Kahve Falında Leopar Görmek

Kahve Falında Leopar Görmek
10 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.008 kez okundu.

Kahve falında leopar görmek kötü olayların habercisidir. Gösterişli bir hayatınız olduğuna ya da olacağına işarettir. Gerek sosyal hayatınızda gerekse de iş hayatınızda rakipleriniz olduğuna ve bu insanlara karşı dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Bu kişiler sizinle ilgili önemli şeyler öğrenebilir ya da sırlarını bulabilirler. Öğrendikleri şeyleri size karşı kullanabilirler ve bu durum sizi fazlasıyla üzebilir.

Uzun süredir ilgilendiğiniz, üstünde çalıştığınız bir proje ile ilgili hayallerinizin suya düşeceğini, bu projede başarısız olacağınızı gösterir. Ancak eğitim hayatınız için durum farklıdır. Okul hayatınızda son dönemlerde çok başarılı olduğunuzu ve bu başarı sayesinde bir çok insanının dikkatini çektiğinizi gösterir. Ticaret hayatınızda rakiplerinizin çok güçlü insanlar olması sizi daha fazla çalışmaya zorlayabilir. Bu dönemde rakiplerinizle mücadele edebilmek adına profesyonel insanlardan yardım almanızda fayda olacaktır. İnançlı ve güçlü biri olduğunuzun işaretidir. Çevrenizdeki insanlar tarafından çok sevilen biri olduğunuzu gösterir. Aşk hayatınızda son zamanlarda fazlasıyla hırçın olduğunuzu söyler. Sevgilinize ya da eşinize karşı son zamanlarda çok sert davrandığınızı, bunun farkında olduğunuz halde düzeltmek için bir çaba harcamadığınız gösterir. Karşınızdaki kişinin kalbini kırıyorsunuz ve bu duruma devam etmeniz halinde ilişkinizi kaybetmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu duruma özen göstermeniz gereken bir dönemin içindesiniz.

Kişilikle alakalı bir durumu gösterir. Kişinin karakteri hakkında bilgiler verir. Falın açıldığı niyete göre kime bakıldığı önemlidir. Kendiniz için bakmışsanız çok dürüst, mert bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Bir başkası adına bakılmışsa fala o kişinin mert bir insan olduğunu düşünebilirsiniz. Sizin hakkınızı çaba sarf ederek aldığınızı gösterir. Sizin deli dolu, ele avuca sığmaz bir kişi olduğunuzu gösterir. Yapmak istediğiniz her ne olursa olsun onu yapacak gücü ve kuvveti her an kendinizde bulabiliyorsunuz.

Uzun zamandır beklediğiniz bir sonucu, sıkıntıdan sonra kavuşacağınız hakkınızı temsil eden bir figürdür. Maddi açıdan darda olduğunuz zamanda iseniz elinizin rahatlayacağı, ferah günler yakın demektir. Uzun zamandır mutsuz iseniz sonunda huzura kavuşacağınız günlerin yakın olduğunu söyleyebiliriz. Çok umutsuz olduğunuz bir konuda umutlarınızı devam ettirin güzel günlere az kaldı. Bekar bir insansanız karşınıza çok düzgün bir insan çıkacağına işaret eder. Bu kişi sizin için hayırlı bir kısmet olup hayatınızın geri kalanını onunla geçirmek için can atacaksınız. Karakteri ve kişiliği ile sizi büyüleyecek her alanda size örnek olan bir kişi olacaktır. Kişi erkek ise, arkadaşlıklarının çok delikanlı kişiler olduğu söylenir. Ya da yakın zamanda çok mert birisi ile dost olacağını düşünülür. Kahramanlık ve cesareti simgeler. İçinde bulunduğunuz dönemde cesaret gerektiren işler yapmanız gerekebilir. Sizden bir hareket bekleyen birilerinin varlığına yorulabilir. Kendinizi kasmayın ve içinizden geldiği gibi yaşamaya özen gösterin. Birden fazla varsa etrafınızın dürüst, güvenilir insanlarla çevrili olduğunu gösterir. Bu da güvende olduğunu göstermekle birlikte çevrenizde sevilen bir insan olduğunuz anlamına gelir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git