Kahve Falında Muska Görmek

Kahve Falında Muska Görmek
22 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.529 kez okundu.

Kahve falında muska görmek, fincandaki yeri yanında bulunan diğer semboller ile birleştirildiğinde bir çok farklı şekilde yorumlanır. Fal kişinin ruh halini de fincana yansıttığı için yorumlayanın da bundan nasıl etkilendiğiyle de alakalıdır. Fincan fal bakımında alt ve üst olmak üzere ikiye ayrılır. Ayrıca kahve falında ilk kahve bakmaya kulpun olduğu yerden başlanır ve saat yönüne doğru gidilerek yorumlanır. Bu şekilde olunca falda muskanın fincanın neresinde göründüğüne göre ve çevresindeki diğer sembollere göre değerlendirilmesi en doğru sonucu verir.

Yardım ettiğiniz birinin hayır duasını aldığınızı ve bu sayede sırtınızın yere gelmeyeceğini size müjdeler. Ve bu muska fincan harici fincan tabağında görülmesi durumunda ise aldığınız duanın ve tez zamanda kabul olup karşılığını almaya başladığınızı ifade eder. Hayırlı ve müjdeli bir fal olup hayırlara vesile olacağının gösterir. Eğer fincanın kulpunun olduğu yerde ise bu sizin aile ve hane içinizi sembolize ettiği için ailenizden dua aldığınızı ve o kişinin duaları ile bir yerlere geleceğiniz anlamına gelir. Eğer bir kişinin elinde ve size doğru uzatılmışsa ve fincanın üst ve ortalarında aydınlık bir ortamda ise o zaman birinden hayırlı bir yardım alacağınıza işaret eder.

Hayatında güzel gelişmeler olacağa benziyor. Bu gelişmeler ile birlikte maddi sıkıntılarında da azalmalar olacak. Sağlığınla ilgili ufak bir sıkıntı olabilir, ancak erken tedbir ile kısa sürede atlatacaksın. Aile büyüklerinden birisi sana kırılmış görünüyor, yakın zamanda ziyaretine giderek gönlünü almalısın. Arkadaşların seni biri ile tanıştırmak için program yapıyor gibi görünüyorlar.

Güzel bir haberinizin olduğunu ancak daha size ulaşmadığını; belli bir süre daha ulaşamayacağına delalet eder. Bu haber ile hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. Söz konusu kararınız aşk hayatınızda yeni bir dönem olacağına işarettir. Yeni tanışacağınız biri ile uzun soluklu bir ilişki yaşayabilir ve evlilik ile sonlandırabilirsiniz. Ağır başlı ve sakin kişiliğini de yansıtmaktadır. Kişiliğinizin bu özellikleri sayesinde oldukça başarılı bir hayat geçireceğinize işaret eder.

Ev yaşantınız sıkıcı bir gidişat içerisinde ama sizin sürekli bir şeylere söyleniyor olmanız ailenizin gerçeği anlamasını engelliyor. Bu aralar biraz kabuğunuza çekilerek özellikle kocanızın bu durumu kendi başına fark etmesini sağlayabilirsiniz. Hafta sonu bir telefon alacaksınız ve haberler sizi çok sevindirecek. Size olumsuz düşünceler aşılayan ve yaşantınıza kadar etkileyen kötü bir arkadaşa sahipsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git