Kahve Falında Kuşun Ağzında Kalp Görmek

Kahve Falında Kuşun Ağzında Kalp Görmek
20 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.534 kez okundu.

Kahve falında kuşun ağzında kalp görmek; bir haberin yakınlarda olduğunun habercisidir. Eğer bir işe başvurduysanız ya da bir sınava girdiyseniz fal sahibi olarak iyi haberler kapınızda demektir. Hayatınızda biri yoksa, gideceğiniz bir seyahatte ya da çalıştığınız yerde biriyle karşılaşacaksınız. Gördüğünüz ilk andan elektrik alacak, hoşlanacaksınız. Bu kişi sizin için hayatınızın sonuna kadar birlikte olacağınız kişi olabilir. Bu yüzden kısa bir süre boyunca çevrenizde dikkatli olun. Aşk hayatınızda eğer birisi var ise, ondan beklediğiniz teklif partnerinizin aklına düşmüş bile. Gelecek için çalışıp çabalamakla birlikte yüzüklere bile bakmaya başlamış benden söylemesi.

Kahve Falında Kuşun Ağzında Kalp Görmek Ne Anlama Gelir?falda kuşun ağzında kalp görmek

Falda kuşun ağzında kalp görmek farklı falcılar tarafından çeşitli anlamlara gelse de genel olarak sevinç ve heyecan içeren haberlere dalalettir. Kahve falında görülen kuş haber demektir. Ağzında kalple gelmesi ise aşk, kazanç, huzurla evinize gireceğidir. Bu haber bazen bir işle, bazen bir eşle bazen de dostluklarla ilgili olabilir. Maddi manevi bir kazanç döneminde olduğunuzun habercisidir. Falda kuşun ağzında kalp görmek; anne tarafından bir kadının hamile olup aileye bereket ve huzur getiren bir bebek sahibi olacağının da habercisidir. Aileye yeni katılacak olan bu bebek beraberinde getireceği huzur ve bereketle çok şanslı bir bebektir. 4 vakte kadar bu haber size ulaşacak gibi görünüyor.

Falda Kuşun Ağzında Kalp

Kuşun ağzında kalp görmek, ailede kalbinden ya da ayağından rahatsız olan biri varsa yakın zamanda tedavi olup, iyileşeceğinin haberi gelecek demektir. Bu tedavi, ameliyat için gerekli olan para uzun uğraşılar sonucu bulunacak. Çok uzun olmayan bir zaman diliminde toplanan parayla tedavi sonrası aileye huzur ve saadet dolacaktır.

Kahve falında kuşun ağzında kalp görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kuşun ağzında kalp görmenin anlamı ve kuşun ağzında kalp kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git