Kahve Falında Kürek Görmek

Kahve Falında Kürek Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.825 kez okundu.

Kahve falında kürek görmek, bazı hedefleriniz için çok çalıştığınızın ve artık bu emeklerinizin karşılığını yavaş yavaş alma vaktinizin geldiğinin habercisidir. Gayret, hayırlı arkadaş, menfaat, yardım ve başarının simgesidir.

Üzüntü ve kederden kurtulacağınız, borçlarınızı ödeyeceğiniz ve huzurlu bir yaşam süreceğiniz anlamına gelir. Bu dönemde kötü olaylar yaşıyor olabilirsiniz. Ancak bu kötü olaylar karşısında sakin ve mantıklı davranmanızın sizin için daha iyi olacağına işaret eder. İş ve ticaret hayatınızda verdiğiniz kararlara dikkat etmeniz gerektiğini söyler. Aceleyle verilmiş kararlar zor durumda kalmanıza neden olabilir. Son zamanlarda ailenizin gündeminde olan bazı konularla ilgili olarak da sorunlar yaşayabileceğinizi söyler. Bu ailenizin bir haksızlığa uğraması olabilir ve siz bu haksızlığa karşı mücadele edebilirsiniz. Bu durumda ailenizle birlikte olup, birlikte hareket etmeniz daha güçlü olmanızı sağlayacaktır. İş hayatınızda daha çok çalışarak hem yükselebilir hem de maddi kazancınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde ev değişikliği yapma ihtimaliniz olduğunu da söyler. Ayrıca aşk hayatınızda eşiniz ya da sevgilinizle bazı problemler yaşayabileceğinizi de söyler. Bu problemler karşısında sadece siz haklıymışsınız gibi davranmanız sorunların büyümesine neden olacaktır. Bu nedenle objektif bir şekilde oturup konuşmanız ve partnerinizi dinlemeniz faydanıza olacaktır. İlişkinizi ancak bu şekilde kurtarabilirsiniz.

Kahve Falında Kürek Çeken Adam Görmek

Kimi zaman yaşamını düzene sokmak için başardığı azmine kimi zamanda çektiği sıkıntıların meyvesini bir bir alarak kazandığı toplu kazanca tabir edilir. Ünlü biri ile tanışacağına ve onun için de büyük bir adım olacağına tabir edilir. Çoğu zaman manevi anlamda yabancıdan uzak durması gerektiğine, çok istediği şöhrete yakında sahip olunacağına, hayırlı bir evladı olacağına, el attığı tüm işlerde oldukça yüksek kazançlar elde ettiğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, arkadaşlarının ona karşı çok samimi ve içten olduklarına, girdiği her ortamda kendini iyi hissetmesine ve istediği yüksek mertebeye kavuşacağına yorumlanır.

Kahve Falında Elinde Kürek Görmek

Yakın dostlarıyla yaşamayı seven kişiye tabir edilir. Bununla birlikte yakın bir zamanda ticari getirisi yüksek girişimler içinde bulunacağınıza ve hayalini kurduğunuz aile saadetine kavuşmak için girişimlerde bulunacağınıza işaret eder. Uzun süreden beri karşılaştığınız sağlık problemlerinizin artık eskisi gibi düzeleceğine ve eski özlediğiniz hayatınıza yakın zamanda kavuşacağınızı gösterir. Çevrenizdeki tüm düşmanlıkları arkanızda bırakacağınız güzel, huzurlu ve keyifli günlerin sizi beklediğine yorumlanır. Kederden kurtulacağınıza ve başka bir şehirde özellikle sevdiğiniz bir şehre gideceğinize, bonkör bir kişi ile tanışacağınıza ve bu kişiden oldukça yardımlar alacağınıza delalet eder. Bunun dışında kısa zamanda öğrenilecek sevindirici haberlerin sizi beklediği, fakirlikten zenginliğe, hayalini kurduğunuz bir başarıyı elde edeceğinize ve dostlarınızla sizi eğlenceli günlerin beklediğini gösterir. Sizlere verdiğiniz yeminlere sadık biri olduğunuzu ve hatırı sayılır kişilerle ile ortak bir iş ilişkisine gireceğinize ve bu işten oldukça toplu paralar ve arkadaşlıklar edineceğinizi gösterir. Yakın bir zamanda düştüğünüz sıkıntılı günlerden feraha çıkacağınıza ve özlediğiniz bir birlikteliğe tekrar adım atacağınıza ve bu ikinci adımınızda eski yaptınız hatalara tekrardan düşmemeniz için size uyarıda bulunmaktadır. Aşk hayatınızın son derece iyi gittiğini ve partnerinizle uzun soluklu bir tatile çıkmak için hazırlıklara başlamanızın zamanı geldiğine işaret etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git