Kahve Falında Külah Görmek

Kahve Falında Külah Görmek
9 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.756 kez okundu.

Kahve falında külah görmek, uzun bir yolculuğa çıkacağınızın ve orada çok iyi tecrübeler kazanacağınızın habercisidir. Gittiğiniz yerde yeni birçok kişi ile tanışabilir ve hayatınıza yeni insanlar sokabilirsiniz. Bu gezi sizin ruhunuza yaptığınız bir yolculuk olabilir. Uzun yıllar çözmek için uğraştığınız problemlerinizi bu gezi sayesinde çözebilir ve yarım bıraktığınız birçok şeyi halledebilirsiniz. Hayırlı bir olaya da yorumlanır. Yakın bir zamanda, bekar iseniz bir evlilik gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızda da çok farklı bir projede yer alabilir ve bu projenin başkanı olabilirsiniz. Kendinizi göstermeniz için bulunmaz bir fırsat.

Bir cemaate ve liderliğe dalalettir. Hayırlı bir olay için dostlarınız ve ailenizle bir yerde toplanabilirsiniz ve o erde bir konuşma yapabilirsiniz. Cami ve medrese gibi yerleri de çağrıştırabilir. akın bir zamanda bir yakınınızı kaybedebilir ve onun için camide toplanabilirsiniz. Bu dönemde dostlarınıza ve arkadaşlarınıza oldukça vakit ayırmalısınız çünkü ilgisizliğiniz yüzünden onlara teker teker kaybedebilirsiniz.

Seni sıkıntıya sokan olumsuz olaylar değil, bu olayları çok farklı yönde değerlendirip daha da çıkmaz hale getirmen. Herşey yolundayken birden karamsarlığa kapılman sevgilini çok kızdırıyor. İsminin içerisinde S harfi olan birinden alacağın çok güzel bir hediye sevgilinle kıskançlık krizi yaşamana neden olacak.Bu kıskançlık krizleri çığ gibi büyüyerek ayrılmanıza neden olacak.

Kahve Falında Dondurma Külahı Görmek

Çevresindeki olaylara ne denli duyarlı olduğunu ifade eder. Bu yönü ile anlık ve geçici tepkiler veren diğer insanlardan ayrılmaktadır. Kişinin iş hayatında veya ilişki durumunda alacağı bir takım kararlar ile mevcudiyetinin ilerlemesine ya da gerilemesine neden olacaktır. Bu nedenle alacağı bu kararlarda fevri davranmamalı ince eleyip sık dokuyarak fikirlerini hayata geçirmelidir. Kişi hamile ise bu hassas dönemde sağlığına oldukça özen göstermeli ve düşük yapma ihtimalinin olabileceğini göz ardı etmemelidir.

Bekar biri için yaz aşklarının olacağının simgesi niteliğindedir. Yaşamınıza uyum sağlayacak o şanslı kişiyi güzel bir yaz akşamında bulacak ancak ilişkinin kalıcılığını cinsel yaşamınız belirleyecektir. Yeni aşkınız ile aktif ve eğlenceli bir döneme girecek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu muhteşem ilişkinizi yıpratmaya yönelik dış etkenler oluşacak olsa da birlikteliğinizi baki kılmak yalnızca partneriniz ve sizin elinizde. Kıskançlık, ihtiras, tutku, şehvet ve haz birlikteliğinizin vazgeçilmezleri. Bu birlikteliği daimi kılmak da sabrınız ve sadakatiniz ile gerçekleşecek.

Eline yüklü bir para geçecek. Fakat bu parayı çok kısa vakit de harcayacaksın. Bu biraz canını sıkacak. Yakınından birisi rahatsızlanacak. En kısa zamanda atlatacaktır. Dertlerin bitiyor. Hayatına eğlence ve neşe geliyor. Sevdiğin adam ile evlilik yoluna gireceksin. Kısa zamanda kucağınıza sağlıklı bebek alacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git