Kahve Falında Müstakil Ev Görmek

Kahve Falında Müstakil Ev Görmek
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.104 kez okundu.

Kahve falında müstakil ev görmek fırsattır. Fal fincanında müstakil ev çıkan kimse yakın zamanda büyük fırsatlarla karşılaşacak ve bu fırsatları iyi değerlendirdiği taktirde geleceği için çok büyük adımlar atacaktır. Bunun yanı sıra müstakil ev eğer yeni ise bu fırsatın yeni bir şehirde yeni bir hayat imkânı sunacağı eski ise bulunduğu şehirde yeni imkanlar ve ilerleme fırsatı yakalayacağına yorumlanır.

Kahve Falında Müstakil Ev Görmek Ne Anlama Gelir?falda müstakil ev görmek

Falda müstakil ev görmek bazı yorumculara göre misafirle yorumlanır. Falında müstakil ev gören bir kimse için bir misafir geleceği bu misafirin fal sahibini gündelik işlerden alıkoyup pek çok konuda zaman kaybetmesine neden olacağı anlamına gelir. Fakat gelecek olan yatılı bu misafirin yakınlığı ve önemi nedeni ile kendisi ile ilgilenmek ve gidinceye kadar işlerini ertelemek zorunda kalacaktır. Daha sonrasında yoğun bir çalışma temposuna girerek kaybettiği zamanı telafi edecek ve işlerini yeniden rutine oturtacaktır.

Kahve falında müstakil ev görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda müstakil ev görmenin anlamı ve müstakil ev kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git