekmiş olduğunuz tüm zorluklar son bulacağına, toplu paraya, arzu edilen şöhrete, sıkıntılardan sonra hak edilen mülke ve temiz bir ömre delalettir. Arzu ettiği ve hayalini kurduğu her şeye sahip olacaktır bu dönemde. Çevrenizdeki insanlarla olan güzel sohbetlere, birkaç gün içinde alınacak önemli bir habere, iş hayatında yüksek mertebeye, rızkın temiz ve kazançlı olmasına işaret eder. Fal sahibinin kısmeti açılacak, özel hayatındaki sıkıntılar son bulacak yararlı işler ortaya çıkaracak, sorunlardan uzak bir geleceği ifade eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git