Kahve Falında Kız Kulesi Görmek

Kahve Falında Kız Kulesi Görmek
26 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.557 kez okundu.

Kahve falında kız kulesi görmek, fal yorumcuları tarafından faklı anlamlar taşımakta. Ancak fincanda çıkan kız kulesi her zaman olumlu anlamlar teşkil etmekte. Genel olarak maddi kazancı yüksek olan işleri ifa etmekte. Çoğu fal yorumcusuna göre kız kulesi tapılacak mutluluğa, huzura, berekete ve aşka tabir edilmekte. Yüksek mevkiden bir kişi tarafından yardım eli uzatılacak ve bu sayede kazancı bol olan işlere atılacak imzaya da delalet etmekte. Bundan önceki dönemlerde çekmiş olduğunuz sıkıntılar nihayet sonlanacak ve sizde rahat bir nefes alacaksınız. Zorluklar karşısında güçlü kişiliğinizden taviz vermeyerek her türlü problemin üstesinden gelebileceğinizi herkese göstermelisiniz.

Çoğunlukla maddi yönde seyir eden olumlu gelişmeleri temsil etmekte. Bu figür zorluklar karşısında çaresizliğe düşürüldüğü zaman bir anda meydana gelen sevindirici habere de işaret etmekte. Gerekli kadar sabır ve umutla hayırlı zamanların geleceğine inanmak hayattan daha çok keyif almanızı sağlayacaktır bu süreçte. Eğer fal sahibi bekar ise güçlü ve kudretli bir eş anlamı da taşıyabilmekte. Genel olarak hayatın her dalında elde edilmiş olan başarı ve yükselişi temsil etmekte. Devlet kuruluşlarında çalışan kişilerin mevki sahibi olması, görevinde yükselişe geçmesi olarak da yorumlamak mümkün.

Erkek arkadaşınla uzun yıllardır birbirinizi tanıyor gibi hissediyorsun. Birbirinize karşı yoğun duygular içerisindesiniz, şu sıralar ilişkinizde her şey yolunda gözüküyor. Ancak kısa bir süre sonra birinden duyacağınız bir tatsız söz, canınızı epey sıkacağa benziyor. Sizi çekemeyenlerin çıkaracağı bu lafa kulak asmamanız en iyisi olacak. İş hayatınla ilgili olumlu gelişmeler olacak.

Geçmişte yapılan bir takım yanlışları düzeltmeye işaret eder. Bu yanlışı siz yapmış olabileceğiniz gibi, bir yakınınız ya da çok sevdiğiniz biri de yapmış olabilir. Her kim olursa olsun hatasını düzeltmek için sizin yardımınıza ihtiyaç duyacak ve yardımınız karşılığında da size olan sadakatini ve bağlılığını bir kez daha gösterecektir. Geçmişte yanlışlıkla verdiğiniz bir zarar bugün hala etkilerini devam ettiriyor olabilir. Bu hatayı yakın zamanda düzeltebilir, bu sayede hem daha çok dost kazanıp hem de daha rahat bir vicdana sahip olabilirsiniz. Alet sembolü yapılan hataları onarmaya, yanlış verilen kararlardan dönmeye ve olumsuz gibi görünen olayları birer avantaja çevirmeye işarettir. Herkesin kolay kolay başaramayacağı bu gibi durumları, sabırla göğüs gerdiğiniz kötü sonuçlardan elde edilen tecrübelerle rahat bir şekilde başarabilirsiniz. Ancak ne olursa olsun hatanızın kaynağına inmeli ve sorunu bir daha tekrarlanmayacak şekilde kökten çözmelisiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git