Falda Kız Bebek Görmek

02.08.2020
Falda Kız Bebek Görmek

Falda kız bebek görmek, bu dönemde hayatınız ile ilgili birçok konuda kafa karışıklığı yaşayabileceğinize işaret etmektedir. Özellikle özel hayatınızda ve iş hayatınızda zor kararlar almak durumunda kalabileceğiniz bu günler içerisinde sabırlı ve kararlı olmanız gerekmektedir.

Bu günlerde aşk hayatınız ile ilgili geçmişinizden gelen birileri tekrar karşınıza çıkıp kafanızı karıştıracağına da işaret etmektedir. Bu konu ile ilgili çevrenizdeki arkadaşlarınız tarafından saçma yorumlar yapılabilir, bunlara kulak asmamalı her zaman pozitif kalmaya çalışmalısınız.

Yaşam alanınızda yapacağınız değişikliklere de işaret etmektedir. Bu dönemde ev değiştirebilir veya tamamen farklı bir şehre taşınma kararı alabilirsiniz. Bu kararınızı alırken ailenizin de fikirlerini almalı, onları da dinlemeye özen göstermelisiniz aksi halde size kırılabilirler.

Sizi fazla yoracak ve güçsüz düşmenize neden olacak bazı işlerden bu dönemde uzak durmanız gerekmektedir. Ayrıca sabırlı olmayı öğrenmeli ve aceleci tavırlarınızı düzeltmeye odaklanmalısınız. Hayatınızdaki insanların önem sırasını iyi belirlemeniz gereken bu dönemde oldukça keyifli fakat bir o kadar da dikkatli olmanız gereken günler sizleri beklemektedir.

Yazı İçindekiler

Aşk Yorumu

Kahve falında kız bebek görmek, aşk hayatınızda bu dönemde biraz kafa karışıklığı yaşayabileceğimize işaret etmektedir. Yakın bir zaman önce geçmişinizden kalan bazı kalp kırıklıklarınızın üstesinden gelmiş, kendinizi yeni yeni toparlamış durumda olabilirsiniz.

Geçmişinizde sizi bu kadar çok üzmüş olan bu kişi ile yeniden karşılaşacağınıza işarettir. Bilerek ya da bilmeyerek tekrar karşınıza bu kişi çıkacaktır. Bu durum karşısında oldukça sarsılabilirsiniz fakat kararlı tavırlarınızdan vazgeçmemeli ve kendinizi bırakmamalısınız.

Bu durum aynı zamanda bu ilişkinizden sonra yeni birisinin karşınıza çıkacağına da işaret etmektedir. Yeni tanışacağınız bu kişi ile bambaşka bir ilişki yaşayacaksınız. Fazlasıyla kafanızın dengi olan bu kişi ile alacağınız hızlı bir evlilik kararı ile kısa sürede dünya evine girecek ve her zaman hayalini kurduğunuz mutluluğu yakalayacaksınız.

Evli olan kişiler için ise bu günlerde eşiniz ile biraz inişli çıkışlı bir ilişkiniz olacağına işaret etmektedir. Aranızdaki problemleri büyütmemeli, birbirinizi dinlemeyi öğrenmelisiniz. Böylece aranızdaki tüm problemlerinizi çözecek ve birbirinizi eskisinden daha iyi anlayacaksınız.

Aranızdaki buzları eritmek için hafta sonu yapacağınız ufak bir tatil kaçamağı ikinize de iyi gelecektir. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz mutlu ve huzurlu günler sizleri beklemektedir.

Para Yorumu

Bu dönemde maddi olarak rahatlayacağınıza işaret etmektedir. Bir süredir özellikle maddi konuda biraz sıkıntı çekmekte, geçmişten kalan borçlarınız sebebiyle sıkıntı günler geçirmekte olabilirsiniz.

Yakın bir zaman içerisinde elinize geçecek olan yüklü miktarda bir para sayesinde tüm borçlarınızdan ve sıkıntılarınızdan kurtulacak hayatınıza temiz bir sayfa açacağınıza işarettir. Başlangıçta size hayatınızda her şey ters gidiyormuş gibi gelse de bu durumun aslında öyle olmadığını zaman içerisinde fark edeceksiniz. Uzaktaki bir akrabanızdan kalacak olan bir miras bu zamanlarda sizin hayatınızı kurtaracaktır.

Bu günlerde ailenizden birinin size hem maddi hem manevi olarak ihtiyacı olabilir. Sizin her zaman yanınızda olan bu kişiden desteğinizi esirgemeyeceğiniz bu günlerde hayatınızın her anlamda yoluna girecektir. İşlerinizin açılmasıyla birlikte işinizde yükselirken maddi olanaklarınız da artacaktır.

Hayalini kurduğunuz bir hayata kavuşacak ve istediklerinize yine bu dönemde sahip olacaksınız. Sevdikleriniz ile birlikte mutlu, bolluk ve bereket içerisinde geçireceğinizi günler sizleri beklemektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde aileniz ve yakın çevreniz ile daha önce olmadığın kadar yakın olacağınıza işaret etmektedir. Kısa bir süre önce aileniz ile ufak tefek sorunlar yaşamış, birbirinizi kırmış olabilirsiniz. Sevdiğiniz bu insanlardan af dilemenizin tam da zamanıdır. Fazla uzun sürmeyecek olan aranızdaki bu kırgınlığı kısa sürede düzeltecek ve aileniz ile eskisinden de daha iyi bir duruma geleceksiniz.

Özel hayatınıza yaşadığınız sıkıntılardan ve sorunlardan onlara bahsedip, üzerinizdeki yükü az da olsa hafifletebilir onların da fikrini alabilirsiniz. Size her konuda yardım edecek olan aileniz, bu günlerinizde de sizin yanınızda olacak ve size destek verecektir.

Bu günlerde çok yakın bir arkadaşınız sayesinde yeni ortamlara girecek ve yeni yeni insanlar ile tanışacaksınız. Bu kişiler sayesinde ilerleyen zamanlarda kendinize yeni kapılar açabilir ve yeni imkanlar yaratabilirsiniz.

Çevrenizdeki bazı insanlara karşı dikkatli davranmanız gerektiğine de işaret etmektedir. Arkanızdan yalan yanlış konuşan ve dedikodunuzu yapan birisi etrafınızda olabilir. Size zarar veremeyeceğini anladığında hayatınızdan çıkacaktır. Aileniz ve yakın arkadaşlarınız ile mutlu, huzurlu ve bolluk içerisinde geçireceğiniz günler sizleri beklemektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınız bakımından oldukça yoğun geçireceğiniz günlerin sizleri beklediğine işaret etmektedir. Bu günlerde iş hayatınız sebebiyle çok fazla seyahat edebilir, yorucu günler geçirebilirsiniz. İş hayatınızda yaratıcılığınız sayesinde yeni projelere imza atacak kısa süre içerisinde işinizde hak ettiğiniz konuma yükseleceksiniz.

Kariyerinizin zirvesinin yaşayacağınız bu dönemde maddi olarak da oldukça iyi bir konuma geleceksiniz. İş seyahatleriniz sırasında yeni insanlar ile tanışacak, kendinize yeni iş olanakları yaratacağınıza da işaret etmektedir. Daha sonra özellikle yurt dışından gelecek olan iş tekliflerini değerlendirirken dikkatli olmalısınız.

Bu dönemde çevrenizdeki bazı arkadaşlarınız ile birlikte iş kurmaya kararı alabilirsiniz. Önü oldukça açık olan ve oldukça kar elde edeceğiniz bu iş sizi iş çevrenizde çok daha iyi bir konuma taşıyacaktır. Başarılı olacağınız bu iş geleceğiniz için size bir garanti olacaktır.

Kendi işiniz ile birlikte bu günlerde size gelebilecek çeşitli teklifleri de vaktinizi de değerlendirmek isteyebilir, kendinizi işinizde daha fazla geliştirmek isteyebilirsiniz. Sizi aileniz ve yakın arkadaşlarınız ile geçireceğiniz mutlu, huzurlu, sağlıklı, bolluk ve bereket içerisinde günler beklemektedir.

Sağlık Yorumu

Sağlık hayatınızda bu dönemde ufak tefek rahatsızlıklar geçireceğinize işaret etmektedir. Bu rahatsızlıkların sebebi bu günlerdeki çalışma temponuz olacaktır. Yoğun çalışma temposu içine girdiğiniz bu günler içinde yeme düzeninizi aksatmamaya dikkat etmeli, sağlıklı beslenmeye çalışmalısınız. Aksi halde vücut direncinizin düşmesine neden olarak hastalıklara davetiye çıkarabilirsiniz.

Beslenmeniz ile beraber uyku düzeninize dikkat etmeli, kendinizi ve gözlerinizi fazla yormamaya gayret göstermelisiniz. Özellikle yaz aylarındaki aşırı sıcaklarla beraber su tüketimini de arttırmalısınız. Bol sebze ve meyve tüketmeli, gerektiğinde vitamin ya da mineral gıda takviyesine başlamayı kesinlikle ihmal etmemelisiniz.

İşinizden size kalan boş vakitlerinizde sağlığınız açısından faydalı olabilecek aktivitelere yer vermeli, fiziksel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Düzenli spor yapma alışkanlığı edinmeli, mümkün olduğunca sizi rahatlatacak, gevşemenizi sağlayacak aktiviteler bulmalısınız.

Yakın bir akrabanızdan gelecek olan bir hastalık haberi sizin ailecek üzülmenize neden olabilir. Fazla uzun sürmeyecek olsa da sizi fazlasıyla endişelendirecektir. Kısa sürede eski sağlığına kavuşacak ve ayağa kalkacaktır. Sizi tüm sevdikleriniz ile birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde günler beklemektedir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.