Kahve Falında Nazar Boncuğu Görmek

Kahve Falında Nazar Boncuğu Görmek
23 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.274 kez okundu.

Kahve falında nazar boncuğu görmek, şansınızın ve kısmetinizin açık olacağına işarettir. Kişi diğer insanlardan farklı olarak yaşamak istediği güzel bir hayat yaşayacak demektir. Ancak hayatının bu döneminde kendini dışarıya karşı sakınması gerekir. Aksi halde bu şanslı dönemi, diğer kişiler tarafından kıskançlığa yol açıp kişiye zarar getirebileceğine delalet eder.

Kişinin gönül işlerinde de ona mutluluk getireceğinin habercisidir. Yakın zamanda beklediği kişiden alacağı bir teklif ya da hali hazırda var olan ilişkisinde beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşacağını da simgeler. Aynı zamanda size karşı planlanmış bir hadisenin ya da size kötülük etmek isteyen insanların emellerine ulaşamayacağının da belirtisidir. Maddi sıkıntılar içindeyse yakın zaman içinde beklediği işin ona geleceğinin veya para beklediği bir yerden her an haber alabileceğinin işaretidir. Yatırımlı bir işe girişmek isteyenler için bir işaretin habercisidir. Kişinin uzun zamandır beklediği projeleri ya da gerçekleşmesini istediği ortaklık, terfi ve atama hususlarının en kısa sürede gerçekleşeceğini, buradan elde edeceği başarının yaşamının önemli bölümlerinde ona katkıda bulunacağını gösterir. Ancak çok küçük de olsa nazar boncuğu bazı olumsuz olaylara da delalet eder. Bunun en belirgin sebebi de başarınızın kimi kötü insanların gözüne batacağından dolayı sizi olumsuz etkileyebilir.

Kahve Falında Nazarlık Görmek

Genel ifade ile nazarlık korunma amaçlı olup fincanın içinde görülmesi ise zor durumda kalıp birinden borç istemek zorunda kalacağınız şeklinde yorumlanır. Zor günler geçirdiğiniz ve bu günleri atlatmak için bu borca ihtiyacınız olduğunu ifade eder. Fincanın üst kısmında görülmesi bu isteğinizi çok kısa bir süre içinde gerçekleştireceğinizi ve borç bulmak için birilerinden yardım isteyeceğinizi ama alt kısımda ise o zaman borç bulmakta zorlanacağınızı ifade eder. Fal fincanında çıkan sembolün yeri ve yanındaki diğer sembollerle de birlikte değerlendirilmelidir. Fincanın saat yönüne göre değerlendirilecek olursa fincanı eşit şekilde bölerek gün ay ve yıl olarak ta gerçekleşme zamanı hakkında bilgi vermektedir.

Başka birisinin üzerinde görülmüş ise o zaman size bir kişi tarafından yardım geleceği anlamına gelmektedir. Yine bu şekilde nazarlık bir kadının elinde sizin borç almanıza veya sıkıntınızı gidermenize bir kadın vesile olacaktır fakat nazarlığı elinin arkasında saklıyor ise o zamanda sizin bu durumunuzdan dolayı sevinerek sizin borç almanızı engelleyecek anlamına gelmektedir. Ayrıca tabağın orta kısmında görünmesi hane içinden birinin desteğini alacağınızı ama dışında ise o zamanda dışarıdaki bir kişiden destek alacağınızı ifade eder.

Büyük bir kısmet veya eline geçecek yüksek miktarda bir para var. Bu fırsatı ihtiyacına göre şekillendireceksin ve daha büyük fırsatların önünü açacaksın. İşyerinde sürekli haksızlık yaparak yükselmeye çalışan bir kişinin herkes tarafından el üstünde tutulmasına hem sinir olacak, hemde bu duruma büyük tepki vereceksin. Bu tepkin işten çıkarılmana neden olacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git