Kahve Falında Koşan At Görmek

02.07.2020
Kahve Falında Koşan At Görmek

Kahve falında koşan at görmek, geleceğinizin çok parlak olduğuna, hayatta her şeyi kendi başınıza başarabileceğinize ve güçlü bir karaktere sahip olduğunuza işaret eder. Elinizi her ne işe atarsanız atın başarılar elde edeceğinize, bu başarılar neticesinde maddi açıdan hiç bir sorununuzun olmadığına tabir edilir. Çok geçmişte kalan bir arkadaşınızla aranızda kırgınlık olduğuna fakat bu kişi ile kısa zaman içerisinde karşılaşacağınıza işaret eder. Başta konuşup konuşmamak arasında tereddüt etsenizde, ona olan özleminizin daha ağır basacağına ve konuşarak geçmişten kalan hesaplaşmanızı bitireceğinize, eskisinden daha yakın olacağınıza delalet eder. Çok fazla aktif olduğunuza, sosyal yönünüzün çok gelişmiş olduğuna işaret eder. İnsanlar ile güzel iletişim kurabiliyor olduğunuza, iletişiminizin güzel olması sayesinde herkes tarafından saygı duyulan kimse olduğunuza tabir edilir.

Almak istediğiniz bir arabaya, mal varlığına ve kazanç kapınızın açılacağına delalet eder. Sizi hayatta zorlayan yıpratan her ne var ise onlardan kurtulacağınıza tabir edilir. Bir takım kişilerin sizi çok kıskandığına fakat bu kıskanç kişilerin asla size zarar veremediğine işaret eder. Uzaktan gelen misafire bu misafirin haneye şans getireceğine yorumlanır.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda sizi sıkan bir ilişkinin olduğuna ve bu ilişkiden artık kurtulup istediğiniz özgürlüğe kavuşacağınıza işaret eder. Kurtulduğunuz kişiden sonra hayatınıza yeni birinin gireceğine, sizi olduğunuz gibi kabul edecek kişinin olduğuna delalet eder. Başlayacağınız yeni ilişkinizde çok mutlu olacağınıza, ayaklarınızın yerden kesileceğine tabir edilir. Şans, baht, talih anlamına gelmektedir. Artık şansınızın döndüğünü haber vermektedir. Evli bir kişi değilseniz, karşınıza çıkacak olan hayırlı bir kısmeti işaret eder. Aynı zamanda kısa süre içerisinde birine karşı açacağınız yoğun duygularınızın olduğuna ve bu duygularınızın karşılık bulacağına delalet eder.

Evlilik hayatınızda gösterdiğiniz sabrın nihayet size karşılığını alacağınıza işaret eder. Artık sabrınızın işe yarayacağını ve çok mutlu, huzurlu günlerinizin geleceğine tabir edilmektedir. Artık hayatınızda yeni bir sayfa açacağınıza, eski defterleri kapatarak yeni kısmetinizin çıkacağına işaret eder. Zengin, mal, mülk sahibi bir kişi ile dünya evine girerek, rahat bir yaşam süreceğinize tabir edilir. Aynı zamanda nişanlanmaya, yeni yüzük takmaya işaret eder. Yakınlarınızında olduğu güzel bir tören ile evliliğe ilk adımı atacağınıza delalet eder.

Para

Maddi açıdan çok mutlu olaylar yaşayacağınıza işaret eder. Elinize hiç beklemediğiniz bir anda geçecek olan paraya delalet eder. Zenginliğe, bolluğa ve mal mülk sahibi olmaya tabir edilir. Sıkıntılı bir dönemden geçtiğinize fakat bu dönemin artık son bulacağına yorumlanır. Almak istediğiniz eve artık sahip olacağınıza, tüm imkanlarınızın gelişeceğine işaret etmektedir. Dertten, kederden uzaklaşacağına tabir edilir. Size gelecek olan mirasa işaret eder. Yüklü miktarda gelen bu para sayesinde kurmak istediğiniz iş yerini kuracağınıza, çevrenizde ihtiyacı olan insanlara yardım ederek hayır duası alacağınıza delalet eder. Çalıştığınız iş yerinde başarılar elde edeceğinize, bu sayede maddi gelirinizin artacağına yorumlanır.

Alışveriş tutkunu olduğunuza, gelirinizin yükseleceğine, şansınızın açık olduğuna işaret eder. Bir kişi ile büyük bir iş başardığınıza ve bu işten beklentinizin üstünde bir gelir elde edeceğinize tabir edilir. Aynı zamanda araba anlamına da gelmektedir. Varsa arabanız daha üst modelini alacağınıza yok ise, hayallerinizdeki gibi bir arabaya sahip olacağınıza işaret etmektedir. Genel olarak, maddi açıdan iyi bir döneme gireceğinize delalet eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Maddi, manevi, şans ve mutluluk dolu bir döneme gireceğinizin habercisi anlamına gelmektedir. Aileniz ve yakın çevrenizle beraber mutlu günler yaşayacağınıza yorumlanır. Bol ve bereket anlamına gelmektedir. Sıkıntılarınız, sizi yoran her türlü şeyden kurtulacağınıza işaret eder. Hayatınızdaki fazlalıklardan kurtulacağınızı, bu nedenle hafifleyeceğinize yorumlanır. Sizin için emek veren bir kişinin varlığına işaret eder. Sürekli arkanızda, size değer veren, yer alan bu kişi size hep dua ediyor olarak yorumlanır. Mutluluğunuzu kıskanan bir kişinin sizin kuyunuzu kazmaya çalışmasını anlayacağınıza, bu kişinin sizden utanmasına sebep olacağınıza işaret eder. Yer değişikliği anlamına gelmektedir. Üç vakte kadar başka bir şehirde size uygun ev ve iş bulacağınıza, kendinize yeni bir düzen kuracağınıza işaret eder.

Ailenizle beraber çıkacağınız seyahate tabir edilir. Bu seyahatin tatilden ziyade akraba ziyareti olduğuna, ve çok mutlu haberler ile geri döneceğinize işaret eder. Haneye gelecek olan erkek bebek müjdesine delalet eder. Bu müjdeli haber ile beraber hane içinde huzurun ve mutluluğun hakim olacağına yorumlanır. Kendinize yeni bir ev arkadaşı aradığınıza ve kriterlerinize uygun dost olabileceğiniz bir kişi ile yollarınızın kesişeceğine tabir edilir. Bu kişi ile hem iyi ev arkadaşı olacağınıza hemde sırdaş olacağınıza işaret eder.

İş ve Kariyer

Maddi imkanlarınızın açılacağına, bolluk ve bereketli bir döneme gireceğinize işaret eder. İş yerinde çok huzurlu olduğunuza bu sayede görevinizi büyük bir başarı ile yerine getirdiğinize tabir edilir. Eğer yeni bir iş arayışımda iseniz, yaptığınız bir kaç yerden olumlu sonuç alacağınıza ve kendinize en uygun olan işi seçeceğinize işaret eder. Ticaretle uğraşan, mevki sahibi, saygın bir iş insanı olduğunuza tabir edilir. Elinize geçecek olan fırsatlara bu fırsatların size kazadıracağı maddi gelire delalet eder. İstediğiniz bir işi yakın bir dostunuzun desteği ile kuracağınıza, kısa zaman içerisinde büyük başarılar kazanmaya işaret eder. Kazançlarınızla yatırım yapmaya, geleceğinizi sağlama almaya yorumlanır.

Elinizi attığınız her işi başardığınıza, başarılarınızla herkesin gururlandığına işaret eder. Birlik, beraberlik anlamına gelir. İş yerinde birlik olduğuna, herkes ile aranızın iyi olduğuna delalet eder. Eğitim hayatınızın istediğiniz gibi gittiğine, okulda büyük başarılar elde ettiğinize işaret eder. İş hayatında kendinizi ispatlayacağınız adımlar atmaya tabir edilir. Mevki, makam sahibi olmaya yorumlanır. Aileniz ile beraber bir iş kurmaya, kazancınızın artacağına, ortak yatırımlar yapmaya delalet eder.

Sağlık

Yeni başlangıçlar, gelecek güzel günler anlamına gelir. Yoğun tempolu döneme gireceğinize, bu tempoda kendinize daha fazla dikkat edeceğinize, sağlığınızı olumsuz etkileyen bir durumun söz konusu olmadığına işaret eder. Yakın zamanda bir kaplıcaya gideceğinize, sağlığınızı daha fazla düşünüp kendinize bakacağınıza delalet eder. Beslenmenize çok dikkat ettiğinize, güçlü ve dirençli yapınız olduğuna yorumlanır.

Uzaktaki bir yakınınızın hasta olduğuna fakat kısa zaman içinde mutlu haberler alacağınıza işaret eder. Aynı zamanda evli bir kişiyseniz hamile kalacağınıza yorumlanır. Hamileliğinizin çok sağlıklı geçeceğine, kendinizi her zamankinden daha iyi hissedeceğinize işaret eder. İstediğiniz gibi doğum yapacağınıza ve çok sağlıklı bir bebek kucağınıza alacağınıza delalet etmektedir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.