Kahve Falında Kunduz Görmek

Kahve Falında Kunduz Görmek
17 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.799 kez okundu.

Kahve falında kunduz görmek, gizli kalmış gerçeklerin gün yüzüne çıkacağı anlamına gelmektedir. Sizin sakladığınız ya da sizinle ilgili saklanan bir takım sırların gün yüzüne çıkma vakitleri geldi. Eğer ağzında bir şey tutuyor ise sizin saklamış olduğunuz sırları açıklamanızın vaktinin geldiğine yorumlanabilir. Tereddüt etme lüksüne sahip değilsiniz. Çünkü acele etmezseniz bu konuda sizden önce davranabilecek kişiler mevcut. Bu kişilerin sizden önce bu durumu ifşa ettiği taktirde daha kötü bir duruma düşmeniz kuvvetle muhtemeldir.

Eğer kuyruğu varsa, sizinle alakalı bir takım bilgilerin gizli tutulduğuna yorumlanır. Bu kişileri tespit etmeniz çok da zor olmayacaktır. Etrafınızı daha iyi gözlemlemeli, hayatınızla ilgili kararları verirken tüm olasılıkları değerlendirdiğinizden emin olmalısınız. Bir diğer şekilde isegüvende olduğunuz anlamına gelir. Düşmanlarınızı farkında olmadan etkisiz hale getirmiş olmalısınız. Zira bu kişiler için artık ulaşılamaz durumdasınız. Yine de dikkatli olmanızda fayda vardır. Tüm kozları elinizde tuttuğunuzdan o kadar emin olmayın, köprüyü halen geçmemiş olabilme ihtimalinize karşın, etrafınızdaki kişilere daha temkinli yaklaşmalısınız.

Dağınık bir yaşam tarzınızın olması evde sıkıntı oluşturabilir. Özellikle de sizi örnek alan çocuklarınız bu durumu kötüye kullanacak dikkatli olun. Boşandığınız eşinizin kötü bir kadınla gönül macerası olduğunu öğreneceksiniz. Kulağınıza gelen her şeyin gerçek olmadığını bilmelisiniz çünkü etrafta bire on katmayı seven dedikoducu akrabalarınız var. Eski kocanızın ailesinden sizi çok seven insanların olması moralinizi biraz daha düzeltmeye yardımcı oluyor.

Uzun zaman önce işlediğiniz ancak şu an hayatınızdaki kimsenin yaptığınızı bilmediği bir suçun ifşa olacağına işaret eder. Cezasını çektiğiniz ancak insanların size bakışını değiştirmemek için kimseyle paylaşmadığınız bu suç bir anda kulaktan kulağa yayılarak size büyük sıkıntılar çıkarabilir. Özellikle sevdiğiniz ve size değer veren insanlar bu suçu başkalarından duymadan önce siz onlarla paylaşırsanız, ilişkiniz açısından bu durum daha olumlu olacaktır. Ayrıca zayıf olduğunuz ya da zaafınızın olduğu bir konuyu size düşman olan insanlar öğrenip, bunu size karşı koz olarak kullanabilirler. Beklenmedik haberlerin yayılmasına, daha önce hiç duyulmamış konuların ortaya çıkmasına ve sırların açık edilmesine dalalettir. Gizlemek istediğiniz konular bir anda herkesin bilgisine açık hale gelebilir ve bu durum ilişkilerinizin zedelenmesine neden olabilir. Bu nedenle özellikle yakınlarınızla tüm zaaflarınızı paylaşmanızda yarar vardır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git