Kahve Falında Koltuk Görmek

Kahve Falında Koltuk Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.183 kez okundu.

Kahve falında koltuk görmek fal sahibi için yeni ve heyecan verici bir döneme girileceğini belirtir. Koltuğun büyüklüğü ve fincanda konumlandığı yer bu haberlerin içeriği ve özellikleri hakkında bilgi verir. Mesela fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir koltuk sembolü fal sahibi ile birlikte ailesinin de yaşayacağı kocaman bir mutluluğu belirtir. Bu mutluluğun sebebi ise haneye girecek olan ve dekorasyon işine yarayacak olan yüklü bir miktar para olabilir.

Fincanın ağız kısmında belirmiş ise iş hayatını temsil eder. Fal sahibinin canını sıkan ve önünde engel teşkil eden bütün unsurların kalkarak rahat etmesini sağlayacak bir işe kavuşması anlamına gelen koltuk sembolü, hem maddi hemde manevi huzur ile yorumlanır. Eğer koltuk sembolü çift kişilik ise fal sahibi kısa zamanda bu mutlu hayatını bir yuva ile taçlandıracak demektir. Bazı fal yorumcularına göre ise çift kişilik koltuk görmek hayatını çok sevdiği bir insan ile birleştirmek ve tüm zorluklara göğüs gerebilmek demektir. Bir diğer anlamı ile rahatını bozan herkesi hayatından bir bir çıkarmak demektir. Eğer fal sahibi keyfine düşkün bir insan ise bu işi zevk ile yapacaktır. Fincanın kulp kısmında beliren koltuk sembolü fal sahibine bazı mesajlar verir. Etrafındaki insanların onun rahatını ve keyfini çekemediklerini ve onun aile yaşantısından tutunda özel hayatına kadar dedikodu yapabilme lüksünü kendilerinde bulabildiklerini gösterir. Tüm bu hadsiz insanlara kulaklarını tıkayan fal sahibi rahat tavırları ve kocaman gülümsemesi ile düşman çatlatmaya devam etmelidir. Fal tabağında belirmiş ise ilerleyen günlerde sevilen bir akrabadan müjdeli haberler gelebileceğini anlatır.

Kahve Falında Sandalye Görmek

Yakın zamanda çok istediği iş yerinden iş teklifi alacağına ve hiç düşünmeden bunu kabul edeceğine yorumlanır. İşinde verdiği emeklerinin bir şekilde kaybolmayacağına ve işlerinde oldukça yüksek yerlere gelmek için çok çabalayacağına ve sonunda istediği mertebeye yükseleceğine delalet eder. Özlediği beceriye tabir edilir. Çoğu zamanda büyük değişimlerin bizi beklediği bir simge de olabiliyor. Uzaktan seven ve sürekli sizinle konuşmak için fırsatlar yakalamaya çalışan ama bir türlü buna rağmen açılamayan bir kişiye işarettir. Büyük bir ihtiyacınızı karşılamak yada büyük bir girişimde bulunmak için ailenizin desteğini almak için büyük bir konuşma yapacağınıza işaret eder. Çevrenizden olan bir kişiden yardım isteyerek umduğunuz berekete daha çok tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git