Kahve Falında Kuyu Görmek

Kahve Falında Kuyu Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.440 kez okundu.

Kahve falında kuyu görmek genellikle aşk hayatınız üzerine yorumlar yapılacağının bir ifadesidir. Fal fincanında beliren kuyu simgesi aşk ve iş yaşamında bir takım sallantılar yaşayacaksınız ancak bunlar sizi yıldırıp, yıkmak yerine daha da güçlendirecek olan etmenler demektir.

Kahve Falında Kuyu Görmek Ne Anlama Gelir?falda kuyu görmek

Falda kuyu görmek aşk yaşamınızda meydana gelecek olan hiçbir kötü durumun sizi zarara uğratamayacağının, sadece bir miktar zora sokabileceğinin göstergesidir. Sevgiliniz ya da eşiniz ile içinde bulunduğunuz ilişki uzun süreli bir birlikteliktir. Tıpkı bir kuyu gibi ucu bucağı görünmeyen ve pek çok mutluluğu içinde barındıran bir süreçtir. Bu sebeple başınıza gelecek olan kötü bir olay sizi asla yıkamayacaktır, endişeye mahal vermeyin. Tıpkı suya atılan bir taş gibi, hayatınızda birkaç dalgalanma meydana gelecek ve akıp gidecektir. Ancak yine de aile yaşamında çevrenizde olan insanlara dikkat etmekte ve önlem almakta fayda var. Bu aralar aileniz ve sevdikleriniz ile sımsıkı kenetlenip, hayatın ve eğlenmenin tadını çıkarın. Bununla birlikte falda çıkan kuyu simgesi iş yaşamında sizi kıskanan ve kötülüğünüzü isteyen bir takım düşmanlarınızın, rakiplerinizin olduğunun habercisidir. Ancak sevdiklerinizin sizi koruyan dilek ve duaları ile tüm kötülüklerden korunacak ve zafer ile bu kötü durumları atlatacak, üstesinden geleceksiniz. Rakiplerinizin umduğunun aksine bu sorunlar neticesinde başarınız ve saygınlığınız daha da artarak piyasada daha çok aranılan ve saygı gösterilen bir isim haline geleceksiniz.

Falda Kuyu

Kuyu görmek eğer yanında bir insan figürü ile belirmişse, bu kötü durumların üstesinden gelmek için size faydası dokunacak olan bir büyüğünüzün ya da fikirlerine önem verdiğiniz bir arkadaşınızın, akrabanızın işaretidir. Bu kişiye dikkat edin ve söylediklerini harfiyen uygulayın, pişman olmadığınızı göreceksiniz.

Kahve falında kuyu görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kuyu görmenin anlamı ve kuyu kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git