Müstakil Ev

Müstakil Ev
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.153 kez okundu.

Kahve falında müstakil ev görmek, fırsattır. Yakın zamanda büyük fırsatlarla karşılaşacak ve bu fırsatları iyi değerlendirdiği taktirde geleceği için çok büyük adımlar atacaktır. Bunun yanı sıra ev eğer yeni ise bu fırsatın yeni bir şehirde yeni bir hayat imkânı sunacağı eski ise bulunduğu şehirde yeni imkanlar ve ilerleme fırsatı yakalayacağına yorumlanır.

falda müstakil ev görmek

Falda müstakil ev görmek, bazı yorumculara göre misafirle yorumlanır. Bir misafir geleceği bu misafirin gündelik işlerden alıkoyup pek çok konuda zaman kaybetmesine neden olacağı anlamına gelir. Fakat gelecek olan yatılı bu misafirin yakınlığı ve önemi nedeni ile kendisi ile ilgilenmek ve gidinceye kadar işlerini ertelemek zorunda kalacaktır. Daha sonrasında yoğun bir çalışma temposuna girerek kaybettiği zamanı telafi edecek ve işlerini yeniden rutine oturtacaktır.

İş hayatında gireceğin yeni ortamlarda değişik ve ilginç kişilerle tanışacaksın. Ancak bu kişilerden biri ile duygusal bir şeyler yaşamak isteyeceğin görünüyor. İlk başlarda seni oldukça etkileyen bu kişinin aile sorunları seni bir müddet sonra sıkmaya başlayacak gibi duruyor. Bu kişiye karşı temkinli davranmanda ve bu ilişki ile ilgili iyi düşünmende fayda var. Sevgilinin tam dengin olduğunu düşünüyorsun. Daha ilk karşılaşmanızdan beri onun hayatını geçireceğin doğru kişi olduğu kararını vermişsin. Son derece sevecen ve tutkulu bir birlikteliğiniz olduğu görünüyor. Evlilikle ilgili de artık ona açılmaya karar vermiş gibisin. Üstelik daha fazla beklemenize engel olacak bir durum da görünmüyor. Maddi ve manevi açıdan rahatlayacağın günler çok yakınında.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git