Kahve Falında Kuyruklu Yıldız Görmek

02.07.2020
Kahve Falında Kuyruklu Yıldız Görmek

Kahve falında kuyruklu yıldız görmek, kişinin olgunluğunu, kendine olan güveninin tam olduğuna yorumlanır. Sizi çok seven kişilerin varlığına, güvenilir kimse olduğunuza işaret eder. Kalabalık bir ortama gireceğinize, bu ortamda herkesin takdirini toplayacak işler yapacağınıza delalet eder. Yakın zamanda yeni bir işe girerek, umduğunuzu bulacağınıza, rahata ve feraha kavuşacağınıza tabir edilir. Maddi kazancınızın artacağı, bolluk ve bereketin geleceği döneme gireceğinize işaret eder. Yapmak isteyip yapamadığınız her ne var ise gerçekleştireceğinize, içinizde hiç ukde kalmayacağına yorumlanır. Yakın arkadaşınızın sağlığını etkileyen bir takım nedenlerin ortadan kalkacağına, aldığınız bu haber ile çok sevineceğinize işaret eder. Her zorluğa göğüs geren yapınız olduğuna, sizi hiç bir şeyin yıpratmadığına yorumlanır.

Size gelecek olan mirasa, bu miras sayesinde üzerinize yapacağınız mala, mülke işaret eder. Yakınlarınıza büyük bir yardımda bulunarak, herkesin hayır duasını alacağınıza tabir edilir. Eşinizin size yapacağı büyük bir sürprize, bu sürpriz karşısında heyecanlanacağınıza ve ayaklarınızın yerden kesileceğine yorumlanır. Aşk hayatınızın hareketleneceğine yok ise hayatınızda biri yeni bir aşka yelken açacağınıza işaret eder.

Aşk Hayatı

Çok duygusal, romantik ve ne istediğini bilen bir kişi olduğunuza tabir edilir. Aşk hayatınızın hareketleneceğine, bu hareketliliğin size mutluluk getireceğine işaret eder. Yakın zamanda yeni bir kişi ile tanışacağınıza, başlarda biraz güven sorunu yaşasanızda, güzel bir ilişki yaşayacağınıza delalet eder. Sevgilinizin size yapacağı romantik organizasyona ve aranızdaki aşkın daha da alevleneceğine işaret eder. Karşılıklı saygı ve sevginizin hiç bitmeyeceğine, bu ilişkinin evlilik yolunda ilerleyeceğine tabir edilir. Sizi hiç üzmeyen sevgiliye, eşe delalet eder. Eşiniz tarafından çok sevilmeye, hak ettiğiniz değeri görmeye tabir edilir.

Sizden hoşlanan birinin varlığına işaret eder. Çevrenizde bir kişinin sizin yolunuzu gözlediğine, sizinde yakın zamanda bu kişiyi fark edecek olmanıza yorumlanır. Biraz kendinizi geri çeksenizde, sonraları konuşmaya başlayacağınıza ve duygularınıza engel olamayacağınıza işaret eder. Bu kişi ile uzun soluklu bir ilişki yaşayacağınıza, iletişiminizin çok güzel olduğuna tabir edilir. Eğer erkekseniz ve bekarsanız, naif, narin, beyaz tenli bir kadın ile tanışacağınıza ona aşık olup biraz peşinden koştuktan sonra, güzel bir ilişkiye başlayacağınıza işaret eder.

Para

Güç, para, kazanç anlamına gelmektedir. Yaşamış olduğunuz sıkıntıların kısa sürede biteceğine, her türkü sıkıntınızın çözüme kavuşacağına işaret eder. Sadece bu dönemde biraz daha sabırlı olmanız gerektiğine, size güç ve destek verecek yakınlarınızın olduğuna tabir edilir. Kurduğunuz bir işte çok fazla emek harcadığınıza, uzun zamandır beklentileriniz olduğuna ve artık bu beklentilerinizin karşılanacağına işaret eder. Yükselişe geçeceğinize, almak istediğiniz bir şeyleri artık alacak güce sahip olacağınıza delalet eder. Maddi durumunuzun artacağına, paranızı iyi yönde kullanarak geleceğe yatırım yapacağınıza işaret eder.

Düşünmek zorunda olduğunuz ailenize katkı sağlayacak güçte olduğunuza, herkesin isteklerini yerine getirebildiğinize ve bu sayede kendinizi çok iyi hissettiğinize işaret eder. Borç verdiğiniz bir yakınınız yüzünden biraz sıkıntıya girdiğinize fakat bu borcu geri alarak feraha kavuşacağınıza delalet eder. Yeni hayırlı kapıların açılacağına, ev değişikliği yapacağınıza tabir edilir.

Aile ve Yaşam Alanı

Çevrenizde sizi sarıp sarmalayan kişilerin olduğuna, bu sayede kendinizi hiç yalnız hissetmediğinize işaret eder. Duygusal bir boşlukta olduğunuza fakat ailenizin desteği ile bu durumdan çıkacağınıza delalet eder. Gücünüzü ailenizden aldığınız için hiç yılmayan, yıkılmayan bir yapınız olduğuna tabir edilir. Dostlarınız ve aileni ile çıkacağınız güzel bir akşam yemeğine, çok eğlenmeye, hoş sohbete yorumlanır. Aile içinde yaşanılan iletişim sorununa, bu sorunu çözmeye ve ailede huzurun hakim olacağına işaret eder. Eşiniz ve aileniz ile beraber bir tatile çıkacağınıza, ailenizle eşinizin arasındaki bağların daha da güçleneceğine tabir edilir. Tatilin herkese iyi geleceğine, tüm yılın yorgunluğunu atacağınıza delalet eder.

Dönem dönem yaşadığınız stres yüzünden kendinizi kötü hissettiğinize fakat artık her şeyi oluruna bırakacağınıza ardından daha mutlu olacağınıza yorumlanır. Yaralarınızı saran yakın dostlarınız olduğuna, güçleneceğinize delalet eder. Aile içinde birinin hamilelik haberini alacağınıza ve evde resmen bayram havası yaşanacağına işaret eder. Adak adadığınıza bu adağınızı gerçekleştirmeniz gereken zamanın geldiğine, adağınızı yerine getirdikten sonra elde edeceğiniz başarıya delalet eder.

İş ve Kariyer

İş hayatında kolaylıkla çıkacağınız başarı merdivenlerine yorumlanır. Kısa süre içinde elde edeceğiniz başarının sizi mevki sahibi yapacağına, herkesin ilgisini ve takdirini toplayacağınıza işaret eder. İş yerinde sizi kıskanan bir kadının olduğuna, bu kadının sürekli arkanızdan iş çevirdiğine fakat amacına ulaşamadığına tabir edilir. Bu kadının kısa zaman içinde kim olduğunu öğreneceğinize ve ona göre gardınızı alacağına yorumlanır. Terfi etmeye, maddi gelirin artmasına ve başarılara işaret eder. İyi bir gözlemci olduğunuza, çevrenizde olup biten her şeyden haberiniz olduğuna ve buna göre hareket ettiğinize, canınızı sıkacak olan her şeyi sezerek önlem aldığınıza bu sayede asla zarar görmediğinize işaret eder.

Uzun zamandır emek verdiğiniz çalıştığınız iş yerinden daha iyi bir işe geçme kararı alacağınıza, gelecek olan tekliflerin sizin hayatınızı değiştirecek boyutta olduğuna tabir edilir. İş değişikliğinin ardından rahata kavuşacağınıza, maddi gelirinizin artacağına, isteklerinizi gerçekleştireceğine yorumlanır. Başarılı, daha güçlü olduğunuz döneme gireceğinize işaret etmektedir.

Sağlık

İyi haber almak olarak yorumlanır. Hasta bir kişiden alacağınız iyi habere çok sevineceğinize, kişinin eski sağlığından daha sağlıklı olacağına işaret eder. Duygusal bir dönemden geçtiğinize, bu dönemin size biraz stres yaşattığına fakat artık bu dönemin geride kalacağına delalet eder. Sağlık açısından son derece iyi hissedeceğinize, kendinizi daha iyi bakacağınıza, sağlıklı besleneceğinize tabir edilir. Kuzeninizin eskiden geçirdiği bir kazadan kalan hasarlarının olduğuna, bu hasarların artık giderilebileceğine, estetik ameliyat olarak eski görünümüne kavuşacağına delalet eder. Bu haberin herkesi sevindireceğine, kişinin kendini daha özgüvenli hissedeceğine işaret eder.

Tüm kötü alışkanlıklarınızdan kurtulacağınıza, daha düzenli ve sağlıklı hayat yaşama kararı alacağınıza delalet eder. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulduktan sonra, kendinizi daha dinç hissedeceğinize, girdiğiniz her ortamda daha çok mutlu olacağınıza işaret eder. Cildinizin canlanacağına, bu canlılığın sizi güzelleştireceğine tabir edilir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.