Masa Örtüsü

Masa Örtüsü
20 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.273 kez okundu.

Kahve falında masa örtüsü görmek, tertip ve düzeni ön planda tutan insanlara işaret eder. İşini hem büyük bir özenle hem de düzenli olarak yapan, akıllıca davranan ve her zaman başarıya ulaşan kişiliğin göstergesidir. Daha amatör bir işte uzun süre çalıştıktan sonra profesyonel iş hayatına adım atmaktır. Yapılan meslekte ustalaşmak ve aranılır hale gelmektir. Zeki ve anlayışlı insanlarla bir arada bulunmak şeklinde de yorumlanır. Ne olursa olsun düzen ve itinayı kaybetmemek; bu nedenle her zaman ortaya kusursuz işler çıkarmaktır.

falda masa örtüsü görmek

Falda masa örtüsü görmek, yeni bir yuva kurmak anlamına da gelir. Özellikle eşinden ya da uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisinden ayrılanlar için yeni bir aşka, yeni bir hayata yelken açmak ve eskisinden çok daha mutlu olmaktır. Evlenmek isteyen ancak maddi imkan bulamayan çiftler için sonunda aranan kaynağın bulunması, çiftin çok iyi ve bol gelirli işlere yerleşerek geçimlerini sağlayacak hale gelmesidir. Hayırlı kısmetlerle karşılaşmak ve geleneklere uygun, güzel ve mutlu bir yuvaya sahip olmaktır.

Ne kadar şanslı bir insan olduğunuzu ve çok vefakar bir eşe sahip olduğunuzu bu dönemde daha iyi anlayacaksınız. Kısa bir süre yatağa bağlı kalmanıza neden olacak bir rahatsızlığını olacak ama tedavinizin sonucunda eskisinden daha iyi hissedeceksiniz. Eski dostların sizi ziyarete gelemsi moralinizi oldukça yükseltecek. Maddi konularda bunalmaya başladığını anda imdadınıza evlatlarınız yetişiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git