Kahve Falında Kızgın Boğa Görmek

Kahve Falında Kızgın Boğa Görmek
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.588 kez okundu.

 Kahve falında kızgın boğa görmek hayatınızda bazı şeylerin değişeceğine işarettir. Fal fincanında kızgın boğa görmek hayatına birisi girecek demektir bu kişi sizin hayatınızın merkezi haline gelebilir. Bu dönemde hayatınıza giren insanlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Nedensizce darıldığınız insanlar sizi affetmek için bir şans verecekler bundan faydalanmanız sizin için hayırlı olacaktır. Kadınların neredeyse hepsi birbirlerini kıskanırlar eğer bu falın sahibi de bir kadınsa bir yerlerde onu kıskanan birileri olduğunu bilmelidir.

Kahve Falında Kızgın Boğa Görmek Ne Anlama Gelir?falda kızgın boğa görmek

Falda kızgın boğa görmek, hayatınızın akışını kontrol etmek istediğiniz halde asla edemeyeceğiniz bir döneme girmeniz ile yorumlanır. Özellikle de fal tabağında görülen kızgın boğa ilerde kontrolden çıkabilecek olaylar zincirine dalalet olsa da bu sizi korkutmamalı. Çünkü kızgın boğa sembolü bir anda kötüye gittiğini düşündüğünüz olayların hayır ile sonuçlanmasına da işaret eder ve fal sahibi bu konuda çok rahat olmalıdır. Eğer fincan içerisinde kızgın boğa sembolü çift şekilde belirmiş ise ailecek yaşanacak sıkıntıların destekle atlatılacağı anlamına gelmektedir. Kendinizi yıpratmadan ve fazla dert sahibi olmadan olayları sorumlulukla göğüslemeniz tavsiye edilir.

Kahve falında kızgın boğa görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kızgın boğa görmenin anlamı ve kızgın boğa kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git