Kahve Falında Mektup Görmek

Kahve Falında Mektup Görmek
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.858 kez okundu.

Kahve falında mektup görmek, genelde haber almak şeklinde yorumlanır. Uzaktaki sevdiğiniz, değer verdiğiniz birinden beklemediğiniz anda güzel, sevindirici bir haber alacaksınız demektir. Uzaktaki bir sevdiğinize kavuşmak anlamına da gelebilir. Mesafelerin kısalması anlamı vardır mektup sembolünde. Sürpriz gelişmelerin yaşanacağına, verdiğiniz emeklerin karşılığını alacağınıza, hayallerinize, hedeflerinize kavuşacağınıza işarettir. Bu başarı iş hayatınızda ya da eğitim hayatınızda olabilir. Ayrıca başarınız karşılığında mükafatlandırılacağınızın da habercisidir. Aşk hayatına da etkileri vardır. Fal sahibi evliyse ya da mevcut bir ilişkisi varsa yakında hayatındaki kişiden güzel haberler, teklifler alacak demektir. Eğer fal sahibi bekar biriyse hiç beklemediği bir anda hayatına girecek yeni bir insan olduğunun habercisidir. Yani aşk hayatınızda mutlu günlerin başlayacağına işarettir. Ailenizden biri ile ilgili kötü bir haber almak olarak da yorumlanabilir. Bu haber sizi perişan edecektir. Korku ve endişeyi fazlasıyla hissedeceğiniz sıkıntılı bir dönem başlamak üzeredir. Aynı zamanda bir yakınınızın size ihtiyacı olduğu ancak ulaşamadığı anlamına da gelir. Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu fincanınızdaki diğer semboller belirleyecektir. Bu açıdan bu sembolleri doğru tespit etmek ve yorumlamak son derece önemlidir. Aksi halde yanlış sonuçlara varmanız kaçınılmaz olacaktır.

Fincanında çıkan ok figürlerinin seni gösteriyor olması, aile içerisinde seninle ilgili bir nedenden dolayı oluşacak huzurluğun göstergesi. Bu konuda ısrarcı tavrın dargınlığa yol açabilir, konuyu tatlı dille çözmeye çalışman daha hayırlı görünüyor. İçinde I harfi olan bir şehre uzun sürecek bir seyahat yolu görünüyor. Bu seyahat sana çok iyi gelecek.

Kahve Falında Kuşun Ağzında Mektup Görmek

Genellikle hayırlı olarak yorumlanan simgelerdendir. Uzun süredir beklediğiniz bir haberin elinize ulaşacağını göstermektedir. Beklediğiniz bu haber hayatınızda pek çok değişiklik meydana getirecek ve bu değişiklikler olumlu gelişmeler ile beraber hayatınızın tam ortasında kendine yer edinecektir. Öte yandan faldaki kuşun ağzındaki mektup, sevdiklerinizin ağzından kendinizle ilgili harika haberler duyacağınızı göstermektedir. Yalnız olan fal sahipleri için, hayırlı bir kısmet ile tanışmak ve tanışılan bu kişinin fal sahibinin hayatında etkili bir yere sahip olması anlamını taşımaktadır.

Alacağınız hayırlı bir haber hakkında size ipuçları vermektedir. Alacağınız haberin büyüklüğü de kuşun ağzında beliren mektubun büyüklüğüne bağlıdır. Mektup ne kadar büyükse alacağınız haber de o denli büyük olacak ve hayatınıza o kadar etki edecektir. Diğer yandan duyacağınız haberin sizi ne kadar mutlu edeceği de yine mektup büyüklüğü ile orantılıdır. Mektubun boyutu büyüdükçe sizi mutlu etme derecesi de artacaktır. İş hayatında bir terfi veya eğitim yaşamında başarıların artması olarak da yorumlanmaktadır. Ayrıca hastalığı olanlar ve uzun süredir şifa bekleyenler için en kısa sürede beklediği şifaya kavuşmak manasına gelmektedir. Her yerde arayıp da bulamadığınız deva, hiç beklemediğiniz bir anda beklemediğiniz birisi aracılığı ile size ulaşacaktır. Sağlığınıza kavuştuktan sonra uzunca bir müddet tekrar aynı sorunla karşılaşmayacağınız da ifade edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git