Kahve Falında Meşe Görmek

Kahve Falında Meşe Görmek
27 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.691 kez okundu.

Kahve falında meşe görmek, genellikle iş ile ilgili olabilecek gelişmelere dair yorumlanır. Özellikle elinizdeki işi yarım bırakmamanız adına bir uyarı niteliği taşır. Çünkü bu işi tamamlamanız halinde kazancınız büyük oranda artacaktır. Bu aynı zamanda sıkıntıdan düze çıkacağınız anlamına da gelir. Eğer birden fazla yerde çıkmışsa, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğinize işaret eder. Aynı zamanda şöhretin habercisidir.

Çevresinde tanınan ve sevilen biri haline gelir. Eğer tabakta çıkmışsa bu, evinize yakın zamanda gelecek yüklü bir mirasa ve bu mirasın ardından ailenizin yaşayacağı maddi ferahlığa işaret eder. Bu ferahlıkla birlikte ailenizde iç huzuru artacak ve yuvanızda mutluluk hakim olacak demektir.

Köklü değişikliklere de yorumlanabilir. İş kurup o işi büyütebilir ya da bulunduğu işte yükselip kök salabilir. Bu uzun süreli başarı, hayatında da uzun süreli feraha, ailece rahat yaşamaya ve geleceğe yönelik sağlam yatırımlara işaret eder. Kişinin bu başarılarının aile içi ilişkilerine de etki etmesi ve evin içindeki huzurun kalıcı hale gelmesi demektir. Evdeki huzurunuzun bozulmaması için dikkatli olmanız gerekir. Çünkü çevrenizde hem başarınızı kıskanan hem de mutluluğunuzda gözü olan birileri olacaktır. Bu anlamda iş yaşamınızda başarınızı engelleyip arkanızdan iş çevirebilecek insanlara ve ev yaşamında çevrenizde dedikodu yapıp huzurunuzu kaçırabilecek olan insanlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bu insanların varlığını farkedebilmeniz için de herkesle yakınlık kurmamanız, yakınınızdaki insanların da size karşı olan tutumlarına dikkat etmeniz gerek. Fal sahipleri bu noktada dikkat çekici ve insanlar tarafından önemsenen insanlardır. Bu da onlar için başarılı bir hayat demektir. Başarı ise kazancı ve mutluluğu beraberinde getirir. Ancak çevrenizde sizin için kötü düşünen insanların negatif enerjileri sizin bu başarılarınıza engel olup, yolunuzdan alıkoyabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git