Kahve Falında Köpek Kafası Görmek

28.06.2020
Kahve Falında Köpek Kafası Görmek

Kahve falında köpek kafası görmek, güzel günlerin çok yakın olduğuna delalet eder, olumsuz ne yaşadıysanız hepsi bir bir düzelecek ve daha rahat bir yaşama giriş yapacaksınız. Bu dönem sizi üzen, kıran kim varsa hepsiyle yüzleşeceksiniz ve hayatınızda yeni bir döneme giriş yapacaksınız. Artık daha rahat biri olacaksınız, kafanıza her şeyi takmayacak ve sadece kendinizi düşüneceksiniz. Bu tavrınız sizi daha mutlu birine dönüştürecek, önümüzdeki günlerde çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ile yeniden karşılaşabilirsiniz. Eski günlere geri dönmek size çok iyi gelecek, anılarınızı hatırlayacak ve huzurla dolacaksınız. Kısa bir süre içinde güzel bir sürprizle karşılaşabilirsiniz, bu sürpriz sevdiğinizden gelebilir, hayatınızı değiştirecek bir karar alabilirsiniz. Güzel gelişmelerin ardı kesilmeyecek.

Aşk Hayatı

Uzun zamandır ilişkinizde dalgalanmalar olduğu görünüyor, bu dalgalanmalar sizi ve partnerinizi çok yıpratmış ve üzülmüşsünüz. Artık bir araya gelip konuşacak, içinizi dökecek ve nerelerde hata yaptığınızı açıkça ifade edeceksiniz. Bu tavrınız ikinize de çok iyi gelecek, içinizde biriktirdiklerinizi dışa vurabileceksiniz. Bu konuşma sonrasında aşk hayatınız normale dönecek ve kavgalarınız dinecek, karşılıklı olarak nerelerde hata yaptığınızı konuşunda rahatlayacaksınız. Hatta beraber güzel bir tatile çıkıp ilişkinize yeniden başlamak isteyebilirsiniz, bu tatil ikinize de çok iyi gelecek, başbaşa kaldığınız zaman nerelerde hata yaptığınızı daha rahat anlayacaksınız, geri döndüğünüzde ise kafanız rahat olacak hatta işleri hızlandırmak isteyebilirsiniz.

İlişkinizde 2. adıma geçiş yapabilir, yavaş yavaş evliliği düşünmeye başlayabilirsiniz. Tüm bu süreç boyunca ailenizde size hep destek olacak, kavgalı olduğunuz süreç boyunca arkanızdan kuyunuzu kazmaya çalışan arkadaşlarınız ise evlilik kararıyla donup kalacak gibi görünüyor, onlara bu tavrınızla ne kadar ciddi olduğunuzu gösterecek ve size bulaşmamaları gerektiğini ifade edeceksiniz. Partneriniz size olan aşkını her daim gösterecek ve ders aldığınız hataları bir daha yaşamayacaksınız.

Para

Bu dönem elinize bir yerden yüklü miktarda para gelebilir, hazırlıklı olun. Bu para sevdiğiniz bir aile büyüğünüzden miras olarak size bırakılmış olabilir. Gelen parayla beraber her şey güzelleşecek ve borçlarınızı bir bir kapamaya başlayacaksınız. Kafanıza takılan düşüncelerden yavaş yavaş kurtulacaksınız ve daha rahat bir yaşam sürmeye başlayacaksınız. Paranın vermiş olduğu özgüvene sahip olmaya başlayacaksınız, ama bu durum sizi kötü etkilemeyecek aksine yardım kuruluşlarında vakit harcamaya başlayacak, çocuklarla daha içli dışlı olacaksınız.

Paranızı nereye harcamanız gerektiğini bileceksiniz, boş yerlere harcayıp sonradan pişman olacak şeyler yapmayacaksınız. Bu tutumunuz sizi ruhen daha iyi hissettirecek. Güzel gelişmeler iş hayatınızda da sizinle beraber olacak ve yavaş yavaş kariyer basamaklarını tırmanacaksınız. Tüm bunlar maddi anlamda da rahatlayacağınızı göstermektedir. Maaşınız artacak ve her ay belirli bir düzeyde para kazanmaya başlayacaksınız. Bu durum daha da hırs yapmanızı sağlayacak ve beraberinde yeni iş imkanları elde edeceksiniz. Maddi anlamda güç sahibi olacak ve gelecek kuşaklara aktarmak için birikim yapacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönem aileniz ile daha fazla beraber vakit geçirebileceksiniz. Beraber uzun zamandır gitmek istediğiniz yerlere gidecek ve keyifli dakikalar geçireceksiniz. En önemlisi de onlara ayıramadığınız vakti bu sefer ayırabileceksiniz. Uzun zamandır ailenizi ihmal ettiğiniz görünüyor, bu durum hem sizi hemde onları mental anlamda üzmüş, fakat işlerinizi yoluna koyacak ve her şeye zamanınız kalacak. Aileniz ile beraber güzel bir tatile çıkabilirsiniz. Birkaç ay içinde tüm herkesin bir arada olacağı bir etkinlik olacak gibi görünüyor, bu kuzeninizin düğünü olabilir.

Bu düğünle beraber uzun zamandır görmediğiniz herkesi göreceksiniz, beraber keyifli sohbetler edecek ve doyasıya eğleneceksiniz. Düğün tüm ailenin yeniden bir araya gelmesini sağlayacak, hasret bitecek ve duygusal dakikalar yaşayacaksınız. Herkese sarılacak, öpecek ve ağlayacaksınız. Yurtdışındaki akrabalarınız da gelmiş gibi görünüyor, size bol bol hediye getirmişler, çok mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Ailenizle olmak ruhunuzu doyuracak, iş hayatınızdaki o ketum tavrınızı bir kenara atacak ve samimi, güleryüzlü halinizi çıkaracaksınız.

İş ve Kariyer

Bu dönem kariyer hayatınızda harika gelişmeler sizi bekliyor olacak. Uzun zamandır beklediğiniz terfi haberini birkaç gün içinde alabilirsiniz. Bu haberle beraber güzel gelişmelerin ardı arkası kesilmeyecek, maaşınızda artış yaşanacak ve hatta yurtdışındaki önemli bir toplantı için sizin gitmeniz istenecek. Bu karar kariyeriniz için bir dönüm noktası olacak gibi görünüyor, farklı bir ülkede kendinizi ve dilinizi geliştirme fırsatı elde edeceksiniz. Özellikle özgüveniniz artacak ve ayaklarınız yere basan biri olarak geri döneceksiniz. Toplantıda önemli iş adamları ile tanışacak, kendinizi daha iyi bir şekilde ifade edebilme şansı elde edeceksiniz.

Birkaç ay orada kalacaksınız gibi görünüyor, bu süreçte sosyal ortam da yapacaksınız, iş insanlarıyla beraber vakit geçirdikçe kendinizi daha fazla geliştireceksiniz. Geri döndüğünüz zaman ise duruşunuz, konuşma tarzınız, düşünce yapınız ve dış görünüşünüz bile değişmiş olacak. Tüm bunlar patronunuzun gözünden kaçmayacak ve bu tarz işlerde hep sizi öne sürecek. Zamanla yurt dışı seyahatlerinizde daha fazla kalma şansı elde edebilirsiniz.

Sağlık

Bu dönem sağlık hayatınızda çok güzel gelişmelere imza atacaksınız, kısa süre önce bir kaza geçirmişsiniz gibi görünüyor. Kazanın izleri yavaş yavaş yok olacak, acılarınız dinecek ve eski hareketli hayatınıza geri dönebileceksiniz. Ruhsal anlamda da sizi sıkıntıya sokmuş gibi görünüyor, ancak endişe etmenize gerek yok çünkü zihniniz de boşalacak ve daha sakin hissedeceksiniz. Hem fiziken hemde ruhen rahatlayacaksınız. Acıyan yerleriniz ve morluklar iyileşecek, hastayken yapamadıklarınızı bu dönem yapabileceksiniz, özellikle yarım kalan işlerinizi tamamlayacaksınız. Sağlık hayatınız hiç olmadığı kadar iyi olacak, kendinizi sağlıklı hissedecek ve bunun devam etmesi için gayret göstereceksiniz.

Bunun için diğer zamanlara nazaran daha sağlıklı besinler tüketmeye başlayacaksınız, ilk zamanlar alışık olmadığınız için zorlanabilirsiniz ancak zamanla alışacak ve kendinizi daha zinde, enerjik ve ferah hissedeceksiniz. Eğer cilt problemleriniz varsa sağlıklı hayata geçişle beraber onlarda yok olacak, daha pürüzsüz, sivilcesiz, parlak ve canlı bir cilde sahip olacaksınız. Kimyasal bakım ürünleri kullanmanıza gerek bile kalmayacak, sağlık sizinle olduğu sürece mucizeler devam edecek.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.