Kahve Falında Nişan Görmek

Kahve Falında Nişan Görmek
22 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.289 kez okundu.

Kahve falında nişan görmek, nişanlanacağınıza dair bir kaç ipucu görmek ve eğer bu kişi yani nişanlanacağınız kişi eğer tanımadığınız yabancı birisiyse fal sahibinin beklemediği bir yerden bir yardım geleceğine işaret eder. Yani sıkışık olduğunuz bir zamanda size Hızır gibi yetişen bir para yardımı olacaktır.

İki türlü olur ya güzel bir başlangıç olan yüzük takma olayıdır ki bu güzel şeylerin sembolüdür bir de bozma olayı var ki bu durum pek hayra alamet değil yani bunun bozulduğunu görmek apayrı bir durumdur. Eğer bekar bir insansanız yeni bir arkadaşlık kuracağınız ve onunla iyi anlaşacağınız anlamlarına gelir fakat evli bir bay ve ya bayansanız bir sevdiklerinizin çok üzüleceği bir hata yapacaksınız anlamları taşımaktadır. Sabırsız ve sakinleştirilemeyen bir yapıya sahipsiniz söz konusu problemle ilgili kendinizi affettirmeye çalışmak isteseniz bile bu durum biraz zaman alabilir. Genel anlamıyla iyi şeylere işarettir fakat sadece buna göre yorum yapmak sizin yanlış fikirlere doğru gitmenize sebep olabilir yani gördüğünüz şekli bir de etrafındaki figürlere göre değerlendirmeniz gerekir. Kişinin tamamen kısmeti ile alakalı bir fal olmasa bile olumlu işaretlere gebedir. Diğer işaretlerin de anlamını bilerek bir bütün halinde değerlendirmek ve bir sonuca ulaşmak daha mantıklı olacaktır. Genel olarak hayatınızdaki çoğu şey yolunda gidiyor ama büyük ve radikal adımlar atmadan önce mutlaka iki kez düşünün der bu fal size.

Kahve Falında Nişan Yüzüğü Görmek

Hayatınızın her alanında hızınızın kesilmeye başlayacağını gösterir. Artık sürekli bir işten ayrılıp başka birini bulma konusunda eskisi kadar cesur olamayabilirsiniz. Çok sık seyahatlere çıkmak ve devamlı yeni yerler keşfetmek, ilgi çekici olmaktan çok yorucu hale gelmeye başlayabilir. Eğitim hayatınızda da sürekli farklı okullar, farklı dersler ve öğretmenlerle çalışmak sizi yorabilir ve bir okulda, aynı öğretmenlerle sabit kalmak isteyebilirsiniz. İnsanlarla bir dargın bir barışık ilerleyen hızlı ilişkileriniz de giderek daha durağan ve monoton hale gelecektir. Doludizgin ilerleyen hayatınızın bir takım engellerle karşı karşıya geleceğini gösterir. Önünüze baş edemeyeceğiniz insanlar, işler ya da ders ve sınavlar çıkabilir. Eskisi kadar enerji dolu ve mücadeleci hissetmemeye başlayacaksınız. Bu nedenle kendi iradenizle hızla ilerleyen hayatınıza düzen vermeniz sizin için daha az yıpratıcı olacaktır.

Kahve Falında Nişan Elbisesi Görmek

Evlilik, yuva kurma ya da haneyi genişletme anlamına gelmektedir. Bekar bir kimse ise evlilik teklifi alabilir ya da beklediği yakınlığı sonunda görmeye başlayabilir. Evli kişiler ise yeni müjdelerle evlerini şenlendirebilirler. Bu sebeple birikim planlarını daha detaylı olarak gözden geçirmeleri gerekmektedir. Zira bir aile olmak ya da mevcut aileyi genişletmek için daha fazla imkanlara sahip olmaya ihtiyaç duyacaklardır. Bu imkanlar için yatırım yapma adına en uygun zaman olduğuna işaret olup, şansınızın döneceği, işlerinizin beklenmeyen yerlerden bereketleneceği anlamını taşımaktadır.

Ardında bir yol bırakıyor ise artık geçmişe bir çizgi çekmenizin vakti geldiğine işaret etmektedir. Olanları olmuş bitmiş kabul edip, önünüze bakmalı, halen sahip olduğunuz imkanlar ve yanınızda bulunan kişiler için şükretmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde yolunuza devam edebilirsiniz. Eğer üzerinde bir kişi varsa ve arka cebinde kasası mevcut ise geçmişinizden affetmeniz gereken kişiler var demektir. Bu af sayesinde yeni kişilerle tanışıp güzel günlere yol alabilirsiniz.

Son zamanlarda iyice içinize kapandınız. Eski eşinizi fazlasıyla özlüyorsunuz fakat yaptığınız hatalar affedilir gibi değil. Kendi düzeninizi kurmuş olsanız bile bu yalnızlıktan hoşlanmadığınız için yanınıza birilerini isteyeceksiniz. Evlatlarınızın sorumluluklarının olması yanınıza gelmelerini engelliyor. Bu aralar önemli bir konuda karar vermeniz gerekebilir. Sağlığınız için sigarayı artık bırakmalısınız. Düzenli yürüyüş yaparak daha zinde hissedeceksiniz.

Kahve Falında Nişan Kıyafeti Görmek

Birçok yerden haber beklediğinize ve beklediğiniz haberlerin hepsini hemen hemen aynı süre içinde alacağınıza dalalettir. Uzak bir yerden beklediğiniz haberle hemen yanı başınızdan alacağınız bir haber aynı anda gelebilir. Ancak alacağınız haberlerden bazıları sizi çok mutlu edeceği gibi bazıları da üzülmenize neden olabilir. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan güzel haberler alabilirsiniz. Hasta olan bir yakınınız varsa iyileştiğine dair güzel haberler duyabilirsiniz. Aşık olduğunuzu hissettiğiniz ancak size karşı aynı şeyleri hissedip hissetmediğinden emin olmadığınızdan birinden çok güzel sözler duyabilir ve sonu evlilik kararıyla bitecek güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git