Kahve Falında Kilise Görmek

Kahve Falında Kilise Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.218 kez okundu.

Kahve falında kilise görmek inanç sisteminin kuvvetlendirmesi olarak yorumlanır. Bu dönemlerde inanç konusuna yoğunlaşabilir. Kilise ibadet yeri simgesidir ve inanç konusunu simgeler. Kiliseyi seyreden ve kilisenin görkemine kapılan fal sahibi bu dönemde farklı dinlere merak salar ve birçok yeni bilgi edinir. Öğrendiği her bilgi daha çok merak uyandırır ve daha çok araştırmaya başlar. Kilisenin içini gezen biri dini bütün birinden dinle ilgili yararlı bilgiler öğrenebilir. Yakınında olan birinin yeni ve farklı yanlarını görür ve bir nevi uyanış dönemine girer.

Kahve Falında Kilise Görmek Ne Anlama Gelir?falda kilise görmek

Falda kilise görmek ve kilisenin içine girmek ibadet konularında yoğunlaşmaya işarettir. Bol bol namaz kılabilirsiniz, oruç tutabilirsiniz, bazı fakirlere yardım yapabilirsiniz. Bazı insanlara maddi yardım yapmada öncü olabilirsiniz. Yardım kuruluşlarını ziyaret edebilirsiniz ve küçük hediyeler verebilirsiniz. Huzur evini ziyaret edip yaşlı teyzeleri, amcaları sevindirebilirsiniz. Hiç aklınızda yokken hacca gitme isteği doğabilir. Şimdiye kadar sorgulamadığınız gerçekleri sorgulayabilir ve manevi olarak güçlenebilirsiniz.

Falda Kilise

Kilise görmek etrafındaki şekillere göre faklı şekillerde de yorumlanabilir. Kilise içinde namaz kılan birini görmek yada ezan okunduğunu görmek yakın zamanda bilinen bir camiyi ziyaret etmek, türbe gibi bir yere gidip dua etmek olarak yorumlanır. Bol bol dua edilirse çok hayırlı kapılar açılacaktır. Umutsuzluk içinde olduğunuz anda biri size büyük yardımlar yapacaktır. Hiç ummadığınız kişiden şaşırtan yardımlar alabilirsiniz. Maneviyatı güçlü yerleri gezip, maneviyatı güçlü insanlarla dini muhabbetler yapabilirsiniz. Sizi rahatsız eden bir günahınız bağışlanması için büyük istek duyabilirsiniz ve dualarla vicdanınızı rahatlatmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında kilise görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kilise görmenin anlamı ve kilise kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git