Kahve Falında Kuyu Görmek

Kahve Falında Kuyu Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.881 kez okundu.

Kahve falında kuyu görmek, genellikle aşk hayatınız üzerine yorumlar yapılacağının bir ifadesidir. Aşk ve iş yaşamında bir takım sallantılar yaşayacaksınız ancak bunlar sizi yıldırıp, yıkmak yerine daha da güçlendirecek olan etmenler demektir.

Aşk yaşamınızda meydana gelecek olan hiçbir kötü durumun sizi zarara uğratamayacağının, sadece bir miktar zora sokabileceğinin göstergesidir. Sevgiliniz ya da eşiniz ile içinde bulunduğunuz ilişki uzun süreli bir birlikteliktir. Ucu bucağı görünmeyen ve pek çok mutluluğu içinde barındıran bir süreçtir. Bu sebeple başınıza gelecek olan kötü bir olay sizi asla yıkamayacaktır, endişeye mahal vermeyin. Tıpkı suya atılan bir taş gibi, hayatınızda birkaç dalgalanma meydana gelecek ve akıp gidecektir. Ancak yine de aile yaşamında çevrenizde olan insanlara dikkat etmekte ve önlem almakta fayda var. Bu aralar aileniz ve sevdikleriniz ile sımsıkı kenetlenip, hayatın ve eğlenmenin tadını çıkarın. Bununla birlikte iş yaşamında sizi kıskanan ve kötülüğünüzü isteyen bir takım düşmanlarınızın, rakiplerinizin olduğunun habercisidir. Ancak sevdiklerinizin sizi koruyan dilek ve duaları ile tüm kötülüklerden korunacak ve zafer ile bu kötü durumları atlatacak, üstesinden geleceksiniz. Rakiplerinizin umduğunun aksine bu sorunlar neticesinde başarınız ve saygınlığınız daha da artarak piyasada daha çok aranılan ve saygı gösterilen bir isim haline geleceksiniz. Eğer yanında bir insan figürü ile belirmişse, bu kötü durumların üstesinden gelmek için size faydası dokunacak olan bir büyüğünüzün ya da fikirlerine önem verdiğiniz bir arkadaşınızın, akrabanızın işaretidir. Bu kişiye dikkat edin ve söylediklerini harfiyen uygulayın, pişman olmadığınızı göreceksiniz.

Kahve Falında Karanlık Kuyu Görmek

Sizin zor günler geçirdiğiniz ve adeta kendinizi bir kuyuda hapsolmuş gibi hissettiğiniz için nefes bile almakta zorlandığınız kendinizi çok yalnız hissettiğiniz bir dönemde bulunduğunuzun ve bu kuyudan çıkmak için mücadele etmeniz gerektiğine delalet eder. Kuyu genelde tehlikeli olan ve dikkat edilmesi gereken yerlerdir. Sizinde kendinize dikkat etmeniz gereken bir dönemde olduğunuz ve dikkat etmezseniz sağlığınızda işinizde veya ilişkinizde bazı tehlike çanları çalmaya başlayacağının ifadesidir. Eğer kuyunun başında biri duruyorsa size destek olacak birinin olduğunu gösterir.

Hile aldatma gibi riskli düşüncelerinizin olduğu ve içinizde bazı duygusal sorunlar yaşadığınızın, bu yüzden bir kaçış içinde bulunduğunuzdan kendinizi dışarı atıp duygusal boşluğunuzu bu şekilde doldurmaya çalıştığınızı da ifade eder. Bu şekilde tehlikeli düşünceler içinde olmanız size ve sevdiklerinize zarar vereceğinden dikkat etmenizde fayda vardır. İşinizde ise zarara uğrayabileceğiniz bir dönemde olduğunuz ve hayra düşünceler içinde olmazsanız daha kötü günler görmenizin kaçınılmaz olacağının habercisidir. Duygular düşünceleri takip eder ve siz rahmani düşünmeyip işin içine hile yalan katarsanız dönüp dolaşıp bir şekilde sizi bulacaktır.

Sürekli yardım ederek elinizi üzerinden hiç çekmediğiniz bir arkadaşınızın vefalı davranışları sizi çok duygulandıracak. Tamda ihtiyacınız olan zamanlarda gelen bu vefa dolu yardımlar birkaç karışık durumu çözmeye de yardımcı olacak. Nişanlınızın istekleri sizi biraz bunaltabilir. Kız tarafının bitmeyen isteklerine boyun eğmek zorunda değilsiniz. Dürüst davranıp kendi imkanlarınıza göre hareket etmek istediğinizi söyleyerek rahatlayacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git