Kahve Falında Kırlangıç Görmek

Kahve Falında Kırlangıç Görmek
23 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.359 kez okundu.

Kahve falında kırlangıç görmek, yakın zamanda çok güzel bir haber alacağına delalet eder. Bu haberin fal sahibinde yaratacağı mutluluk hem partneriyle olan ilişkisini daha da güzelleştirecek hem de hane içine büyük bir mutluluk getirecektir. Haberin geliş yeri, eğer kişi hiyerarşik düzeyde bir terfi bekliyorsa kısa zaman içinde bu terfinin gerçekleşeceği ve istediği konuma en kısa sürede geçeceğini belirtir. Eğer beklediği iyi haber çektiği maddi sıkıntıdan kaynaklıysa bu sıkıntının biteceğini ve beklediğinden fazlasını alacağının göstergesidir. Kişinin yaşayacağı bu mutluluk çevresindeki insanlar tarafından kıskanılabileceğinden dolayı kişi kendini güvenceye almalı ve beklediği şey her ne ise gizlemesini ya da korumasını bilmelidir. Aksi takdirde bu mutluluğu yarım kalabilir ve durumundaki değişimi daha da kötüye ilerletebilir.

Sadece fal sahibini ilgilendirdiğinden aile ve partenerinden başka kişilerde bir heyecan ve mutluluk uyandırmamaktadır. Kişi bu mutluluğunu paylaşırken çevresindeki insanlarla değil, sadece kendisine değer veren aile bireyleri ve eşiyle paylaşmalıdır. Çünkü bu mutluluk diğer insanlarda iyi bir etki bırakmayabilir ve bu da kişiyi olumsuz etkileyebilir. Bu mutluluğunun daim olabilmesi için aldığı bu haberi iyi değerlendirmeli ve kötüye kullanılmasına izin vermemelidir. İyi ve güzel haberin sembolüdür. Özelliğinden kaynaklı olarak getirdiği haber de kısa ancak etkili bir haberdir. Bu haberin sahibi de habere kısa sürede ulaşacağından çektiği sıkıntı varsa kısa süre içinde son bulacaktır.

Kahve Falında Kırlangıç Balığı Görmek

Sizi pes etme noktasına getirecek problemlerin işaretidir. Eşinizle, sevgilinizle ya da çocuklarınızla ailenizin ya da ilişkinizin dağılmasına neden olacak kadar büyük problemler yaşayabilirsiniz. Başladığınız işleri bitirmek konusunda zorlanabilir ve yarım bıraktığınız işler yüzünden zor zamanlar geçirebilirsiniz. Çevrenizdeki insanların size yardımcı olması konusunda yapacağınız talepler en başta olumsuz olarak karşılanabilir. Ancak zamanla içinde bulunduğunuz durumun sizin etkiniz olmadan tamamen iradeniz dışında gerçekleştiğini fark edecek ve size yardımcı olmayı kabul edecekler. Düştüğünüz durum ne kadar zor olursa olsun asla pes etmemeli ve sizi reddedeceğini bile düşünseniz tüm yakınlarınızdan yardım istemelisiniz. Borç, kayıp, sonu bilinmeye riskli başlangıçlar gibi konuları temsil eder. Bir süre olumsuz zamanlardan geçecek, ardından hiç olmadığınız kadar güçlü bir biçimde toparlanarak kendinize geleceksiniz. Maddi anlamda büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak bu süreci mümkün olduğu kadar az borç alarak ve kendi çabalarınızla atlatmaya çalışmanız daha doğru olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git