Kahve Falında Kuş Yuvası Görmek

08.07.2020
Kahve Falında Kuş Yuvası Görmek

Kahve falında kuş yuvası görmek, bu günlerde arkanızdan çevrilebilecek olan işlere işaret etmektedir. Özellikle sosyal çevrenizde bulunan ve yeni tanışacağınız  insanlara karşı çok dikkatli olmanız gereken bu dönemde herkese hemen güvenip her şeyinizi anlatmaktan kaçınmalı ve tedbirli davranmalısınız. Sizin zaaflarınızı kullanmak isteyen veya hakkınızda yalan yanlış laflar yaymak isteyen kimseler olabilir. Zaman içerisinde bu kişiler amaçlarına ulaşamayacaklarını fark ettiklerinde hayatınızdan çıkacaklardır. Yine de bu kişilere fırsat vermemek tamamen sizin elinizdedir.

Diğer bir yandan özel hayatınız ve iş hayatınızda olumlu ve başarılı dolu yaşayacağınız bir dönemi işaret etmektedir. Hayatınıza girecek yeni kişiler, karşınıza çıkacak yeni fırsatlara işarettir. Tanışacağınız yeni bir kişi ile ani bir evlilik kararı alabilirsiniz veya karşınıza çıkacak yeni bir iş teklifi ile tamamen farklı bir hayata adım atabilirsiniz. Sadece tercihlerinizi yaparken çok dikkatli ve kararlı olmanız gerekmektedir. Ayıca yatırımlarınızı da dikkatli yapmanız gereken bir zaman olacaktır. Mantıklı ve sakin kafa ile kararlarınızı almalısınız. Aynı zamanda hırslı ve çalışkan kişiliğiniz sayesinde bu günlerde büyük işlere imza atacağınızı simgelemektedir. Başarılı ve bolluk içerisinde yaşayacağınız günler sizi beklemektedir.

Aşk Hayatı

Kısa bir süre önce eşiniz veya sevgiliniz ile yaşadığınız gerginliklerin bu sıralar sona ereceğine işaret etmektedir. Alacağınız sürpriz bir hediye ile çok sevinecek ve mutlu olacaksınız. Bir süredir zaman bulamadığınız için ertelediğiniz seyahatinizi gerçekleştirmenin tam da zamanıdır. İşlerinizi bir süreliğine erteleyip beraber baş başa bir kaçamak yapmak ikinize de iyi gelecek hem aranızdaki buzları eritirken hem de uzun zamandır bunalmış olduğunuz monoton hayatınızdan uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Huzurlu ve oldukça keyifli geçireceğiniz birkaç gün sizleri beklemektedir.

Evli olmayan kişiler için ise yakın bir zaman içerisinde yeni birisi ile tanışacağınıza işaret etmektedir. Bir arkadaşınız aracılığı ile tanışacağınız bu kişi ile kısa süre içinde bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Oldukça iyi anlaşacağınız, kafa denginiz olan bu kişi ile ani bir evlilik kararı alabilirsiniz. İlk başta aileleriniz erken olduğunu düşünerek kararınıza karşı çıkabilir fakat zaman içerisinde durumu görecekler ve kararınıza saygı göstereceklerdir. Ardı ardına alacağınız müjdeli haberlerle oldukça sevinecek ve mutlu olacaksınız. Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde günler sizi beklemektedir.

Para

Maddi konularda sıkıntılı bir süreçten geçtiğinizi işaret etmektedir. Bu günler içerisinde ailenizden alacağınız destek ile de birlikte bu sıkıntılı günleri atlatacak ve geçmişteki tüm borçlarınızdan bir anda kurtulacaksınız. Aynı zamanda sizin için başlayacak olan güzel günlerin de habercisidir. İş hayatınızda yapacağınız değişiklik ile birlikte farklı bir hayata adım atacaksınız. Konumunuzun yükselmesiyle birlikte maddi kazancınız da artacağının da işaretidir. Sadece yatırımlarınızı mantıklı ve doğru yerlere yapmaya dikkat etmelisiniz. Her zaman hayalini kurduğunuz gibi bir hayat yaşayacağınız bu dönemde istediğinizi her şeye yavaş yavaş sahip olacaksınız. Sadece biraz sabırlı olmanız gerekmektedir.

Yakın bir arkadaşınız sizden bu zamanlarda maddi konuda yardım isteyebilir. Zor zamanında yardım edeceğiniz ve sizin sayenizde kendisine yeni bir hayat kuracak olan bu kişi ile ilerleyen zamanda bir iş ortaklığına girebilirsiniz. Oldukça karlı olacak olan bu ortaklık ikiniz için de iyi bir yatırım olacak ve zaman içerisinde işleriniz de ilerleyecektir. Maddi bakımdan kendinize yeni kapılar açacağınız bu dönemde bolluk ve bereket içerisinde sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte geçireceğiniz günler sizi beklemektedir. Fakat yatırımlarınızı doğru yerlere yapmaya dikkat etmelisiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu sıralar aileniz ile ufak tefek tartışmalar yaşayacağınıza işaret etmektedir. Havadan suda olacak olan bu tartışmaları fazla uzatmamak sizin elinizdedir. Farkında olmadan da olsa olanları kırmamaya dikkat etmelisiniz. Özellikle bu günlerde hayatınız ile ilgili ciddi kararlar almanız gerekebilir. bu kararlarınızı alırken ailenizin de fikirlerini almalı onların düşüncelerine de değer verdiğinizi onlara göstermeli ve hissettirmelisiniz. Aksi halde üzülüp, size kırılabilirler. Kızgınlıkla alacağınız ani kararlardan kaçınmalı, aileniz ile yaşadığınız her sorunu yine onlarla konuşarak çözmeye çalışmalısınız.

Sosyal çevrenizin bu zamanlarda oldukça genişleyeceğine de işaret etmektedir. Çevrenizdeki arkadaşlarınızın aracılığı ile hatta özellikle iş hayatınız aracılığı ile yeni birçok insanla tanışacak ve yeni dostluklar kuracaksınız. Yeni hayatlar tanımaya bolca fırsat bulacaksınız. Fakat yine de her ne olursa olsun herkese hemen güvenip her şeyinizi anlatmamalı, çevrenize karşı biraz dikkatli olmalısınız. Etrafınızda arkanızdan konuşabilecek, laf çıkarabilecek hatta iş çevirebilecek insanlar olabilir. Bu kişiler zaman içerisinde size zarar veremeyeceklerini fark edip hayatınızdan çıkacaklardır. Fakat yine de tedbir elden bırakmamanızda fayda vardır. Sevdikleriniz ile yaşayacağınız bereketli, huzurlu ve mutlu günler sizleri beklemektedir.

İş ve Kariyer

Bir süredir çalışmakta olduğunuz işinizde iş arkadaşlarınız ve patronunuz ile yaşayacağınız sıkıntıları işaret etmektedir. Zaten bunalmış olduğunuz bu zamanda bir de iş yerinizde yaşadığınız bu sorunlar sizi iyice soğutacak ve ani bir ayrılığa itecektir. Özellikle sizin yerinizde gözü olan iş arkadaşlarınızın arkanızdan çevirdiklerini öğrenmeniz kesin olarak karar vermenize yardımcı olacaktır. Arkadaşınız ile kuracağınız yeni bir iş ikinize de çok daha iyi gelecek, kısa süre içerisinde sıkıntılarınızdan kurtulup bolluk ve bereket içerisinde yaşamaya başlayacaksınız. İş hayatınızda yapacağınız bu ani çıkışınız maddi kazancınızı da fazlasıyla etkileyecektir.

Kariyerinizde bu dönemde hızlı bir çıkış yapacağınızı işaret etmektedir. Kısa sürede yapacağınız bu çıkış sayesinde oldukça iyi bir kariyere sahip olacaksınız. Hak ettiğiniz konuma ulaşacağınız bu dönemde karşınıza çıkan tüm fırsatları iyi ve doğru bir şekilde değerlendirip fırsata dönüştürme şansını yakalayacaksınız. Ayrıca yine bu zamanlarda işiniz dolayısıyla sık sık iş gezilerine çıktığınız sırada kendinize yeni kapılar açma ihtimaliniz de yüksektir. İşiniz sayesinde bu dönemde hem gezip yeni yerler görecek ve yeni kültürler tanıyacak hem de yeni imkanlar ile karşılaşacaksınız. Sizi bu günlerde oldukça keyifli ve huzurlu geçireceğiniz günler beklemektedir.

Sağlık

Sağlık hayatı açısından bu zamanlarda kendinize biraz dikkat etmeniz gerektiğine işaret etmektedir. Yoğun ve yorucu iş temponuz sebebiyle beslenmeniz ve uyku dengeniz bozulmuş olabilir. Bu nedenle de vücut direncinizin düşmesiyle hastalıklara açık duruma gelmiş olabilirsiniz. Bu sıralar kısa süreli olarak geçireceğiniz rahatsızlıklar nedeniyle yorgun düşebilirsiniz. Doktor kontrollerinizi bu dönemde kesinlikle aksatmamalı rutin testlerinizi mutlaka düzenli yaptırmalısınız. Bunlarla birlikte beslenmenizi de düzene sokmalı, sağlıklı  beslenmeye özen göstermelisiniz. Yoğun geçen iş hayatınızın yanında size enerji verecek şeyler yiyip içmeye dikkat etmelisiniz.

Bu sıralar yakın bir akrabanızın geçirdiği ciddi bir kazanın da işareti olabilir. Sizi oldukça endişelendirecek bu kaza ciddi bir duruma sebebiyet vermeyecektir. Fakat bir süre bu kişinin toparlanabilmek için sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir. birlikte oldukça güzel vakit geçireceğinizi bu günlerde, kısa sürede eski sağlığına kavuşacak ve ayağa kalkacaktır. Siz bu zamanlarda çeşitli fiziksel aktivitelere ilgi duyabilir, bir arkadaşınız veya sevgilinizle gitmek isteyebilirsiniz. Bu sayede yeni hobiler edinirken, kendi yeteneklerinizi de keşfedebilirsiniz. Sizi bu dönemde tüm sevdikleriniz ile birlikle sağlıklı ve huzurlu günler beklemektedir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.