Kahve Falında Kubbe Görmek

Kahve Falında Kubbe Görmek
23 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.627 kez okundu.

Kahve falında kubbe görmek, üzerinde çalıştığınız veya uğraştığınız bir işte başarılı olacağınız bir dönemde olduğunuza işaret etmektedir. Falında kubbe çıkan kişinin eğitim veya iş yaşamında hayatını etkileyecek kadar önemli olaylar gerçekleşir. Bu olaylar neticesinde başarı ve ün fal sahibinin elinde olur. Falda görülen kubbe kişinin yaşamına yönelik yorumlandığında, hayatında olan kişilerin hayırlı ve temiz kalpli olduğunu göstermektedir. Hayatındaki kişilerin yanı sıra ilerleyen dönemlerde tanışacağı kişiler de aynı şekilde hayatına olumlu etkiler bırakacak, temiz kalpli kişilerdir.

Yakın çevrenizde size zarar vermek isteyen birilerinin olduğuna işaret etmektedir. Ancak bu konuda endişe etmenize lüzum yok, çünkü bu kişiler emellerine ulaşamayacak, yalnızca kötü düşünceleri ile kalacaklardır. Onlara karşı galip gelecek ve kazanan taraf siz olacaksınız. Falda görülen kubbe simgesi düşmanın yanı sıra, küs olduğunuz kişileri de ifade etmektedir. Küs olduğunuz ve uzun zamandır görüşmediğiniz kişiler ile kısa bir süre içinde barışacak ve kırgınlıkları ortadan kaldıracaksınız demektir. Aynı zamanda falda kubbe görmek, bazı yorumculara göre dini yaşamda önemli bir yere sahip olan, umre veya hac ziyareti olarak da yorumlanmaktadır.

İnsanları sizinle aynı duyguyu hissetmedikleri için suçlamayı bırakın. Sizin yaşadıklarınız kesinlikle zor şeyler fakat başına gelmeyen hiç kimse bu konuda fikir sahibi olamaz. Karınız ile hayatınızın baharında ayrılmanız elbette ki dayanılmaz bir durum ama daha yaşayacak güzel anılarınız olduğuna odaklanmalısınız. Özellikle de size ihtiyacı olan evlatlarınız için hayata tutunmalısınız. Son zamanlarda sizi bekleyen birkaç sürpriz var.

Kahve Falında Cami Kubbesi Görmek

Sevince, mutluluğa, aşka ve sevgiye yorumlanır. Genel itibari ile kültürümüzde düğünlerde veyahut bir davette oynanan bir oyundur. Falı yorumlarken de bu özellikleri göz önünde bulundurmalıyız. Mutlu ortamlarda oynanır ve bununla birlikte falınızda zeybek oynayan bir kişi görüntüsünün çıkması sizin mutlu ve sevinçli bir ortamda bulunacağınıza bir işarettir. Bir düğün olabilir, bir eğlence topluluğu olabilir. Ama her türlü kalabalık bir ortam olacağı kesin. Kalabalık içerinden çıkan bir mutluluk olarak yorumlanabilir. Bu kabalık içerinde çok mutlu olacağınız ve yeni bir çok insanla tanışacağınız kesin. Bu kişiler ilerleyen zamanlarda sizin hayatınızın merkezine oturabilir.

Yakın bir zamanda bir düğün cemiyetinde yer alacağınızın habercisidir. Çok sevdiğiniz bir dostunuzun düğünü olabilir. Yeni bir aşka işaret olabilir. Size platonik olarak aşık bir kişiden aşk itirafı alabilirsiniz. Bu durum sizin heyecanlanmanıza ve mutlu olmanıza sebep olabilir. Hiç beklemediğiniz anda ortaya çıkan bu itiraf sizin hayatınızın aşkı olabilir.

Son dönemlerde hem evde hem dışarıda kendi köşene çekilmiş gibisin. Çok şey yapmayı isteyip hiç birşey için harekete geçemediğin bir dönemdesin diyebiliriz. Sakın kendine dert etme. Yaşam boyu her birey bu duyguları sık sık yaşayabilmekte. Alım veya satımla alakalı ortada bir ev ya da araba söz konusu. Kısa vadede gerçekleşecek olan bir olay seni kendine getirecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git