Kahve Falında Kısmet Görmek

Kahve Falında Kısmet Görmek
23 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.860 kez okundu.

Kahve falında kısmet görmek, herkese nasip olmayacak, oldukça güzel günlerin habercisidir. Bekar olanlar için çok hayırlı bir evliliği müjdeler. Yeni evli olan ya da yalnızca bir çocuğu olanlar içinse yeniden ya da ilk çocuğuna sahip olmaktır. Yeni bir iş kurmak için yıllardır uğraşanlar ya da ailesinde böyle birileri olanlar için bol kazançlı, hayırlı ve uzun soluklu işlere adım atmaktır. Yakın bir zamanda bir meslek sahibi olanlar içinse oldukça iyi ve cezbedici iş teklifleri almak şeklinde yorumlanır.

Anne ve babasına büyük gururlar yaşatacak hayırlı evlat ya da evlatlara işaret eder. Aynı zamanda evlilik çağında çocukları olanlar için çocuklarının hem başarılarına hem de mürüvvetine yakın zamanda şahit olmaktır. Uzun zaman önce büyük umutlarla başlatılan bir projenin kısa süre sonra başarıyla tamamlanacağına işaret eder. İyi insanlarla karşılaşmak ve onların iyi olan her önünden feyz almaktır. Hem iş hem de aile ve arkadaş anlamında her zaman en iyilere, en çok hayal edilene ulaşmaktır.

Aileniz dışında hiç kimsenin size akıl vermesine ve karışmasına tahammülünüz yok. Bu yüzden de nişanlınızın ailesine karşı önyargılı davranışlar sergiliyorsunuz. Mesafeli olmanız bir yere kadar iyi ama bazen de samimi olmayı denemelisiniz ki onlara alışmanız kolay olsun. Girdiğiniz bir sınavdan başarı ile ayrılmanız iş hayatınızdaki adımlarınızı daha da büyütmenize ve güçlendirmenize vesile olacak.

Yakın bir zamanda çok uzak bir yerden alacağınız habere işaret eder. Bu haber sizi oldukça sevindirecek, hatta hayatınızda köklü değişiklikler yapmanıza neden olacak etkiye sahip olacaktır. Oldukça uzak bir yerden gelecek bu haberle seyahat etmeniz ve yaşam alanınızı değiştirmeniz gerekebilir. Ayrıca bu haberden sadece siz değil, ailenizin ve arkadaşlarınızın da etkilendiğini göreceksiniz. Alacağınız haber uzun zamandır kafanızı meşgul eden ve bir türlü düzene oturtamadığınız borçlarınızla ilgili olumlu bir haber olabileceği gibi, uzun zaman önce büyük miktarlarda borç verdiğiniz birinin bu borcu size fazlasıyla geri ödeyeceği şeklinde de olabilir. Etrafınızda sizleri çekemeyen ve sizlerin canını yakmak için oldukça çaba sarf eden insanların olduğunu da işaret etmektedir. Biraz daha hayatınıza her size güler yüzlü ve tatlı dilli davranan insanları almaya devam eder iseniz hem büyük kayıplar hem de büyük acılar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum karşısında yaşayacak olduğunuz sağlık problemlerine ne kadar engel olmak isteseniz bile bir kez fırsat vermiş olmanız ile şuan pek de engel olabilecek gibi gözükmüyorsunuz. Sizlerin eğitim ve iş alanında oldukça başarılı insanlar olduğunuzu da işaret etmektedir. Her nasıl meyve veren ağaç taşlanıyor ise sizlere de aynı durum olacak ve konumunuzu kıskanan insanlar tarafından büyük zararlara uğrayacaksınız. Her ne kadar çevrenizde sizleri bir hayli kıskanan insanlar yer alıyor olsa bile bir de bunların yanında sizleri bir hayli takdir eden ve özenen insanlar da yer almaktadır. Bu yüzden çevrenizde yer alan insanları oldukça dikkatli bir şekilde seçmeli ve sadece sizlere olumlu katkılar sağlayan insanlar ile birlikte olmalısınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git