Kız Bebek

Kız Bebek
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.500 kez okundu.

Kahve falında kız bebek görmek, hayatınızda yaşayacağınız güzel gelişmelere işaret eder. Hayatınızda karşılaşacağınız yeni ve güzel gelişmelerin habercisidir. Aynı zamanda uzun zamandır olmasını beklediğiniz ve hiçbir zaman duâlarınızdan eksik etmediğiniz bir dileğinizin gerçekleşeceğine delalet eder. Özel hayattaki olumlu gelişmeleri simgeler. Bekar olanlar için evlilik, evli olanlar için hayırlı bir evlat şeklinde yorumlanır. Bunların dışında kişinin aile hayatına, i̇ş hayatına, arkadaşlık ilişkileri, sağlık gibi birçok duruma etkisi olacağı söylenebilir. Aile hayatı açısından incelendiğinde kendisi ve eşi arasındaki tartışmaları sona erdirecek olan bir aile büyüğü olduğu söylenebilir. Aynı zamanda bir işi için ortaklık için teklifi gelecektir. Bu teklif aile içi konuşulacak ve bir karara bağlanacaktır. Bu karar olumlu olması durumunda aile refah seviyesi daha yüksek bir hayata geçiş yapacaktır. İş hayatı bakımından incelendiğinde şu an bulunduğu pozisyondan daha yüksek bir mevkiye gelmek için tırnaklarıyla kazıya kazıya bütün sorunlarını çözeceği anlamını taşır.

falda kız bebek görmek

Falda kız bebek görmek, kişi bekar ise, hayalindeki ideal eşi bularak kısa bir süre içinde mutlu bir yuva kuracak demektir. Eğer evli ise, uzun zamandır hayalini kurduğu çocuğa kavuşacak ve ailesine yeni bir renk yeni bir nefes gelecek demektir. Hayatınızda yaşayacağınız güzel gelişmelerin habercisidir. Büyük bir sevinç yaşayacağınız ve mutlu bir haber duyarak mutlu olacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Hayatınızda aniden güzel gelişmelerin baş göstereceğine işaret eder. Çocuk; masumluğun ve iyiliğin habercisidir. Borçlarından ve maddi sıkıntılarından çok kısa bir süre içinde kurtularak refaha erecek demektir.Hayatınız için alacağınız büyük kararların geleceğiniz için çok hayırlı olacağını gösterir. Aynı zamanda bir yakınınızın hamile olduğunu duyacağınızı da gösterebilir. Yaptığınız iyiliklerin sonucunda rahata ereceğinizi ve iyiliklerinizin karşılığını alacağınızı gösterir. Hayatınızda oluşacak yeni gelişmeleri doğru yönetebilirseniz mutlu yarınlara ulaşmanız da kolaylaşacak.

Dilediğiniz dileklerin yavaş yavaş gerçekleştiğini göreceksiniz. Umut dolu bir geleceğin habercisidir. Geçmişte yaptığınız yanlışların farkına vararak hayatınızı düzene sokmaya çalıştığınız bir dönemde size yardım eli uzatacak bir kişi hayatınızın yoluna girmesine de yardımcı olacak. Çok mutlu olacağınız bir haber alabilir ve sevinebilirsiniz.

Hayatınızın olumlu yönde değişeceğini gösterir. Aynı zamanda mal varlığınız artabilir ve maddi gelirinizin artacağı yeni bir işe girebilirsiniz. Mutlu günler yaklaştığı zaman yaşadığınız tatlı telaş ve sabırsızlık sürecin uzamasına neden olabilir. Etrafınızdaki kişilerin övgüsünü kazanmak hoşunuza girse de hep daha fazlasını istediğiniz için çoğu zaman elimizdekilerde yetinemiyorsunuz. Birikimlerinizi harcamaz ve daha akıllıca yönetirseniz ileride planladığınız işleri daha rahat hayata geçirebilirsiniz.

Bir ilişkiyi yeni sonlandırdığın görünüyor. Zaten birbirinize uymadığınızı ve çoğu kez birbirinizi anlamadığınızı düşünüyorsun. Fazla uzatmadan yol yakınken yollarınızı ayırmayı uygun görmüşsünüz. Ancak bu durum gene de seni biraz sarsmış gibi gözüküyor. Arkadaşların bu dönemde seni yalnız bırakmıyorlar. Kafanın dağılması için elinden gelen özveriyi gösteriyorlar, böyle arkadaşların olduğu için çok şanslısın. Yakın zamanda bir spor merkezine yazıldığın görünüyor. Epeydir kilona pek dikkat edemediğin için bu spor sana çok iyi gelecek. Hem vücudunu forma sokmak için hem de kafanı dağıtmak için spor fikri çok iyi olmuşa benziyor. Ayrıca şu sıralar iş değişikliği veya iş yerinde yükselme gibi bir durum söz konusu olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git