Kahve Falında Kilise Görmek

Kahve Falında Kilise Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.525 kez okundu.

Kahve falında kilise görmek, inanç sisteminin kuvvetlendirmesi olarak yorumlanır. Bu dönemlerde inanç konusuna yoğunlaşabilir. İbadet yeri simgesidir ve inanç konusunu simgeler. Seyreden ve görkemine kapılan fal sahibi bu dönemde farklı dinlere merak salar ve birçok yeni bilgi edinir. Öğrendiği her bilgi daha çok merak uyandırır ve daha çok araştırmaya başlar. İçini gezen biri dini bütün birinden dinle ilgili yararlı bilgiler öğrenebilir. Yakınında olan birinin yeni ve farklı yanlarını görür ve bir nevi uyanış dönemine girer.

İçine girmek ibadet konularında yoğunlaşmaya işarettir. Bol bol namaz kılabilirsiniz, oruç tutabilirsiniz, bazı fakirlere yardım yapabilirsiniz. Bazı insanlara maddi yardım yapmada öncü olabilirsiniz. Yardım kuruluşlarını ziyaret edebilirsiniz ve küçük hediyeler verebilirsiniz. Huzur evini ziyaret edip yaşlı teyzeleri, amcaları sevindirebilirsiniz. Hiç aklınızda yokken hacca gitme isteği doğabilir. Şimdiye kadar sorgulamadığınız gerçekleri sorgulayabilir ve manevi olarak güçlenebilirsiniz. Etrafındaki şekillere göre faklı şekillerde de yorumlanabilir. İçinde namaz kılan birinin olması ya da ezan okunması yakın zamanda bilinen bir camiyi ziyaret etmek, türbe gibi bir yere gidip dua etmek olarak yorumlanır. Bol bol dua edilirse çok hayırlı kapılar açılacaktır. Umutsuzluk içinde olduğunuz anda biri size büyük yardımlar yapacaktır. Hiç ummadığınız kişiden şaşırtan yardımlar alabilirsiniz. Maneviyatı güçlü yerleri gezip, maneviyatı güçlü insanlarla dini muhabbetler yapabilirsiniz. Sizi rahatsız eden bir günahınız bağışlanması için büyük istek duyabilirsiniz ve dualarla vicdanınızı rahatlatmak isteyebilirsiniz.

Kahve Falında Manastır Görmek

Lu sıralar maneviyatınızı boşladığınız anlamına gelebilir. Gönül gözü çok açık bir insan ve iyi bir kişi olduğunuz da her halinizden belli olsa da bu boşluk sizi de huzursuz etmektedir. Uzaklaştığınızın aslında kendiniz olduğunu fark edeceksiniz. Yine kalbini ferahlatmanız gerekiyor. Bir kaç yardım yapmak, insanların yüzünü güldürmek size iyi gelecektir. Ayrıca bu sayede biraz havanız da değişebilir. Son zamanlarda çok içinize kapanmış olabilirsiniz. Bir kaç kısa yürüyüş yapmalı, çıplak ayakla toprağa basarak negatif enerjileri def etmelisiniz.

İçinde kedi varsa, sizin ya da kan bağınız olan birinin ufak bir rahatsızlık geçireceğine işarettir. Bol bol vitamin almalı ve dinlenmeniz gereken yerde dinlenmelisiniz. Fakat bu rahatsızlığı dert etmenize gerek yok. Zira ufak bir soğuk algınlığı türü bir rahatsızlık , sizi değer verdiklerinizle yakınlaştıracak ve dinlenirken etrafınız ve olanlar hakkındaki düşüncelerinizi derinlemesine incelemenize olanak verecektir. Kendinize biraz zaman tanımalısınız. Mekan değişiklikleri ruhunuza iyi gelebilir. Ayrıca yakın bir dostunuzun size açılmak istediği bir durum mevcut.

İnce düşünen bir erkek arkadaşa sahip olmak sana gurur veriyor fakat bazen onun yanında kendini yetersiz hissediyorsun. Sevgiline hak ettiği mutluluğu vermek için sadece gülümsemen bile yeterli çünkü adam sana sırılsıklam aşık. Geç kaldığını düşündüğün bir konuda atılım yapmaktan çekiniyorsun fakat sakın tereddüt etmeden harekete geçmelisin. İş hayatın bu aralar dedikoducular yüzünden çok sıkıcı olmaya başladı.

Kahve Falında Meryem Ana Görmek

Sahip olunan iyi yaşamı ve ahlaki değerleri simgelediği gibi, eğer ters vaziyette ve biçimsiz bir halde belirmiş ise hane içerisinde hasta olmuş ya da olacak olan bir kişinin varlığını ifade edebilmektedir. Net bir şekilde kendini göstermiş ve fal bakan kişide olumlu hisler oluşturuyor ise bu hali ile manevi gücü simgelediğinden başka şekillerle olan etkileşimine göre birbirinden farklı anlamları içerisinde barındırabilmektedir.

Fincan altlığında kendini göstermiş ise çevrenizde yer alan kötü niyetli insanların durum her ne olursa olsun size zarar veremediklerini ve onları altıncı hisleriniz ve manevi gücünüz ile hayatınızın dışında bırakarak, sahip olduğunuz ailenizden edindiğiniz ahlaki değerler ve olgunlukla sadece kendiniz gibi davranarak farkında olmadan tüm kötülüklerden uzak kalabildiğiniz anlamını taşır. Sanki görünmez bir güç sürekli size yardımcı olmakta ve hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda fincan dibinde beliren ne denli şanslı biri olduğunuzu gösterir. Şans oyunlarında oldukça talihli olup, sosyal çevrede de oldukça itibar sahibi olup, sevilen bir yapıya sahipsiniz. Yaşamınızda var olan, tanışıklığınız olan insanlara karşı gösterdiğiniz hoşgörü ve yardımları da söylememize gerek yok sanırım.

Diğer bir anlamı ise hanenizde veya yakın çevrenizde hasta olan kişilerin şifa bulacağıdır. Patronlarınız harcamış olduğunuz tüm emeklerinizi hem takdir hem de terfi edeceksiniz. Maddi durumunuz iyileşecek, borçlarınızdan kurtulacak, yakın bir zamanda hem ev hem de araba sahibi olacaksınız. Çevrenizde sizi çekemeyen kişilere ve hakkınızda kötülük isteyen herkese karşı önlemlerinizi alarak kem gözlerinin meydana getireceği zararlardan korunacaksınız. Her ne olursa olsun hiçbir zaman inancınızı kaybetmemelisiniz.

Kahve Falında Çan Görmek

Fal sahibinin çok önceden tutmuş olduğu ve gerçekleşmesini çok istediği bir dileğin gerçekleşeceğine delalet eder. Tutulan dileğin gerçekleşme olasılığı fincan içinde çanın nerede oluştuğuyla anlaşılır. Eğer şekil fincanın dibinde yer alıyorsa bu gerçekleşme vaktinin biraz uzun olacağının, ancak sonunda kişinin dileğine kavuşacağının ve çok mutlu olacağının habercisidir. Eğer şekil ortalarda ya da ağız kısmında belirmişse tez vakitte istediği şeyin gerçekleşeceğinin belirtisidir. Fakat sadece dilekle gerçekleşecek olayları değil, hiç beklemediği biriyle belki de kısmeti olacak biriyle tanışacağının da habercisi olabilir. Bu kişi aynı şekilde şeklin belirmiş olan yerine göre tez vakitte ya da uzun süre sonra ortaya çıkabilir. Ancak süresi ne kadar olursa olsun kişiyi çok mutlu edeceğinin habercisidir.

Her ne kadar iyiye ve güzel şeylere yorulsa da dilenen dileğin gerçekleşme ihtimaliyle farklılık gösterebilir. Örneğin dilenen dilek gerçekleşmesi zor gibi duruyorsa fincanda en dipte ve çok küçük olarak belirir. Ancak bu yine de bu dileğin gerçekleşmeyeceği anlamı taşımaz. Her ne kadar uzun sürerse sürsün en ummadık bir anda kişinin karşısına çıkabilir ya da bir haber olarak gelebilir. Üstte de belirtildiği gibi fincandaki boyutuyla anlam kazanır. Genel itibariyle iyiyi temsil eder. Ancak tutulan dilek kötü yöndeyse fincanda en dip ve köşede çok küçük ve koyu bir şekilde belirir. Genel olarak insanlar dileklerini hep iyi şeyler olmasına diledikleri için gerçekleşme ihtimali çok yüksektir.

Kahve Falında Papaz Görmek

Sürekli bir endişe içinde olduğunuzu ve sürekli korkular taşıdığınızı söyler. Son zamanlarda hayatınızdaki hiçbir şeyin yolunda gitmediğini, çok fazla hayal kırıklığı yaşadığınızı işaret eder. Bu durum karşısında kendinizi gözden geçirmeli ve hatalarınızı görmelisiniz. Arkadaş çevrenizde hileci ve faydasız insanlar olabilir. Bu insanlardan bir an önce kurtulmanız gerekir.

Sizin de doğru yoldan ayrılmak üzere olduğunuz, kötülükler yapmak üzere olduğunuz anlamına gelir. Yaptığınız şeylerden pişman olacağınızın da habercisidir. Aynı zamanda para kaybetme anlamını da taşır. Kazandıkça daha çok kazanmak isteyebilirsiniz. Ancak bu daha çok kazanma isteğini hileli yollarla gerçekleştirmek isterseniz elinizdekini de kaybedebilir ve çok pişman olabilirsiniz. Kişinin kötü söz ve davranış sahibi olduğunun işaretidir. Sosyal çevrenizde kötü olaylar yaşanabilir. Etrafınızdaki insanlar bu olaylar için sizi suçlayabilir. Bu durum size büyük bir vicdan azabı yaşatabilir. Bu vicdan azabından kurtulmanızın yolu dua etmek ve davranışlarınızı kontrol ederek daha dikkatli davranmak olacaktır. İş ve eğitim hayatınızda başarılı günler geçireceğiniz ve maddi anlamda büyük bir kazanç elde edeceğiniz anlamına da gelir. Aşk hayatınızda da sizi çok mutlu edecek biriyle tanışabilirsiniz. Ancak hangi yorumun size ait olduğunu belirlemek için fincandaki diğer kavramlara da dikkat etmeniz ve o kavramları da doğru yorumlamanız gerekmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git