Kahve Falında Madalya Görmek

Kahve Falında Madalya Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.133 kez okundu.

Kahve falında madalya görmek, fal sahibinin üstün başarılara imza atacağı müjdesini verir. Uzun zamandır azim ve kararlılık ile çalışan fal sahibinin sonunda ektiği tohumları biçme zamanının geldiğine işarettir. Bazı fal yorumcuları tarafından iki yüzlü dost şeklinde tasvir edilen madalya eğer etrafında bir sürüngen hayvan belirmiş ise genellikle bu şekilde yorumlanır.

Bir diğer anlamı ile fal sahibine her yönden destek olan hayırlı bir eş ile tasvir edilir. Gücünü eşinden alan fal sahibi bu güç sayesinde hayatta bütün zorlukların üstesinden gelecektir. Eğer tek başına ve fincanın dibinde belirmiş ise her zaman şanslı bir kişiliğe dalalet eder. Kedi gibi sürekli 4 ayağı üzerine düşen kişi anlamına gelen sembolün girdiği her ortamda dikkat çeken fal sahibini de yansıtmaktadır. Etrafında yer alan simgeler ile yorumlanır. Çok sayıda küçük ve etrafında minik baloncuklar belirmiş ise küçüklüğünden itibaren üstün bir zekaya sahip olacak ve ailesine gurur dolu anlar yaşatacak hayırlı evlat ile yorumlanır. Bir masa üzerinde belirmiş ise yeni bir kurarak yönetici seviyesine gelen fal sahibini işaret eder. İleri görüşlü ve aklını iyi yönde kullanan fal sahibi girdiği her işten alnının akı ile çıkacak demektir. Bazı fal yorumcularına göre ise hak yiyen bir arkadaşın rezil olacağı ve fal sahibinin eline düşeceği manasına gelmektedir. Gözler ile birlikte görülüyorsa başarıları kıskanılan bir kişiye dalalettir.

Kahve Falında Rozet Görmek

Bir takım evrak ve tasdik işlerinizin olduğuna yorumlanabilir. Rozet yerde ise, sahip olduğunuz taşınmazların yasal sürecinde bir aksaklık meydana gelmektedir. Fakat bu aksaklık sizi korkutmasın, zira bir kaç gününüzü ayırarak halledemeyeceğiniz bir süreçle karşı karşıya değilsiniz. Yalnızca dikkat etmeniz gereken durum, ertelememeniz olacaktır. Bir an önce kenara kaldırdığınız problemleri birer birer çözmeye başlamalısınız.

Bazı insanların size çok yakın olmasına ve samimi görünmesine rağmen sizi asla çekemediklerini ve kuyunuzu kazmaya çalıştıklarını gösterir. Siz aslında bu durumu biraz sezinlemektesiniz fakat yine de o insanlara olan sevgi ve saygınızdan dolayı sesinizi çıkarmıyorsunuz. Eğer başarılarınızı çok fazla dillendirmez ve onlara da gayet başarılı olduklarını hissettirirseniz size olan hasetlerine bir son verebilirsiniz.

Yüreğin ve aklın adeta iki parçaya bölünmüş ve ne yapacağını bilmez vaziyettesin. Bir yandan gündelik hayatını devam ettirmek için seni ayakta tutacak durumlar, bir yandan kimseye açamadığın, kendi içinde tuttuğun tüm duygusal birikimin seni çıkmaza sürüklemiş.Ancak yeni başlayacağın bir iş, ilk başta zorluk çeksende, daha sonra seni bütün sıkıntılardan kurtaracak. Yakın zamanda arkadaşlarınla birlikte kamp yapma gibi bir planınız var. Birkaç günlük sürecek olan bu kaçamak, aklını dağıtmak için oldukça yararlı olacağa benziyor. Yeni bir ilişki söz konusu olabilir. Bu kız aklını başından alacağa benziyor. Sen de onun kıymetini bilir ve duygularına karşılık verirsen, uzun soluklu bir ilişkiniz olacak gibi görünüyor.

Kahve Falında Arma Görmek

Belli bir zaman içerisinde kavuşulacak üne ve şöhrete işaret etmektedir. Bu durum aşk hayatınızda da büyük değişikliklere neden olacaktır. Uzun zaman boyunca başkaları için emek verip kendi hayatınızı hep ikinci plana attınız. Ancak her an tahmin bile edemeyeceğiniz kadar güzel bir haber alabilir ve bunun sonucunda yüz binlerce insanın tanıdığı biri haline gelebilirsiniz. Bu tanınmayı sağlayacak olansa şüphesiz ki bilgi seviyeniz, zekanız ve tecrübeleriniz olacaktır. İsminiz duyulmaya başladıkça karşınıza sizden nefret eden ya da sizi kıskanan insanlar da çıkacaktır. Bu insanlarla baş edebilmek için, sizi seven ve değerli bulduğunuz herkesle aranızı çok iyi tutup onları ihmal etmemeniz gerekiyor. Sizlerin bir iş konusunda devlet büyükleri ile görüşme içerisine gireceğinizi hem de bunun yanı sıra oldukça da başarılı olan biri olabileceğinizi işaret etmektedir. Sizler hayatınızı hep bu şekilde devam ettirmek için çaba sarf eder iseniz de bazen gözlerden kaçırılan dikkat hataları ile de büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Sizlerin bu sıralarda sadece iş ile ilgili değil eğitim ile ilgili konularda da büyük görüşmeler yapmak üzere hazırlanıyor olduğunuzu göstermektedir. Her atıyor olduğunuz adımı bir yerine on bir kere düşünür iseniz de hiçbir problem ile hem karşılaşmayacak hem de istediklerinize çok rahat bir şekilde sahip olabileceksiniz. Her şeyin ötesinde sevdiğiniz bir insandan sizlere gelecek olan hediyeleri de işaret etmektedir. Sizler için hediyenin ne olduğundan ziyade düşünmüş olması da önemli bir yere sahip olduğu da bilinerek alınan bir hediye oluşu sizlerin hayatında önemli bir yere sahip olmasına neden olmaktadır. İnsanların gözlerine bakar iken sevgi dolu bir şekilde bakıyor oluşunuz da insanlar arasından oldukça çok sevilen birisi haline gelmenize yardımcı olmaktadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git