Kahve Falında Mağara Görmek

Kahve Falında Mağara Görmek
10 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.214 kez okundu.

Kahve falında mağara görmek fal sahibine kollarında huzur bulacağı ve duygularını özgürce anlatabileceği bir hayat arkadaşını müjdeler. Eğer fal sahibi evli ise ve kendinde böyle bir durum sezmiyor ise eşini dinlememesi ve onunla doğru düzgün vakit geçirmemesi sonucunda kopukluklar yaşamışlar demektir ve telafi edilmesi gerekir. Diğer bir yorumcuya göre ise fal fincanının kulp kısmında beliren mağara sembolü fal sahibinin aile içi maddi durumunu simgeler. Fal sahibinin elde ettiği gelir aileyi geçindirmeye yetmediği için yeni ek işler arayışına giren aile bireyleri el ele vererek bu sıkıntılı durumun üstesinden geleceklerdir.

Etrafındaki semboller ile birlikte yorumlanabilmektedir. Örneğin fincanda beliren mağara sembolünün etrafında birtakım sürüngen hayvanlar var ise fal sahibinin hanesine girmek isteyen fakat fazla yüz bulamayan fesat insanları simgeler. Eğer bu semboller uçan hayvanlar ise fal sahibinin ailecek çok sevilen insanlar olduklarını ve dostlarının bu aileye zarar gelmesin diye ellerinden geleni yapan düzgün insanlar olduklarını simgeler. Bir diğer anlamı ile ara bulucu bir kişilik demektir. Özellikle de fal fincanının dibinde  büyük bir mağara sembolü belirmiş ise etrafındaki herkesin iyi olmasını isteyen ve dargın insanlar görmeye tahammül edemeyen fal sahibi ile yorumlanır. Derin duyguların ve karakter sahibi insanların simgesidir. Fal tabağında beliren mağara sembolünün anlamı ise şimdiki hırslı çalışmaların sonucunun ilerde alınması demektir.

Kahve Falında Mağara Kapısı Görmek

Çok hayırlı haberlere var yakında hayatınıza çok seveceğiniz birinin gireceğine işarettir. Sizi çok seven birisi vardır siz onun yolunu gözlemektesiniz bu gelecek olan kişi size çok müjdeli haberler verecek ve sizin hayatınızı değiştirecek biri olacaktır. Gelecek olan bu haber hayırlı şeylere vesile olur. Hayırlı bir kısmete işarettir, siz ya da yakın çevrenizden birisi bir evlilik ya da nişan sürecine girebilir. Bu süreç içerisinde bazı sıkıntılar yaşasa da sonunda çok mutlu olacak ve bu evliliği yaptığı için hiç pişman olmayacaktır.

Öylesine mutlu, öylesine coşkulu bir evliliğin var ki, bazen kendini masallarda sanman çok normal. Eşin sana fazlasıyla değer veriyor ve her zaman senin iyiliğini istiyor. Bu yüzden sana aşırı düşkün olması ve fazla ilgi göstermesi seni biraz sıkmış olabilir. Seni bu durum rahatsız ediyorsa, tatlı dille bunu eşine anlatmayı dene.

Önüne çıkan fırsatları değerlendirmeyi iyi biliyorsun. Eşinle uzun zamandır yatırım yapmak istiyordunuz, önünüze çıkacak olan fırsat tam da bunun için geçerli. Arada ufak tefek atışmalar olsa da eşinle aranızda ciddi bir sorun görünmüyor. Karar veremediğiniz bir konuda aile büyüklerinizden yardım alabilirsiniz. Ara sıra eşinin fikirlerini de önem versen iyi olur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git